نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط NabiVakili
  • 2 توسط VMwares

موضوع: درخواست VMware Consolidated Backup و vSphere Command-Line Interface

نام حقيقي: نبی

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    8

درخواست VMware Consolidated Backup و vSphere Command-Line Interface

سلام،
    این دو تا برنامه حجم پایینی دارند (47 مگابایت و 14 مگابایت) ولی به دلیل تحریم نمی شه از سایت vmware دانلود کرد.
    دوستان اگر این برنامه ها رو داشته باشند، ممنون می شوم آنها را جایی آپلود کنند...

ممنون

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    8

عاقبت جوینده یابنده بود!

بالاخره تونستم با VPN از سایت vmware یکی از دوتا برنامه ها رو بگیرم. برنامه رو بر روی MediaFire آپلود کردم تا بقیه هم بتونن بگیرن. البته احتمالاً mediafire اونو پاک کنه، بنابراین از دوستان اگر کسی می تونه جای دیگه ای که stable تر هستش آپلودش کنه.

لینک دریافت vSphere Command-Line Interface

vSphere Command-Line Interface : با این برنامه می توان یکسری script هایی را بر روی هاست ESXi اجرا کرد. بعنوان مثال اگر بخواهیم SNMP را بر روی هاست فعال کنیم تا هاست را در کنار سایر تجهیزات شبکه با استفاده از نرم افزارهای مختلف مانیتور کنیم، نیاز به این برنامه داریم.

در پوشه bin از نصب این برنامه یکسری اسکریپت وجود دارد که از
    vicfg-snmp
    برای فعال سازی SNMP می توان استفاده کرد البته یک ایراد کوچک وجود دارد، آن هم اینکه در پایان استفاده از این اسکریپت باید هاست ریست شود!
    کد:

1. Configure the community string, target and port vicfg-snmp –server [ip of vSphere host] -c [community string] -p [port, default 161] -t [destinationhost]@[port, default 161]/[community string] example: vicfg-snmp –server 192.168.1.1 -c public -p 161 -t 192.168.1.10@161/public
    2. Enable SNMP vicfg-snmp –server [ip of vSphere host] -E example: vicfg-snmp –server 192.168.1.1 -E
    3. Verify your settings vicfg-snmp –server [ip of vSphere host] -s example: vicfg-snmp –server 192.168.1.1 -s
    4. Test your settings vicfg-snmp –server [ip of vSphere host] -T example: vicfg-snmp –server 192.158.1.1 -T

نرم افزار دوم را vmware به من نداد!! گویا باید یک محصول را رجیستر می کردم تا اجازه دانلود این برنامه به من داده می شد.

f14f21 و behnam0001 سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    8
    تست کردم و نیازی نیز به ریست کردن هاست نبود. امان از دست این فروم های خارجی که تست نکرده حرف می زنند!

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    سلام
    در مورد اولی که خوشبختانه پیدا کردین.
    در مورد VMware Consolidated Backup هم تا جایی که میدونم این ابزار تا نسل 3 یعنی VMware Virtual Infrastructure 3 کاربرد داشت و در نسل 4 یعنی VMware vSphere جای خودش رو به VMware Data Recovery داده است.
    یا حق

f14f21 و NabiVakili سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام، ممنون
    بله، بعد از جستجو متوجه شدم که ابزار VMware Data Recovery خیلی بهتر و کارآمدتر از VMware Consolidated Backup است. با این ابزار می توان پشتیبان گیری را بصورت زمانبندی شده انجام داد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود vmware consolidated backup

vmware consolidated backup دانلود

کاربرد ابزار consolidate

vmware consolidated backup vsphere 5 دانلود کردن

نرم افزار VMware Consolidated Backup

برچسب برای این موضوع