نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ارور operating system not found در هنگام اجرا ...

نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6

ارور operating system not found در هنگام اجرا ...

سلام
    من VMware رو روی کامپیوتر شخصی خودم نصب کردم ، سیستم عامل windows server 2003 رو از طریق ویزاردش معرفی کردم ، ولی متاسفانه موقف بوت شدن ارور زیر رو میده operating system not found

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ahmad

خواننده
    نوشته
    177
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    53
    سلام
    راستش من درست متوجه نشدم چى منظورتونه ,اما بايد بگم كه اون ويزارد كه شما ميگيد تنها بستر نصب ويندوز رو آماده ميكنه يعنى بعد از اون شما بايد از طريق سى دى يا فايل ايميج ويندوز رو روى اون نصب كنيد .

نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام...
    من در زیر یک فایل attach کردم ، تو این فایل مراحلی که طی کردم رو نشون میده ... ببینید مراحل درستند ، کاره دیگه ای هست که باید انجام بدم...
    یه سوال دیگه : این سایت سرویس attach رو نداره؟؟؟؟!!!!!!!
    با تشکر

http://up.iranblog.com/images/4y9us230deynrobwdn.zip

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    سلام
    دوست عزیز تا اینجا شما یک ماشین مجازی ایجاد کردین که از نظر سخت افزاری با windows 2server 2003 سازگاری داره
    حالا باید cd نصب windows رو به اون معرفی کنید و بعدش نسبت به نصب سیستم عامل اقدام کنید .
    مشخصا وقتی سیستم عاملی نصب نشده هر کامپیوتری در دنیا همین error رو برمیگردونه .
    یا حق

arya_q8 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارور operating system not found

علت ارور missing operating system

رفع خطای operating system not found در vmware

ارور missing operating system

operating system not found

دلیل missing operating systemوقتی کامپیوتر را روشن میکنم ارور missing operating sestemرفع ارور missing operating systemoperating system not found در vmwareارور operating systemرفع ارور operating system not foundmissing operating system چگونه ارور را درست کنمدلیل ارور the operating system not foundرفع خطای operating system not foundهنگام کار با vmwareعلت ارور missing operatingoperating system not found یعنی چیارور meeting oparation systemارور هنگام نصب ویندوز operating vmware error operating system not found دoperating system not foundیعنی چه به فارسی رفع خطا vmware operating system not foundرفع ارور error loading operating systemoperating system not found يعني چهحل مشکل operating system not found در vmwareارور missing error system

برچسب برای این موضوع