نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس
  • 3 توسط SADEGH65
  • 1 توسط nasernet

موضوع: P2V

عضو عادی
    نوشته
    70
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    5
    با سلام خدمت كليه دوستان
    من مي خوام يك سرور فيزيكي را ( اكتيو دايركتوري) به محيط ويژوال ببرم. با vmware workgroup تست كردم يك مشكلي پيش آمد و نشد. شنيدم با Symantec exec 2010 multiplatform Multilingual مي شه بوت شد از سيستم فيزيكي ايميج گرفت و روي مجازي برگردوند چون مستقل از سخت افزار و پلتفرم عمل مي كنه !! دو تا لينك دانلود پيداكردم يكي حدود 300 مگا و ديگري 3 گيگا هر دو را دانلود كرد و رايت كردم ولي هيچ كدام bootable نبود.كدوم هموني است كه من مي خوام؟
    آيا كسي از دوستان مي دونه اصلا يك همچين چيزي وجود داره كه بوت ابل باشه باهاش بياي بالا و از سرور فيزيكي ايميج بگيري و بعد با هم روي سرور مجازي برگردوني ؟ من مي خوام در صورتيكه روي سرور مجازي كار نكرد دوباره همون رو روي همون سرور فيزيكي برگردونم.
    با تشكر

جواب يكي از سوالهايم را گرفتم و از اينكه قبل از ارسال سوال خوب و كامل فوروم را نگشتم از همه مخصوصا مديريت سايت عذرخواهي مي كنم. جواب سوال اولم رو پيدا كردم همان فايل 362 مگايي است.
    http://forum.persiannetworks.com/f109/t31053.html
    حالا خواستم سوال كنم 1- بايد اول اونو نصب كنم ؟ يا بوت ابل و با آن بالا ميام و ايميج مي گيرم ؟
    2- روي سروري كه مي خوام ايميج بگيرم نصب كنم يا هر جايي مي شه ؟
    اگه مي شه راهنمايي كنيد چطور بايد ايميج بگيرم و چطور ريستور كنم؟

ویرایش توسط nasernet : 2010-11-21 در ساعت 03:09 PM

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    ای کاش جستجویی در کار بود :
    VMware vCenter Converter, Convert Physical Machines to Virtual Machines
    در سایت بارها گفته شده است

nasernet، mehdi.g و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    70
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    5
    با سلام
    آقاي نجاتي زاده از شما خيلي تشكر مي كنم كه وقت گذاشتيد و جواب منو داديد. راستش من مي خوام از يك سرور ايميج بگيرم بعد روي همان سرور فيزيكي Esx رو نصب كنم و بعد همان ايميج را به عنوان ماشين مجازي روي esx بالا بيارم. و اگه مشكلي برام پيش اومد بتونم بيخيال esxبشم و دوباره ايميج آن سرور رو رو همان سرور برگردونم تا كارها مختل نشه. آيا مي تونم با vmware convertor آيا مي تونم ؟ خيالم راحت باشه كه اگه سرور مجازي مشكل داشت مي تونم همه چيز رو به حالت اول برگردونم ؟ چون من شنيده ام كه با BESR سيمنتك مي شه و سوال اين بود كه توي دو سه خط بيان كنيد چطوري؟ --------------------------------------------------------------
    ولي يك سوال از تمامي مديران اين سايت دارم فكر مي كنم من از سال 86 عضو اين فوروم هستم بار دومي است كه من سوال مي كنم و متاسفانه مديران جواب رو تند يا با تيكه مي دهند.
    اول كه من جستجو هاي خود را در گوگل مي كنم از دوستان ايميلي و تلفني سوال مي كنم بعد تو اين فوروم عنوان مي كنم.
    دوم اينكه قابليت جستجوي تمام افراد يكسان نيست.
    سوم اينكه من هم مطالبي رو كه بلدم و بارها انجام مي دهم به نظرم ساده مياد. ولي اگه كسي ازم سوال كنه تو چند جمله راهنماييش مي كنم تا به هدفش برسه لازم نيست هلو برو تو گلو باشه راهنمايي كه كجا از چه داكيومنت يا شخصي دنبال موضوعش باشه كفايت مي كنه
    چهارم اينكه اگه نبايد اين سوالات رو اينجا مطرح كنيم خوب ما ديگه به اين سايت رجوع نمي كنيم ولي يكي به من بگه پس چي بايد تو اين فورم ها پرسيد؟؟
    در نهايت من باز هم از شما به خاطر پاسختون تشكر مي كنم.

judon3t سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    70
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام
    من دنبال اين مي گشتم.
    http://dell.symantec.com/files/3/wp_...mantecbesr.pdf
    فرق اين با vmware convertor در اينه كه اگه مشكلي ايجاد شد مي شه بك آپ رو روي يك سخت افزار فيزيكي متفاوت ديگه ريستور كرد و به حالت اول برگشت.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع