نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: پیغام this shutdown was initiated by NT Authority 000 از چی می تونه باشه ؟ آیا ویروسه؟

نام حقيقي: حمید فاریابی

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    13

پیغام this shutdown was initiated by NT Authority 000 از چی می تونه باشه ؟ آیا ویروسه؟

با سلام خدمت اساتید ارجمند من رو سرورم کیت کاسپر نصب کردم و به سرور kasper antivirus 6 server و به کلاینت ها kasper antivirus workstation 6 نصب کردم در ضمن کیت هم ورژن 8 است هر وقت می خوام اسکن کنم و یا موقع logon کردن سرور پیغام "this shutdown was initiated by NT Authority ... " می آید و 60 ثانیه بعد سیستم ریستارت می کنه ایراد از چی هست آیا می تونه از ویروس باشه ؟ اگه از ویروس باشه طرز پاک کردن شو لطف کنید ممنون میشم - با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حمید فاریابی

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    13
    (تکمیل پست قبلی) دوستان ارجمند پیغام "The system is shutting down.please save all work in progress and log off. Any unsaved changes will be lost.this shutdown was initiated by NT AUTHORITY\SYSTEM . Shutdown will begin in 60 seconds.Shutdown message : HP Proliant System Shutdown Service : System in too hot has lost cooling." به تازه گی در دسکتاپ بنده ظاهر می شود و بعد از 60 ثانیه سرور ریبوت می شود البته باید بگویم سیستم cooling هم به درستی کار می کند و حتی گرد و خاک روی فن ها و سینک ها را نیز تمیز کردم و مشکلی از بابت سیستم cooling وجود ندارد اگه دوستان به این مسئله بر خوردن راهنمایی فرمایند .

کلمات کلیدی در جستجوها:

پیغام system shutdown

the system is shutting down. please save all work in process and log off. any unsaved changes

ساختن gmail

who is NT AUTHORITYSYSTEM

NT Authoritysystem shutdown message:the system is too hot

پیغام nt authority

NT AUTHORITY SYSTEM

پیغام The system is shutting down.please save all work in progress

this shutdown was initiated by NT Authority پیغام

برچسب برای این موضوع