صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: آنلاین کردن برنامه CRM وب بیس از طریق IP static از بیرون

نام حقيقي: سعید

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کنترل پنلم پلسک هست. اگر بشه از طریق دامین انلاینش کنم که از همه راحترو بهتره و دسترسیش اسونتره چون امنیت زیاد مهم نیست برای ما بیشتر راحتی مهمه چون اطلاعات خیلی محرمانه ای نیست .
    برای اسمس هم سرویس دهنده اسمس گفته باید این برنامه سی ار امتون انلاین بشه تا بتونه به پنل اسمس وصل بشه هنوز اطلاعات بیشتری ازشون نگرفتم.
    تعدا کاربرها نهایت 30-40 نفر هست که به سیستم وصل میشن.
    من نمی دونم از چه راهکاری برای وی پی ان استفاده کنم شما بهم بگین کدوم بهتره برای کاربری ما

- - - ادامه - - -

فقط یه سوالی من الان حتی اگر ای پی استاتیک رو ست کنم روی یه ساب دامین . چطوری مشخص کنم که این دامین یا این ای پی استاتیک وقتی فراخوانی میشه از یه جایی اون کامپیوتر سرورمونو نشون بده ؟ یعنی اپی اون کامپیوتر سرورو نشون بده که اون برنامه روش نصبه. قبلا هم گفتم برنامه یه تنظیم داره که میشه بهش ای پی داد که الان ایپیش ای پی سیستم سرور هست یعنی همون 192.168.1.200 که هرکی این اپی سرورو بزنه وارد برنامه میشه

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با پشتیبانی اینترنت تماس گرفتن گفتن اگر اکسس پوینت دارم روش dmz تعریف کنم . که ای پی اون سرور رو بهش بدم . این راه حل خوبیه؟

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    کنترل پنلم پلسک هست. اگر بشه از طریق دامین انلاینش کنم که از همه راحترو بهتره و دسترسیش اسونتره چون امنیت زیاد مهم نیست برای ما بیشتر راحتی مهمه چون اطلاعات خیلی محرمانه ای نیست .
    بهتر به شرکتی که هاست رو ازشون خردید بگید تا برای ip پابلیکتون که از isp گرفتید یک dns record ایجاد کنن.
    من نمی دونم از چه راهکاری برای وی پی ان استفاده کنم شما بهم بگین کدوم بهتره برای کاربری ما
    به نظر من بهترین راهکار استفاده از راه حلهای مبتنی بر میکروتیک هست . چون براتون خیلی بی دردسرتر هست و امنیت خوبی براتون فراهم میکنه
    فقط یه سوالی من الان حتی اگر ای پی استاتیک رو ست کنم روی یه ساب دامین . چطوری مشخص کنم که این دامین یا این ای پی استاتیک وقتی فراخوانی میشه از یه جایی اون کامپیوتر سرورمونو نشون بده ؟ یعنی اپی اون کامپیوتر سرورو نشون بده که اون برنامه روش نصبه. قبلا هم گفتم برنامه یه تنظیم داره که میشه بهش ای پی داد که الان ایپیش ای پی سیستم سرور هست یعنی همون 192.168.1.200 که هرکی این اپی سرورو بزنه وارد برنامه میشه
    بستگی به تنظیمات dns server , ...... داره
    با پشتیبانی اینترنت تماس گرفتن گفتن اگر اکسس پوینت دارم روش dmz تعریف کنم . که ای پی اون سرور رو بهش بدم . این راه حل خوبیه؟
    یعنی الان Ip پابلیک رو اکسس پوینتی که از طریق اون اینترنت رو دریافت می کنید هست؟
    اگر اینطوره حرف isp درسته
    اینا دوتا مورد اخری توضیحش خیلی طولانی میشه باهام تماس بگیر.
    فناوران شبکه کاسپین CASPIAN NETWORK TECHNOLOGY

ویرایش توسط mohsenhvac : 2014-02-13 در ساعت 12:29 PM

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اکسس پوینتم مودم نیست فقط اکسس پوینته که تو شبکه هست باری ارائه شبکه وایرلس به موبایل و لپ تاپ ها . سیستم اینترنتی این isp اصلا مودمی نیست یه دکل هست که روی برج نصبه و اینترنتو به مشترکاش با یه کابل میده که برای ما هم ای پی استاتیک و اینترنت روی همون ست شده . ما دسترسی به مودم نداریم . خودش پشتیبانی می دونست که اکسس پوینتم مود نیست گفت همینکه یه اکسس پوینت تو شبکتون باشه میتونید روی اون dmz ست کنید.
    اون لینک تماسی که دادین کار نمیکنه میره تو صفحه خالی/

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    یه دکل هست که روی برج نصبه و اینترنتو به مشترکاش با یه کابل میده که برای ما هم ای پی استاتیک و اینترنت روی همون ست شده
    اینترنت توسط یک دستگاه بیسیم دریافت میشه و با کابل به داخل واحد شما اورده می شود
    اون لینک تماسی که دادین کار نمیکنه میره تو صفحه خالی/
    مشکلی نداره لینک
    شماره تماس 01426214305

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیم dns برای crm

خرید ip static

علت ناقص باز شدن dvr در سایت

راديو هاي آي پي بيس

وب بيس

ساختارهای نرم افزاری سی آر ام

crm.192.168.1.200