نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: خرید سرور مناسب برای حدود 200 دوربین

نام حقيقي: مجتبي عليزاده

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

خرید سرور مناسب برای حدود 200 دوربین

با سلام خدمت دوستان عزیز:
    ما تو یه کارخونه حدود 200 دوربین می خوایم نصب کنیم و یه nvr سامسونگ srn_1000 هم داریم.
    _ اول اینکه این nvr طبق مشخصاتش تا 64 دوربین رو جواب میده که ما الان 7 تا دوربین رو بهش وصل کردیم ولی تصاویر رو بریده بریده ضبط و پخش می کنه البته خواستم firmware اش رو اپدیت کنم که نتونستم اگه راهی هست که این مشکل رو حل کنم لطفا بگین.
    _دوم اینکه ما می خوایم یه سرور hp dl380p gen 8 بگیریم .لطفا راهنمایی کنید مشخصاتی که برا این سرور از جمله هارد،سی پی یو،رم و ... که بتونه 200 تا دوربین رو تا دو ماه ضبط شبانه روزی جواب بده چی بخریم.دوربین ها همه ساسونگ و اکثرا 2M هستند . در ضمن بگم که سوئیچ های استفاده شده در این کارخونه همه سیسکو 2960 و اتصالشون بین همدیگه با فیبر نوریه.
    ممنون می شم راهنماییم کنین

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

نام حقيقي: مصطفی

عضو عادی
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیز با توجه به تعداد دوربین و نیاز به ذخیره سازی یک سرور جوایگوی شما نیست موارد زیر را باید در نظر بگیرید
    1- نیاز به نرم افزار مدیریت دوربینها و محدودیت تعداد دوربین روی هر سرور (با توجه به نرم افزار که معمولا نهایتا تا 64 دوربین ساپورت میکنن)
    2- برای 200 دوربین و زمان ضبطی که لازم دارید باید به فکر استوریج مناسب باشید با یک حساب سرانگشتی حداقل 40-50 ترابایت فضا لازم دارید!
    در خصوص nvr که تصاویر رو فریم فریم نشون میده تنظیمات مربوط به کدک دوربینها و همچنین فریم ریت رو چک کنید (روی کدک h264 و فریم ریت 16 تنطیم کنید)

bargozideh سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام دوست عزیز ممنون به خاطر جوابتون اما چند نکته ...

• اول اینکه کدک دورربین همون h264 هست ولی ریت کمتر از 25 نمی شه . من همه رو 25 تنظیم کرده بودم.
    • دوم اینکه اگر نرم افزاری باشه که 200 تا دوربین رو ساپورت کنه باز با یک سرور نمی شه این تعداد دوربین رو راه انداخت؟ اگر می شه لطفا مشخصات سرور رو بگین.اگر با یک سرور نمی شه چند تا سرور نیاز هست؟
    • در باره استوریج هم مشکلی نیست می تونیم تهیه کنیم.

ممنون از وقتی که برا حل مشکلم صرف میکنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع