نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: روش‌های برقراری ارتباط و دریافت پهنای باند

نام حقيقي: ahaqiqat

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    13

روش‌های برقراری ارتباط و دریافت پهنای باند

سلام.دوستان
    شرکت ما روی فیبر در حال حاضر هم 12m پهنای باند اینترنت داره و 5m اینترانت از مخابرات.حالا تصمیم گرفتیم از شرکتهای خصوصی این پهنای باند رو تامین کنیم.بعضی ها روی همون اینترانت میتونن اینترنت بدن با bgp.بعضی ها هم اینترانت رو میتونن بدن و هم اینترنت این تا اینجا.

حالا میخواستم بدونم برای گرفتن پهنای باند چه راههایی وجود داره تا یه پهنای باند داشت.غیر از این راه بالا.شنیدم راه بهتری هم هست.ولی نمیدونم چیه.در ضمن این رو هم بگم.این ارتباط بالا رو یه شرکتی تو شهر x به شرکت ما تو شهر y میده.یعنی هر دو تو یه شهر نیستیم.من میخوام این پهنای باند رو از تو شهر خودمون بگیرم.البته میدونم البته میدونم اگر شرکتی توشهر خودمون مجوز ISDP داشته باشه میتونم بگیرم.شما فکر کن نیست.یا حالا هر راهی به ذهنتون میرسه بگید.ممنون فقط فوری میخوام بدونم.

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    فکر میکنم تاپیک رو در بخش بازارچه میزدید درست تر بود !
    چه میزان پهنای باند احتیاج دارید ؟ (همین 12 مگ و 5 مگ ؟)

برای پهنای باند میتونید از مخابرات لاین اجاره کنید و یک شرکت خصوصی روی اون لاین به شما اینترنت بده که برای این میزان پهنای باند زیاد توجیح نداره.
    میتونید به صورت وایرلس تهیه کنید.(هم اینترنت و هم اینترانت)

nahvi18 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahaqiqat

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    13
    ممنون از پاسختون
    من بالا هم توضیح دادم.میدونم رو بستر اینترانت میشه اینترنت داد با bgp و همین طور رو بستر وایرلس.ولی من میخواستم غیر از این روش باشه.مخصوصا غیر از روش رو بستر اینترانت.مستقیم اینترنت رو بدن.من میخوام توشهر خودم یه شرکتی باشه بتونه روی وایرلس بهم اینترنت بده.نه از شهر دیگه بخواد دکل بزنه و اینترنت رو برسونه به ما.نمیدونم تونستم برسونم.

نام حقيقي: Omid Naghdi

عضو عادی شناسه تصویری G4chB0y
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    64
    من میخوام توشهر خودم یه شرکتی باشه بتونه روی وایرلس بهم اینترنت بده.نه از شهر دیگه بخواد دکل بزنه و اینترنت رو برسونه به ما
    دوست عزیز شما میگید شهر خودم شرکت باشه !!!! آخه این شهر خودم کجاهست چرا اینجوری طرح سوال میکنید
    هر شرکتی که بخواد به شما سرویس بده باید از طریق هر بستری (ٌوایرلس / اینترانت / Tunnel / و .....) به شما وصل بشه
    تا بتونه سرویس رو برای شما مهیا کنه . حالا با وایرلس با یک دکل یا چند دکل
    شما باید بدونید تو شهرتون شرکتی هست که پهنای باند آزاد داشته باشه که بتونه سرویس بده یا نه

کلمات کلیدی در جستجوها:

گرفتن پهنای باند اینترانت از مخابرات

اینترنت 5m مخابرات

bgp روی اینترانت

برچسب برای این موضوع