نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط ehsan653

موضوع: راهنمایی در مورد تهیه UPS

نام حقيقي: ali asadi

خواننده
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

راهنمایی در مورد تهیه UPS

با سلام . می خواستم ببینم با مشخصات اعلام شده برای یک اداره که سیستم اتوماسیون داره و یک سرور hp و دو تا مودم یکی اینترانت و دیگری ADSL -دوتا سوییچ داخل رک 24 پورت - و 2 تا سیستم کامپیوتر از چه مارکی و چه ولتاژی استفاده بشه؟ لطفا نظر خودتون در مورد A.P.C یو پی اس بیان کنید./ در ضمن اگر بخواهیم مثلا 1-2 سال آینده یک سرور و سوئیچ هم اضافه بشه آیا همین پیشنهاد شما جوابگو هست یا نه بهتره کدام مورد اعمال شود. با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام

می خوای چند ساعت برق تامین کنه ؟؟؟

آنلاین باشه یا افلاین ؟؟؟

در مورد مارک من نظری نمی دم ولی تحقیق کن مرجع تحقیق هم قطعات الکترونیکی و فروشنده های لوازم و ادوات برق اضطراری

به طور مثال شرکت x در مدارات الکترونیکی UPS های تولیدی از قطعات الکترونیکی شرکت فیلیپس استفاده می کنه
    اگه شرکتی به این شکل باشه دیگه گارانتی هم نداشته باشه زیاد مهم نیست البته فقط برای دوایس نه برای باطری ، برای باطری حتما مارکی بگیر که گارانتی خوبی داشته باشه

نام حقيقي: ali asadi

خواننده
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون دوست عزیز اما در مورد باطریش حداقل بیشتر توضیحات برام بده تا منظورتون را کامل متوجه بشم. ممنون می شوم. در مورد دوم هم باید آنلاین باشه- اگر در این مورد آفلاین هم بیشتر توضیح بدی ممنون.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد باطری اگه از نظر ساختاری بخوای می تونم پیل رو کامل توضیح بدم ، ولی اگه در مورد بازاری بخوای اطلاعات چندانی ندارم

ولی برای اینکه آنلاین و آفلاین رو درک کنید

اول آفلاین
    یه دستگاه دارین که می خوای هروقت برق رفت بری دوشاخه شو بکشی بزنی به ups که این مورد در مود توان های بالا و نو مصرف راکتیو صدق می کنه ویا مدارات فرکانس بالا

و آنلاین
    در این مورد دستگاه شما به صورت اتوماتیک از شبکه برق شهری جدا و به شبکه برق اضطرای متصل می گردد از مزایای این کار سرعت بالا در حد نانو ثانیه که به موجب آن قطعی به هیچ وجه به چشم نمی یاد

در مورد ups
    می خوای چقدر هزینه کنی؟؟؟
    جمع توان مصرفی رو هم بگو تا ببینم چی می خوای ؟؟؟

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    من تجربه ی کار با یوپی اس های APC را دارم.واقعا عالی هستند.پشتیبانی حرف نداره .می توانند رک مونت باشند.فوق العاده کم صدا هستند و امکان مدیریت و مشاهده از طریق کنسول وب نیز دارند.البته اضافه کنم که قیمت بالایی دارند.من بهت یک عدد 8 KW پیشنهاد می کنم

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط halvaei نمایش پست ها
    من تجربه ی کار با یوپی اس های APC را دارم.واقعا عالی هستند.پشتیبانی حرف نداره .می توانند رک مونت باشند.فوق العاده کم صدا هستند و امکان مدیریت و مشاهده از طریق کنسول وب نیز دارند.البته اضافه کنم که قیمت بالایی دارند.من بهت یک عدد 8 KW پیشنهاد می کنم
    سلام آقای حلوایی

ups یه مدار سوییچ هستش و چون این اتفاق تایمش پاینه در توان های بالا هم باعث سروصدا نمی شه ولی چیزی که مهم هست تولید گرمایی که دارند چون زیاد گرم می شن پس باید خنک کننده داشته باشن این خنک کننده ها هستن که صدا تولید می کنند

چیزی که مهمه مقدار بازده یک دستگاه در زمان هستش وقتی این مقدار پایین باشه بطور قطع نباید سروصدای زیادی تولید کنه

SADEGH65 و halvaei سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    آنچه در بازار ایران معروف هست سینوسی بودن و صفر ثانیه بودن دستگاهها هست .
    منظور از سینوسی بودن شیبیه سازی موج سینوسی ولتاژ ACبه صورت حقیقی هست که البته استفاده اون در مورد استفاده شما اصلا مهم نیست چون مصرف کننده هاتون به هر حال موج رو یکسو می کنن و اگرچه اکثر دستگاههای ایرانی فقط با شبیه ساز سینوسی ارایه میشن ولی جز در مواردی مثل آزمایشگاه و استفاده از ابزار دقیق و شاید بعضی پرینتر های لیزری استفاده ای نداره.
    اما مسئله مهم صفر ثانیه بودن یا زمان سوئیچ شدن سیستم بعد از قطع برق شهر به برق مبدل DC به AC هست .این مدت زمان باید گمتر از زمانی باشه که سی پی یو و رم به ولتاژی پایینتر از ولتاژ استاندارد عملکردشون برسن تا اولا خاموشی ایجاد نشود و دوما حطا در سیستم رخ ندهد که خصوصا عدم بروز خطا در سیستم های حساسی مثل بانکها مسئله حیاتی است .
    در کنار این دومسئله مهم که ذکر شد اینکه از چه نوع ترانسفورماتور با چه کیفیتی استفاده شده مهمه.
    اینکه قطعات مبدل ماژولار و قابل ارتقاء باشند مهمه.
    اینکه بتونه به کامپیوتر برای کنترل وضعیت وصل بشه مهمه.
    اینکه بشه بدون وقفه در عملکرد باتری ها شو عوض کرد مهمه.
    و از همه مهمتر اینکه قطعات ،تعمیر کار و پشتیبانی خوب و سریع داشته باشه خیلی مهمه.
    در ضمن UPS های کوچک برای رک مونت بودن شاید مناسب باشند اما به هر حال گذاشتن این دستگاه ها درون رک اون هم همون رکی که سرور ها رو قرار می دید جدای از اینکه امنیت رو پایین میاره سایز و تشکیلات خنک کننده رک رو بیهوده بالا می بره اون هم خیلی خیلی زیاد.
    در مورد باتری هم بهترین مورد باتری های تایوانی اسمشو نبر هستند که اگرچه 3 تا 4 سال عمر می کنند اما قیمتشون به باتری های آن چنانی با قیمت های آنچنانی که مثلا 8 تا 10 سال عمر می کنند می ارزه .
    و نکته آخری هم که با برداشتن یارانه ها خیلی مهمتر میشه بازده دستگاه در زمان تبدیل و مصرف دستگاه در حالت آماده به کاره که خیلی خیلی خیلی مهم میشه.

ویرایش توسط ehsan653 : 2010-09-29 در ساعت 10:52 PM
    bd5ive سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f95/t38706.html

اطلاعات در مورد UPS

ups

راهنمایی در مورد UPS

اطلاعات در مورد باطری های دستگاه ups

اطلاعاتی در مورد دستگاه ups

ups قیمت 10000 kw

upsاطلاعات

تهيه ups

upsاطلاعات درباره

اطلاعاتی در مورد UPSupsاطلاعاتی راجع بهدر باره باطری و upsاطلاعاب در موردupsقطعات مورد استفاده در upsتهیهupsUpsتوضیحات ups نانو دستگاهمزایای یوپی اس apcدرمورد استفاده از UPS در شبكهups آفلاینقطعات استفاده شده در ups و تعمیراتدستگا های کار کرده ups apcups توضیحات اطلاعاتی درباره دستگاه ups

برچسب برای این موضوع