نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط mehdiiiii
  • 1 توسط mehdiiiii
  • 1 توسط yeganeh_p
  • 1 توسط mehdiiiii
  • 1 توسط yeganeh_p

موضوع: عضو گیری در شیرپوینت

نام حقيقي: www.ariagostaryazd.ir

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    47

عضو گیری در شیرپوینت

با سلام
    آیا در شیرپوینت این امکان وجود داره که عضو گیری در سایت بگذاریم که افراد شرکتمان عضو آن شوند و در صفحه ی ثبت نام فرمی را پر کنند.
    اگر امکان نداره چکار باید بکنم.
    فرم آماده رو می تونم از جایی بگیرم یا باید از اول خودم بنویسم.

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    بله
    یه لسیت شرپوینتی درست کن و در صفحه میتونی نمایی از اون لیست رو به نمایش بزاری که کاربرا بیان new بزنن و پر کنن.
    یه راه قشنگتر هم استفاده از فرم infopath و نمایش اون هستش که خیلی بهتره و کاربرا بعد از پر کردن و تایید فرمشون داخل بایگانی ذخیره میشه.

نمایش فرم infopath در صفحات شرپوینت

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    47
    username و password هم می تونیم از همونجا که فرم پر می کنند بهشون بدیم
    که با همون یوزر و پس وارد سایت بشن

ممنون

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    با همون یوزر نیم و پسوردی که وارد سایت میشن فرم هم به اسمشون ثبت میشه

netw سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    47
    اون یوزر و پسورد رو چجوری باید به کاربرامون بدیم
    آیا سایت شیرپوینت می تونه قابلیت ثبت کاربر مهمان هم داشته باشه. یعنی خود کاربر یه فرم ثبت نام پر کنه و عضو بشه

ما حدودا 40 کاربر رو می خواهیم در سایتمان ثبت کنیم آیا روشی هست که کاربران خودشان بتوانند ابتدا عضو شده و سپس فرم رو پر کنند.

اگر نه باید چیکار کنم.

ممنون

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    عضویت خاصی لازم نیست
    همین که داخل شرپوینت بهشون مجوز بدید یعنی عضو هستن و میتونن از امکانات سایت استفاده کنن
    کاربراتون عضو work group هستن یا AD ؟
    تو شرپوینت تو گروه members سایت اضافه کنید یوزرهارو بعد که تو شرپوینت sign in بکنن میتونن فرم رو پر کنن.

netw سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    47
    من هنوز کاربری در AD ندارم
    می خوام از 40 نفر از اعضا ثبت نام کنم
    آیا حتما باید خودم اونا رو توی AD یا workgroup به صورتی دستی اضافه کنم و بعد اونا با اون مجوز که من بهشون دادم وارد سایت بشن و فم ثبت نام رو پر کنند
    یا اینکه اونا می تونن وارد سایت شده (با مرورگرشون) و ثبت نام کنن (مثل سایتهای معمولی مثلا همین فروم) اصلا این چنین قابلیتی در شیرپوینت میشه بوجود آورد.

ممنون

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط netw نمایش پست ها
    من هنوز کاربری در AD ندارم
    می خوام از 40 نفر از اعضا ثبت نام کنم
    آیا حتما باید خودم اونا رو توی AD یا workgroup به صورتی دستی اضافه کنم و بعد اونا با اون مجوز که من بهشون دادم وارد سایت بشن و فم ثبت نام رو پر کنند
    یا اینکه اونا می تونن وارد سایت شده (با مرورگرشون) و ثبت نام کنن (مثل سایتهای معمولی مثلا همین فروم) اصلا این چنین قابلیتی در شیرپوینت میشه بوجود آورد.

ممنون
    سلام ،اول ساختارشبکهتون را مشخص کنید بهترین حالت Domain که تمامی usersموجود برویADرا به شیرپوینت وصل کنید وداخل شیرپوینت همچین قابلیتی وجود دارد که با توجه به دسترسی مشخص کنید کدام گروه Authantication Provider باشد تا تمامی users موجود بروی ADرا بشناسد .اما درمورد فرم موجود بروی شیرپوینت وقتی صحبت ازفرم های الکترونیکی میشه همه فکرها میره سمت Infopath ولی خود شیرپوینت با داشتن قابلیت ومزیتی مثل فرم سازSurveyکه خیلی کاربردی وکارراه انداز هست هم میتونید استفاده کنید.ازاین سایت برای آشنای وساختن فرم سازSurvey کمک بگیرد خیلی Detail وجالب توضیح داده درمورد usersوگروهها و permision دهی جزء به جزء شیرپوینت به صورت Detail دروبلاگ تخصصی شیرپوینت به زودی آموزشش گذاشته میشه تا مشکلات تمامی دوستان رفع شود.
    Creating a Survey in MOSS 2007

mehdiiiii سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    47
    با سلام و تشکر
    هنوز جوابم رو نگرفتم میشه واضحتر جواب بدید
    آیا حتما باید خودم کاربرا رو توی AD یا workgroup به صورتی دستی اضافه کنم و بعد اونا با اون مجوز که من بهشون دادم وارد سایت بشن و فم ثبت نام رو پر کنند
    یا اینکه اونا می تونن وارد سایت شده (با مرورگرشون) و ثبت نام کنن (مثل سایتهای معمولی مثلا همین فروم) اصلا این چنین قابلیتی در شیرپوینت وجود داره

ممنون

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط netw نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    هنوز جوابم رو نگرفتم میشه واضحتر جواب بدید
    آیا حتما باید خودم کاربرا رو توی AD یا workgroup به صورتی دستی اضافه کنم و بعد اونا با اون مجوز که من بهشون دادم وارد سایت بشن و فم ثبت نام رو پر کنند
    یا اینکه اونا می تونن وارد سایت شده (با مرورگرشون) و ثبت نام کنن (مثل سایتهای معمولی مثلا همین فروم) اصلا این چنین قابلیتی در شیرپوینت وجود داره

ممنون
    بله وجود داره ! لازم نیست چیزی رو دستی addکنید ببینید شیرپوینت گروههای زیادی داره به صورت default شامل members & viewrs & visitores & owners میشه حالا مثلا من میخوام مدیر مالی شرکت وافراد خاصی full باشند یک گروه ازقسمت Site Actions به site settings و users and groups رفته ومشاهده میکنید گروهها وsite permissionsحالا یک گروه جدید ایجاد میکنیم میخوام تمام usersشبکه تو گروه viewersباشند ازگزینه new,nwe userانتخاب میکنم ودرقسمت users/groupبا کلیک بروی گزینه Add all users authenticate users را کلیک میکنم که با کلیک این آیتم گروه NT Authority اضافه میشود یعنی تمام usersمربوط به AD
    ودرقسمت Give permission به گروهی که میحواهیم usersرا Addمی کنیم و میتوانیم مدیریت کنیم permissons ازparentsوبعد از login به سایت میخواهم پرمیشن به فرم داشته باشم بروی وب پارت فرم ساز survy میتونیم دسترسی را مشخص کنیم البته owner سایت مشخص میکنه که هر سایت ویا وب پارت چه دسترسی برای کاربرهاش داشته باشه #:-S

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    47
    با سلام
    ممنون از شما دوست عزیز
    فکر کنم که منطورم رو درست نگفته ام!!
    بذارید یه بار دیگه مسئله رو مطرح کنم.
    اکسس کاربرانم به سایت شیرپوینت از طریق اینترنته و من توی اکتیو دایرکتوری هیچ یوزر و پسوردی ندارم آیا میشه امکانی برای سایت بگذاریم که کاربران با ثبت نام در آن به عضویت سایت در بیایند.(دقیقا مثل ثبت نام فروم ها)

ممنون

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    خود شرپوینت که نمیتونه همینجوری این کار رو بکنه. شما باید طراحیش کنی.
    تنظیمات رو باید کامل بلد باشی همچنین فرضا همین فرم infopath رو که تو صفحه نام نویسی گذاشتی توی بایگانیش باید فقط مجوز add کردن به کاربر بدی و خود بایگانی یا لیست رو از QL حذف کنی و بعد ایمیل رو تنظیم کنی دقیق و یه worklow بنویسی که برای هر آیتم جدید به ایمیل کاربر ایمیل بزنه و اگه میتونی یه workflow بنویسی که کاربر رو اتوماتیک به تو AD اضافه کنه و در غیر این صورت خودت چک کنی و نام کاربری جدید رو اضافه کنی و بعدشم باز به کاربر ایمیل بزنی که آقا بیا یوزرت ساخته شده حالا شما کاربری و همچنین خیلی باید تو مجوزدهی به تک تک قسمت های سایتت دقت کنی چون تحت اینترنت هست و اول باید ۲۰۰٪ آشنا باشی با همه جور مجوزدهی و بعدشم که کارت را افتاده و تموم.

netw سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    آقا مهدی ۲۰۰٪ ازچند درصد

ببینید جناب netw : اگرمیخواهید همه به سایت اینترنتتون دسترسی داشته باشند وهرکسی مشاهده کند بروی iis دسترسی وب سایت را Annonymousانتخاب میکنیم
    ولی برای Authanticate باید usersبروی ADتعریف شده باشند ببینید وقتی شیرپوینت بروی اینترنت پابلیش میکنیم درمراحل پابلیش هم مشخص میکنیم سطح دسترسی من میخواهم usersمربوط به ADبه سایتم دسترسی داشته باشند بنابراین نوع دسترسی به گروه All Authanticate usersمی دهیم وباز برمیگردیم به سمت شیرپوینت واین گروه از usersبروی شیرپوینت چه سطح دسترسی نسبت به فرم های شیرپوینت براشون ایجاد شده.

mehdiiiii سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

عضو گیری در شیرپوینت

فرم ثبت نام در شيرپوينت

ایجاد یوزر در شیرپوینت؟

ایجاد یوزر در شیرپوینت

ساخت فرم ثبت نام sharepoint

ایجاد فرم ثبت نام در شیرپوینت

ثبت نام در شيرپوينت

چک کردن دسترسی یوزر در شیرپوینت 2007

عضویت در شیرپوینت 2010

پاک کردن یوزرهای اضافه از شیر پوینت 2007