نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: اخذ isms

نام حقيقي: seyedreza

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

اخذ isms

سلام و خسته نباشید.
    برای گرفتن مدرک ISMS و گرفتن این ISO باید چه مراحلی را طی کرد و به کجا مراجعه کرد؟
    و باید چه چیزهایی را رعایت کرد برای رسیدن به ISMS
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    موفق و سربلند باشید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: فرید

عضو عادی شناسه تصویری Fa7170
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    23
    هستن شرکت هایی که دوره هاشو برگذار میکنن هم عادی و هم فشرده، بعد امتحان میگیرن و پروژه تون رو ارائه میدین، اگه پاس شدین براتون گواهینامه بین المللی صادر میکنن اگرم نه که فقط گواهی شرکت در دوره. اسامی شرکت ها رو هم بگرد پبدا کن اینجا نمیذارن بگیم دوباره اخطار میدن ...

نام حقيقي: علی آقابابایی بنی

خواننده شناسه تصویری A L I
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    76
    سپاسگزاری کرده
    43
    سلام

منظورتون گرفتن Certificate برای سازمان هست یا اینکه خودتون برید آموزش ببینید و مدرک بگیرید ؟

نام حقيقي: seyedreza

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اره برای یه کارخانه می خوام البته برای تجهیزات شبکه اونجا

نام حقيقي: علی آقابابایی بنی

خواننده شناسه تصویری A L I
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    76
    سپاسگزاری کرده
    43
    ممیزی نهایی که منجر به صدور Certificate می شود زمانی است که شما همه بندهای 4 تا 8 و عمده کنترل های موجود در متن ISMS را انجام داده

باشید . دقت کنید که Certificate ها دو دسته اند .یک دسته که از طریق یک Certification Body مورد تایید یک AB معتبر که خود AB هم مورد تایید

IAF و ISO می باشد و دسته دیگر که این اتصال تا ISO وجود ندارد . باید ببینید هدفتان از گرفتن Certificate چیست .

چون بنده سرممیز رسمی دو تا CB و ممیز داخلی TUV هستم چند توصیه دارم :

شما بهتر است در ابتدا با یک فرد به عنوان مشاور امنیت که آشنا به ISMS هست قرارداد ببندید و اون فرد جدول SOA شما را تکمیل و بر اساس متن

استاندارد تهدیدات رو شناسایی و پروژه هایی را برای رفع تهدیدات تعریف و پیاده سازی کنید . سپس یک ممیز با تجربه شما را ممیزی داخلی یا به

عبارتی پیش ممیزی کند تا در صورتی که مشکلی هست شناسایی و مرتفع گردد و سپس سراغ ممیزی نهایی جهت دریافت گواهینامه بروید .

لازم به ذکر است پیش ممیزی الزامیست . به نظر من بهتر است مشاور و ممیز داخلی شما یک سرممیز آشنا با روش های پیاده سازی امنیت

باشد تا با اطمینان خاطر بیشتری پیش بروید . در پروژه هایی که خود من درگیر این قضیه بودم معمولا این روش بهتر جواب می دهد .

----------------------------------------------------------------------------------
    vanta64@gmail.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

isms چیست

مجوز ISMS

ممیزی isms

isms چيست

27001چیست؟

دریافت مجوز isms

ممیزی isms چیست

اخذ مدرک isms

ismsچیست

دریافت مدرک isms

مراحل گرفتن ISMS چیست >

دوره isms چيست؟سرممیزی چیستمراحل اخذ گواهینامه ismsگرفتن مدرک ismsگرفتن مدرك ismsمراحل گرفتن ISMSisms مدرکگرفتن مدرک isoرعايت ismsدوره isms در اصفهانismsچيستمراحل دریافت ismsسرممیزی چیست؟دوره سرممیزی isms چیست؟

برچسب برای این موضوع