نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: آپدیت سرورها-مزیت ها و معایب (سوال)

نام حقيقي: حمید

تازه وارد شناسه تصویری h411
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0

آپدیت سرورها-مزیت ها و معایب (سوال)

سلام خدمت دوستان عزیز،شاید سوال هام تکراری باشه اما می خوام متمرکز جواب بگیرم.
    من 10 تا سرور دارم که همگی سرور 2003 هستن با 80 تا کلاینت xp .
    سوال اول،آیا نیاز هست که سرورها به 2008 ارتقا پیدا کنند ؟با توجه به اینکه سرویس های اکتیو،دامین،dns،tmg،exchange نصب شده.
    اگر که لازم باشه چجوری می تونم قبل از آپدیت کردن تست کنم،نمی خوام آپدیت کنم بعدش مشکلی برای کلاینت ها پیش بیاد که یه وقت شبکه به مشکل بر بخوره،بیشترین مشکلی ازش نگرانم ویندوز سرور 2008 قوی (از نظر کرک) از کجا پیدا کنم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    به نظر خودتون آیا نیاز هست که سرورها به 2008 ارتقا پیدا کنند ؟
    آيا سرويسي نياز داريد و در 2003 نيست؟
    از طرف ديگه آيا مطمئنيد ميتونيد تعويض ويندوز 10 تا سرور و نصب تمام سرويس ها و احيانا ديتابيس ها رو خودتون انجام بديد؟

مطمئنا 2008 از 2003 بهتره چرا كه تكنولوژي 5 سال بعد از 2003 توش بكار رفته (هرچند 2003 بيشتر امتحان شده و به قول معروف امتحانشو پس داده!) اما اگر ميبينيد كه شبكه مشكلي نداره و فقط به خاطر قديمي بودن ميخواهيد اينكار رو بكنيد پيشنهاد ميدم اين كاررو انجام نديد پيشنهاد ميدم از سايت ماكروسافت آپديت هاي 2003 را بگيريد و با يك آنتي ويروس يا فاير وال امنيت شبكه رو برقرار كنيد!

چجوری می تونم قبل از آپدیت کردن تست کنم
    روي يك درايو مجزا از درايو فعلي سرور(يا روي يك سيستم ديگه) ويندوز 2008 را نصب كنيد و در صورتي كه كار نكرد ريست كنيد و به ويندوز قبلي برگرديد
    البته حتما بررسي كنيد آيا boot 2003 و 2008 روي يك سيستم با هم مشكلي ندارد؟

ویرایش توسط yogishiip : 2010-10-28 در ساعت 09:51 AM

نام حقيقي: بهمن صادقی

خواننده شناسه تصویری bd5ive
    نوشته
    127
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط h411 نمایش پست ها
    سوال اول،آیا نیاز هست که سرورها به 2008 ارتقا پیدا کنند ؟با توجه به اینکه سرویس های اکتیو،دامین،dns،tmg،exchange نصب شده.
    اگر که لازم باشه چجوری می تونم قبل از آپدیت کردن تست کنم،نمی خوام آپدیت کنم بعدش مشکلی برای کلاینت ها پیش بیاد که یه وقت شبکه به مشکل بر بخوره،بیشترین مشکلی ازش نگرانم ویندوز سرور 2008 قوی (از نظر کرک) از کجا پیدا کنم ؟
    از مزیتهای سرور 2008 امنیت بالاتر و پشتیبانی از IP v.6 . اما تا به تغییرات ظاهری ویندوز عادت کنید صدای همه کاربراتون در میاد. پیشنهاد میدم رو محیط مجازی مثل VMware اول نصب کنید. اگه مشکلی نداشتید بعد سرورهاتون رو ارتقا بدید. همونطور که دوستمون گفتند اگر فقط به خاطر قدیمی بودن میخواهید ارتقا بدید بهتره اینکارو نکنید.
    در ضمن اگر ارتقا موفق داشتید بهتره که exchange و باقی سرویس هاتون هم (ISA,....) ارتقا بدید.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

معایب ویندوز سرور 2008

معايب ويندوز سرور 2008

معایب آپدیت کردن ویندوز

مزایا و معایب ویندوز سرور 2003

مزایا و معایب کلاینتسرور

معایب ویندوز سرور 2003

معايب كلاينت سرور

معایب ویندوز سرور

معایب ویندوز 2008 سرورمعايب سرور 2008مزایا ومعایب ویندوز 2003مزیت آپدیت ویندوزمعایب خاموش کردن سرورمعایب ویندوز سرور2008معایب و محاسن ویندوز سرور 2003و 2008مزیت اپدیت ویندوزمزاياي ابديت كردن ويندوزمعايب اپديت كردن ويندوزمعایب ویندوز 2008مزایا و معایب ویندوز سرور 2008معایب ویندوز سرور 2003 به 2008مزایا ومعایب ویندوز 2008مزایا و معایب سیستم عامل سرور 2003مزایا و معایب دامین هامعايب dns

برچسب برای این موضوع