نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط SADEGH65
  • 2 توسط SADEGH65
  • 1 توسط webcrux
  • 1 توسط mmj
  • 1 توسط hossein009

موضوع: مشکل در encryption !!!!

نام حقيقي: azad

عضو عادی شناسه تصویری azad nk
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    27

Icon12 مشکل در encryption !!!!

با سلام خدمت اساتید محترم
    من به یک مشکلی در مورد پرمیژن ( مجوز دسترسی ) در ویندوزxp sp3 بر خوردم . لطفا راهنمایی کنید .
    یک فولدر در دارم که برای دسترسی نداشتن یکی از درایو های کامپیوتر یوزرهای دیگر به فولدر مذکور پرمیژن عدم دسترسی یوزر های دیگر را داده بودم و بعلاوه این فلدور نیز encrypt شده بود . بعد از مدتی ویندوز را عوض کردم ولی رنگ سبز فلدور مزکور باقیست . یوزر ادمین و یوزر خودم که owner فایل هست به فایلهای داخل پوشه دسترسی ندارند . تمامی پرمیژن ها رو چک نموده ام. ادمین و یوز مذکور هر دو فول کنترل می باشد . حتی با یوز ادمین هم لاگین کردم ولی باز نتونستم به فایلهای داخل پوشه دسترسی پیدا کنم . در properties\general tab\ advance چک باکس encrypt content for secure data تیک زده است وقتی میخوای تیکش رو بداری هنگامی که میپرسه نتیجه رو به پوشه ها و زیر پوشه اعمال کنم تائید میکنی به تمامی فایلهای داخل پوشه ها Access Denied میده . حالا تمامی پوشه های زیر مجموعه رنگشون به حالت عادی برگشته ولی فایلها ههمچنان رمزنگاری شده میباشند . که اصلا مجوز دسترسی بهشون ندارم وقتی میخای تک تک فایلها رو هم Decrypt کنی بازهم ارور Access denied رو میده .
    ممنون از همه عزیزان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط azad nk نمایش پست ها
    من به یک مشکلی در مورد پرمیژن ( مجوز دسترسی ) در ویندوزxp sp3 بر خوردم . لطفا راهنمایی کنید .
    یک فولدر در دارم که برای دسترسی نداشتن یکی از درایو های کامپیوتر یوزرهای دیگر به فولدر مذکور پرمیژن عدم دسترسی یوزر های دیگر را داده بودم و بعلاوه این فلدور نیز encrypt شده بود . بعد از مدتی ویندوز را عوض کردم ولی رنگ سبز فلدور مزکور باقیست . یوزر ادمین و یوزر خودم که owner فایل هست به فایلهای داخل پوشه دسترسی ندارند . تمامی پرمیژن ها رو چک نموده ام. ادمین و یوز مذکور هر دو فول کنترل می باشد . حتی با یوز ادمین هم لاگین کردم ولی باز نتونستم به فایلهای داخل پوشه دسترسی پیدا کنم . در properties\general tab\ advance چک باکس encrypt content for secure data تیک زده است وقتی میخوای تیکش رو بداری هنگامی که میپرسه نتیجه رو به پوشه ها و زیر پوشه اعمال کنم تائید میکنی به تمامی فایلهای داخل پوشه ها Access Denied میده . حالا تمامی پوشه های زیر مجموعه رنگشون به حالت عادی برگشته ولی فایلها ههمچنان رمزنگاری شده میباشند . که اصلا مجوز دسترسی بهشون ندارم وقتی میخای تک تک فایلها رو هم Decrypt کنی بازهم ارور Access denied رو میده .
    ممنون از همه عزیزان
    متاسفانه شما فایل را رمزگزاری نموده اید .
    اگر شما ویندوز را عوض کرده اید و از کلید ها بکاپی نگرفته اید متاسفانه راهی برای باز گردادن این فایل وجود ندارد.
    اطلاعات بیشتر در زمینه EFS

azad nk سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    27
    این فایلها برام خیلی مهم هستن اصلا هیچ راهی برای بازگردادن وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نام حقيقي: x

عضو عادی
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    18
    ممنون از همه عزیزان

شما این کار رو انجام بده مشکل حل میشه...
    از تب security گزینه َAdvanced رو بزن
    تب Owner
    روی administrator کلیک کن و تیک Replace Owner رو بزن و OK...همه subfolder ها و فایل ها رو replace کن
    تمام

نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    27

Icon12

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanshahy نمایش پست ها
    تب Owner
    روی administrator کلیک کن و تیک Replace Owner رو بزن و OK...همه subfolder ها و فایل ها رو replace کن
    تمام
    این کار رو هم انجام دادم ولی باز هم نشد / ریپلیس میکنه ولی باز هم بی فایده هست / هر دو یوزر یعنی ادمین و یوزر خودم هم امتحان کردم حتی با ادمین هم لاگین کردم ولی باز هم بی فایده بود

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahanshahy نمایش پست ها
    تب Owner
    تمام
    دوست گرامی نوشته ایشان و من را با دقت میخواندید بهتر بود.
    مشکل ایشان عدم دسترسی به aاخه نیست بلکه مشکل این است که اطلاعات با استفاده از EFS رمزگزاری و انکریپت شده است و برای بازگردادن آنهاا باید کد مربوط به یوزر در دسترس باشد که به علت تعویش ویندوز این امکان دیگر وجود ندارد.

این کار رو هم انجام دادم ولی باز هم نشد / ریپلیس میکنه ولی باز هم بی فایده هست / هر دو یوزر یعنی ادمین و یوزر خودم هم امتحان کردم حتی با ادمین هم لاگین کردم ولی باز هم بی فایده بود
    دوست عزیز در حد اطلاعات من و سرچ در اینترنت هیچ راه حلی برای بازگردانی این اطلاعات وجود ندارد.

azad nk و jahanshahy سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Khashayar

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با Live CD Ubuntu بیا بالا و فولدر مربوطه رو باز کن ببین مشکل حل میشه

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست عزیز من خودم اینو تست نکردم، اما امید وارم به دردتون بخوره.
    Restore Access to EFS-Encrypted Files

Microsoft Encrypting File System (EFS) is an integral part of Microsoft Windows operating systems that enables users to protect their files against unauthorized access even from those who gain physical access to the hard disk or the computer that contains the encrypted files.

Advanced EFS Data Recovery decrypts the protected files, and works in all versions of Windows 2000, XP, 2003, Vista, and Windows Server 2008. The recovery is still possible even when the system damaged, is not bootable, or when some encryption keys have been tampered with.

Advanced EFS Data Recovery recovers EFS-encrypted data that becomes inaccessible because of system administration errors such as removing users and user profiles, misconfiguring data recovery authorities, transferring users between domains, or moving hard disks to a different PC.

Unregistered (trial) version can be used during 30 days after installation (although it doesn't expire, actually) and has some limitations.

Download Advanced EFS Data Recovery for free

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    31
    بسیار عالی بود . من تست کردم .مرسی ولی باید حتماً user and pass را که با آن encript کرده اید داشته باشیدو درضمن چون full version نیست تا 512 kb رو بشتر براتون decript نمی کنه.

نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    27

Icon1

نقل قول نوشته اصلی توسط mmj نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم اینو تست نکردم، اما امید وارم به دردتون بخوره.
    Restore Access to EFS-Encrypted Files

Microsoft Encrypting File System (EFS) is an integral part of Microsoft Windows operating systems that enables users to protect their files against unauthorized access even from those who gain physical access to the hard disk or the computer that contains the encrypted files.

Advanced EFS Data Recovery decrypts the protected files, and works in all versions of Windows 2000, XP, 2003, Vista, and Windows Server 2008. The recovery is still possible even when the system damaged, is not bootable, or when some encryption keys have been tampered with.

Advanced EFS Data Recovery recovers EFS-encrypted data that becomes inaccessible because of system administration errors such as removing users and user profiles, misconfiguring data recovery authorities, transferring users between domains, or moving hard disks to a different PC.

Unregistered (trial) version can be used during 30 days after installation (although it doesn't expire, actually) and has some limitations.

Download Advanced EFS Data Recovery for free
    وقتی فیلها رو میخونه در لیست وضعیت پایین صفحه همه فایلها رو غیر قابل قابل کشف رمز مینویسه !!!! NOTdecryptble

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    223
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوست عزیز اگر میدونستید که EFS در ویندوز چگونه انجام میشود دیگر این حرف رو نمیزدید

تو این تاپیک توضیح دادم در صورت تعویض ویندوز و نداشتن Back up از System State فاتحه فایلها رو بخونید

کلمات کلیدی در جستجوها:

رفع مشکل encrypt

encrypt contents to secure data مشکل رفع encryptحل مشکل encrypt حل مشکل encrypt contents to secure dataمشکل encrypted encrypt رفع مشکلرفع مشکل encrypt شدن فایل و فولدرهاچگونه پوشه های access deniedencrypt contents to secure data حل مشکلحل مشکل encrypt content to secure dataرفع مشکل encript در ویندوزرفع فایل های انکریپت شدهسبز شدن پوشه و فایلها در ویندوز xpمشکل Encrypt Contentsرفع مشكل encryptرفع سبز شدن فولدرهاحل مشکل encryped در اکسلسبز شدن فايلها بعد از تعويض ويندوزحل مشکل فایل های encrypt در ویندوزحل مشكل encrypt contentاصلاح فایل انکریپت شده بعد از تعویض ویندوزمشکل در Encrypt شدندسترسي به فايلهاي encrypt contents to secure dataحل مشکل اکسل encryption

برچسب برای این موضوع