صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 33

موضوع: افت ccq

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    من خودم به شخصه با 912 موافقتر هستم یکی از مزایاش اینه که دوال هم هستش اما متال تک چین هستش
    انتن هم به نظر من فلت کنبوتونگ متاسبه یا اگر بشه سکتور

nvidia سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Aria

عضو عادی شناسه تصویری nvidia
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    من خودم به شخصه با 912 موافقتر هستم یکی از مزایاش اینه که دوال هم هستش اما متال تک چین هستش
    انتن هم به نظر من فلت کنبوتونگ متاسبه یا اگر بشه سکتور
    رو هر 912 چند کاربر میتونن register شن حالات idle‌رو در نظر نگیرید تو load بالا چند کاربر رو ساپورت میکنه؟

نام حقيقي: مهدی غفاری

عضو عادی شناسه تصویری netnetnet
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    199
    سپاسگزاری کرده
    93
    نقل قول نوشته اصلی توسط nvidia نمایش پست ها
    خوب ما به این نتیجه رسیدیم باید تجهیزات جدید نصب کرد چون کاربرای وایرلس زیاد شدن
    واسه خرید تجهیزات جدید نیاز به مشاوره داریم:
    منطقه ای که ما پوشش میدیم حدود 9-10 کیلومتر هست اکثرا تو فاصله5 کیلومتری هستن
    به غیر از شهر محله های اطراف اکثرا وایرلس رو انتخاب میکنن چون کافو نوری هستو Adsl جواب نمیده و همچنین گیمرها برای ms بهتر میان سراغ وایرلس
    مشترکین اکثرا محصولات ubnt دارن
    اینم در نظر بگیرید که فعلا 140 کاربر بر روی دکل ماست که 6-7 تا ap‌ داره
    912 دوال میکروتیک بهتره یا متال میکروتیک؟ و چه انتنی برای 912 که دوال هست بهتره هم از لحاظ مساعت هم پوشش و اینکه چند مگ ساپورت میکنه
    در مقایسه 912 با راکت ام۵ برای کاربرانی که 99درصد ubnt هستن کدومیک بهتره
    مثل اینکه خروجی 912 بالاتره
    اگه راکت بهتره در کنار چه انتنی عملکرد بهتری داره
    نهایت یوزری که میشه رو راکت یا 912 رجیستر کرد چقده و اینگه max data rate‌ این 912 چقدره

با توجه به اینکه کیفیت و مخصوصا ccq برای مصارف گیمینگ و ... برای ما خیلی مهمه نظر خودتون رو هم برای جهیزات جدید بگید

با تشکر
    ماشاالله عجی سرعتی. از یک کاربر معمولی در پست اول رسیدی به یه سرویس دهنده بزرگ تو شهر!!!!

nahvi18 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Aria

عضو عادی شناسه تصویری nvidia
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط netnetnet نمایش پست ها
    ماشاالله عجی سرعتی. از یک کاربر معمولی در پست اول رسیدی به یه سرویس دهنده بزرگ تو شهر!!!!
    من کاربر معمولی شرکتی هستم که باهاشون همکاری دارم و تا دیروز به جرم هک تو دادگاه بودم
    جا این چیزا راهنمایی کنید

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    من تا حالا تجربه کار با 912 رو نداشتم ولی اگه با تجهیزات ubnt سمت کاربر کاملا از هر لحاظ مچ باشه فکر نمیکنم رادیو بدی باشه.توان خروجی خوبی باید داشته باشه.راکت رو دیدم که تو سایتها میزنن راکت با سکتور 20db-90 یا 19db-120 خیلی مچ میشه و خوب جواب میده ولی هنوز ندیدم بگن 912 با فلان آنتن....
    من خودم شخصا با 20db-90 ubnt و یه راکت ام5 دقیقا تا فاصله 10.6 کیلومتر رو اکسز پوینت زدم و تو این فاصله با لوکو ام5 db -78 رو گرفتم که کلا خیلی حال کردم باهاش ولی ضعف این رادیو ها اینه که یه تعداد مشخصی روشون رجیستر میشه دیگه....

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط netnetnet نمایش پست ها
    میگن فلفل نبین چه ریزه....
    بنده خدا جرمشم که گفته دیگه مجرمه خوبیه....
    پس شما هم.....

nvidia و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    بهترین گزینه برای سرویس دهنده ها 433AH+ XR5 هستش
    اما اگه می خوای بهتر هزینه کنی از کارت N52FPro استفاده کن

3hsan و nvidia سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    من هم با این گزینه موافقم.
    خودم روی دکل 5 تا 433AH دارم با 15 تا XR5 ، جوری هم منیج کردم که هیچ کاربری به کاربر دیگه دسترسی و دید نداره ، بدون هیچ مشکلی روی هر رادیو 30 تا یوزر داره. خلاصه اینکه از وقتی این کار رو کردم خیالم حسابی راحت شده. مشکل CCQ و این چیزها هم دیگه ندارم. خود آقای زحمتکش در جریان دردسرهای من بوده

nvidia و Zahmatkesh سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    من هم با این گزینه موافقم.
    خودم روی دکل 5 تا 433AH دارم با 15 تا XR5 ، جوری هم منیج کردم که هیچ کاربری به کاربر دیگه دسترسی و دید نداره ، بدون هیچ مشکلی روی هر رادیو 30 تا یوزر داره. خلاصه اینکه از وقتی این کار رو کردم خیالم حسابی راحت شده. مشکل CCQ و این چیزها هم دیگه ندارم. خود آقای زحمتکش در جریان دردسرهای من بوده
    بله فرمایشات آقای زحمتکش کاملا درسته.ولی مشکلی که این وسط هست اینه که اگه شما یه بردتون خراب شه یا هر مساله دیگه....
    خب اینو در نظر دارید که 3 جهت رو از دست میدید؟ (اونم باهم)یعنی همزمان مشترکای سه جهت شما out میشن.حالا جهت تعویض یه کارت یا تعمیر یا هر مساله دیگه.ولی اگر یه رادیو و یه آنتن پرقدرت به یه سمت مثلا برای رجیستر شدن 30 نفر باشه و مابقی به سمت های دیگه از این بابت تکلیف روشنه ...
    در ضمن با توجه به اینکه به قدرت میکروتیک شکی نیست من موندم چرا 30 تا یوزر رو یه 433 با 3تا xr5 رجیستر میشه و cpu شم 50% پر نمیشه ولی سمت یوزر ضعیف عمل میکنه.در صورتی در کنارش راکت با همین بار مشکلی نداره!!

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    بله فرمایشات آقای زحمتکش کاملا درسته.ولی مشکلی که این وسط هست اینه که اگه شما یه بردتون خراب شه یا هر مساله دیگه....
    خب اینو در نظر دارید که 3 جهت رو از دست میدید؟ (اونم باهم)یعنی همزمان مشترکای سه جهت شما out میشن.حالا جهت تعویض یه کارت یا تعمیر یا هر مساله دیگه.ولی اگر یه رادیو و یه آنتن پرقدرت به یه سمت مثلا برای رجیستر شدن 30 نفر باشه و مابقی به سمت های دیگه از این بابت تکلیف روشنه ...
    در ضمن با توجه به اینکه به قدرت میکروتیک شکی نیست من موندم چرا 30 تا یوزر رو یه 433 با 3تا xr5 رجیستر میشه و cpu شم 50% پر نمیشه ولی سمت یوزر ضعیف عمل میکنه.در صورتی در کنارش راکت با همین بار مشکلی نداره!!
    قسمت آخر صحبت هاتون سوال بود؟
    یعنی شما 30 تا یوزر میندازی روی میکروتیک 50% cpu مصرف میکنه؟
    اولا که من روی هر رادیو گفتم یعنی هر کارت که میشه جمعا 90 تا ( البته کمی کمتر چون همه آنلاین نیستند )
    مصرف cpu هم بالای 4 5 درصد نمیره .
    قسمت اول صحبت هاتون هم بگم که خرابی وسیله نمیتونه دلیلی باشه واسه تجهیزات متفاوت. شما هزینه ای که برای رادیوهای تکی بکنی خیلی بیشتر از این وضعیت تموم میشه ، به علاوه اینکه همیشه من برد و کارت آماده دارم برای جایگزینی. تا الان بعد 2 سال که حتی یک خرابی هم نداشتم. اگر هم بشه تو کمتر از یک ساعت برد یا کارت تعویض میشه .
    پیشنهاد من : همیشه یدکی آماده داشته باشید. پشتیبان از تنظیمات رادیوها بگیرید که تو کمترین زمان راه اندازی بشن.

3hsan و nvidia سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    قسمت آخر صحبت هاتون سوال بود؟
    یعنی شما 30 تا یوزر میندازی روی میکروتیک 50% cpu مصرف میکنه؟
    اولا که من روی هر رادیو گفتم یعنی هر کارت که میشه جمعا 90 تا ( البته کمی کمتر چون همه آنلاین نیستند )
    مصرف cpu هم بالای 4 5 درصد نمیره .
    قسمت اول صحبت هاتون هم بگم که خرابی وسیله نمیتونه دلیلی باشه واسه تجهیزات متفاوت. شما هزینه ای که برای رادیوهای تکی بکنی خیلی بیشتر از این وضعیت تموم میشه ، به علاوه اینکه همیشه من برد و کارت آماده دارم برای جایگزینی. تا الان بعد 2 سال که حتی یک خرابی هم نداشتم. اگر هم بشه تو کمتر از یک ساعت برد یا کارت تعویض میشه .
    پیشنهاد من : همیشه یدکی آماده داشته باشید. پشتیبان از تنظیمات رادیوها بگیرید که تو کمترین زمان راه اندازی بشن.
    همه این مسایل اوکی هست و الان فکر کنم یه نفس دومین سالیه که دست به باکس میکروتیک هام نزدم!!
    ولی خب عرض کردم که رو هر کارت xr5 تا 10/15 تا رجیستر میشه دیگه ریپ میزنه.البته باید بگم رادیوی 433
    و cpu هم اصلا پر نمیشه!!

- - - ادامه - - -

مهندس نظرتون رو در مورد این رادیوی نسبتا جدید 912 در کنار یه فلت دوال بدونیم....
    میگن خروجی خوبی داره نسبت به راکت و خیلیا باهاش اکسز پویت تا 10 کیلومتر زدن.من که نبستم تست نکردم.
    فقط با راکت و سکتور 20دیبی90 تست زدم که با لوکو ام5 تو فاصله 10.6 کیلومتر دی بی -77 گرفتم...

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    411AH
    433AH
    800
    از بهترین محصولات میکروتیک هستند ، از طرفی زمانی که سولوشنی داده می شه معیارهای زیادی بررسی و سپس پیشنهاد اعلام می شه
    در نظر داشته باشید که این سه برد تنها محصولات از بین کلیه تولیدات میکروتیک هستند که زمان مشکل پیدا کردن لن مربوط به POE ، برق مدار همچنان تامین می شه ، خب پس به راحتی می شه از بهران عبور کرد تنها با استفاده از لن دوم و یا سوم

در مورد 912 برای استفاده سرویس دهنده ها ، به نظر بنده گزینه مناسبی نیست ، شاید برخی از وستان بگن ما داریم و مدتهاست مشکل پیدا نکرده اما باید دقت داشته باشید که بحث تخصصی و تجربی دو مقوله جداست.

در مورد رکت و 912 باید خدمتتون عرض کنم که به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند چون رکت با تکیه بر مبحث قدرت مانور AP/CPE طراحی شده اما محصولات میکروتیک به عنوان Soho به این دلیل فقط سه برد نامبرده شده از نظر فنی قدرت مند عمل می کنند.

3hsan، nvidia و gallaxy67 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    411AH
    433AH
    800
    از بهترین محصولات میکروتیک هستند ، از طرفی زمانی که سولوشنی داده می شه معیارهای زیادی بررسی و سپس پیشنهاد اعلام می شه
    در نظر داشته باشید که این سه برد تنها محصولات از بین کلیه تولیدات میکروتیک هستند که زمان مشکل پیدا کردن لن مربوط به POE ، برق مدار همچنان تامین می شه ، خب پس به راحتی می شه از بهران عبور کرد تنها با استفاده از لن دوم و یا سوم

در مورد 912 برای استفاده سرویس دهنده ها ، به نظر بنده گزینه مناسبی نیست ، شاید برخی از وستان بگن ما داریم و مدتهاست مشکل پیدا نکرده اما باید دقت داشته باشید که بحث تخصصی و تجربی دو مقوله جداست.

در مورد رکت و 912 باید خدمتتون عرض کنم که به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند چون رکت با تکیه بر مبحث قدرت مانور AP/CPE طراحی شده اما محصولات میکروتیک به عنوان Soho به این دلیل فقط سه برد نامبرده شده از نظر فنی قدرت مند عمل می کنند.
    کاملا حسابی و منطقی....
    خب مهندس 800 که به قیاف جیب ما نمیخوره چون هزینه ش واقعا زیاد در میاد(اونم بدون کارت).البته الان چک کردم مثله اینکه 4 تا کارت میخوره درسته؟
    یعنی در واقع 4 کارت وایرلس و 4 جهت پوشش....
    بدم نمیاد تجربه ش کنم...
    پورتهاشم گیگ هستش.رادیوی پرقدرتی باید باشه ولی من تا حالا نداشتم که باهاش پوشش بدم.اگه 4 جهت هدف پوشش بصورت اکسز پوینت باشه تا حداکثر فواصل 10 کیلومتر و تجهیزات سمت مقابل رو هم UBNT در نظر بگیرید چه کارت وایرلسی رو برای 800 پیشنهاد میدید؟در کنار چه آنتنی؟چند درجه؟
    من که 800 رو یه نیم نگاهی انداختم خوشم اومد ازش و دوست دارم تجربه ش کنم...

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    کاملا حسابی و منطقی....
    خب مهندس 800 که به قیاف جیب ما نمیخوره چون هزینه ش واقعا زیاد در میاد(اونم بدون کارت).البته الان چک کردم مثله اینکه 4 تا کارت میخوره درسته؟
    یعنی در واقع 4 کارت وایرلس و 4 جهت پوشش....
    بدم نمیاد تجربه ش کنم...
    پورتهاشم گیگ هستش.رادیوی پرقدرتی باید باشه ولی من تا حالا نداشتم که باهاش پوشش بدم.اگه 4 جهت هدف پوشش بصورت اکسز پوینت باشه تا حداکثر فواصل 10 کیلومتر و تجهیزات سمت مقابل رو هم UBNT در نظر بگیرید چه کارت وایرلسی رو برای 800 پیشنهاد میدید؟در کنار چه آنتنی؟چند درجه؟
    من که 800 رو یه نیم نگاهی انداختم خوشم اومد ازش و دوست دارم تجربه ش کنم...

تو شیراز برای چندتا سالن بزرگ بیمارستان با کارت r2shpn و آنتن سکتور کار کردیم.
    قدرت خروجی توپی داره

کارایی و قیمت این رادیو خیلی بیشتر از این چیزهاست و به درد منطقه ما نمیخوره
    اول اینکه این رادیو گرونترین روتر بورده با قیمت 350 دلار که تو بهترین حالت بالای 1.100 قیمت داره و پیشنهاد میکنم به فکر RB2011 باش برای گیتوی ispت
    فقط این امکاناتی که شما گفتی نیست و خیلی بیشتره
    مثلا از daughterboard پشتیبانی میکنه
    این تکنولوژی حدود 4 تا pci بهش اضافه میکنه که مجموعش میشه 8تا

لایسنس لول 6 داره که خیلی زیاده برای یک اکسس معمولی
    800 مگاهرتز هم سی پی یو
    یعنی با این میشه کل رادیو های دکلت و یوزرهات رو بهش وصل کنی

و به شما این دوتا کارت رو پیشنهاد میکنم:
    برای 2.4 این:
    RouterBoard.com : R2SHPn

برای 5 این:
    RouterBoard.com : R5SHPn

چون فاصله مودم تا دکل زیاده تو راه افت سیگنال زیاده باید کارت پرقدرت ببندی
    قیمتش هم حدود 150 تومن هست

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansham نمایش پست ها
    و به شما این دوتا کارت رو پیشنهاد میکنم:
    برای 2.4 این:
    RouterBoard.com : R2SHPn

برای 5 این:
    RouterBoard.com : R5SHPn
    این کارت ها مشکل تغذیه دارن و باید Grand بشن در غیر این صورت خیلی زود از بین می رن و به برد آسیب می زنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymansham نمایش پست ها
    چون فاصله مودم تا دکل زیاده تو راه افت سیگنال زیاده باید کارت پرقدرت ببندی
    این طرز فکر اشتباه هستش دوست عزیز
    درسته که افت وجود داره ، اما قدرت یه کارت به ثبات ارسال سیگنال هستش ، به اینه که الان سیگنال خوب نباشه چند ثانیه بعد افت ، به اینه که در صورت فعال نبودن یوزری توان خروجی رو به حداقل برسونه ، به اینه که طبقه دریافت قوی تر از طبقه ارسال سیگنال باشه.
    موضوع توان خروجی بالا واقعا منسوخ شده هستش و باید فعالان این حوزه برای اسمان خود ارزش قائل باشند و به تکنولوژی و مطالعه اهمیت دهند.

3hsan، nvidia و gallaxy67 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    این کارت ها مشکل تغذیه دارن و باید Grand بشن در غیر این صورت خیلی زود از بین می رن و به برد آسیب می زنن.

این طرز فکر اشتباه هستش دوست عزیز
    درسته که افت وجود داره ، اما قدرت یه کارت به ثبات ارسال سیگنال هستش ، به اینه که الان سیگنال خوب نباشه چند ثانیه بعد افت ، به اینه که در صورت فعال نبودن یوزری توان خروجی رو به حداقل برسونه ، به اینه که طبقه دریافت قوی تر از طبقه ارسال سیگنال باشه.
    موضوع توان خروجی بالا واقعا منسوخ شده هستش و باید فعالان این حوزه برای اسمان خود ارزش قائل باشند و به تکنولوژی و مطالعه اهمیت دهند.
    آقای زحمتکش rb800 با 4 تا کارت r52h چطوره؟ فرکانش 2.4 و 5.8 رو باهم ساپورت میکنه.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع