نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: راه انداختن شرکت اینترنت وایرلس

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200

راه انداختن شرکت اینترنت وایرلس

با سلام
    من یه سوال دارم
    این که الان نماینده یه شرکت هستم که داره وایرلس می ده و من مشتری براش جذب می کنم و اون شرکت پهنای همه مشتری ها رو به صورت اینتراانت به من اختصاص داده .
    سوالم اینه که من خودم می تونم یه پهنای باند اختصاصی از اون شرکت بگیرم و از طریق آنتن خودم برای مشترک هام با ESSID خدوم بدم ؟
    چون الان از ESSID این شرکت داریم استفاده می کنیم. من ازش سوال کردم ولی انگار منو داره می پیچونه چون می گه برای ESSID مجوز لازم داره .
    حالا من باید چیکار کنم چون م یخوام که این آدم واسطه از طرف شرکت وجود نداشته باشه و همه کارها به عهده خودم باشه از نصب و راه اندازی و بررسی مشکل یوزر ها.
    راه نمایی کلی م یخوام .

نام حقيقي: A.j

عضو غیر فعال
    نوشته
    95
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزیزم 100 % احتیاج به مجوز isp در گام اول داری.
    بعدش میرسیم به باقی قضایا.
    البته میتونی زیر آبی هم بری ولی به هیچ عنوان توصیه نمیشه

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    خب اینو که می دونم
    می خوام از طریق اون شرکت اقدام کنم. یعنی اینکه دکل از من ، نصب از من ، ESSID هم از من و اون شرکت فقط پهنای باند من رو تامین کنه

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    راهنمایی می کنید که حالا من باید چیکار کنم؟ از نظر هزینه برداشتن واسم و باقی ماسل چطوری میشه؟
    چه تخصص های لازم دارم و یا باید متخصص بگیرم ، تجهیزات چی لازم داره

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    تا اونجایی که من می دونم اگه فقط می خوای زیر دست به صورتی که بالا گفتی کار کنی فقط روتر نیاز داری و کار تنظیم اون
    ولی اگه بخوای سرویس دهنده باشی یه روتر یه UTM و همین تجهزات بالا رو نیاز داری

اگر هم کم و کسری داره دوستان اضافه کنند

نام حقيقي: نیما

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    سلام دوست عزیز
    منم مثله تو دارم باچنین شرکتی کار می کنم.
    از لحاظ تجهیزات شما نیاز به آنتن داری.اگه اون شرکت بهت لینک میده که هیچی وگرنه بایدخودت آنتن ببری بالا .بستگی داره یوزرات کدوم طرف باشن(شمال.جنوب.....)
    بعدش تو یه پهنای باند را میگیری و بعدش با یه میکروتیک(ارزون با کارایی بالا)میدی به اون آنتن هات وشروع میکنی به سرویس دادن.میکروتیک کار اکانتینگ هم برات انجام میده.
    اما از لحاز جواز حتما نیاز داری.بایدبری از سازمان تنظیمات ومقررات رادیویی جواز بگیری.وگرنه میتونی زیرابی بری (خطرناکه)چون این سازمان هرازچندگاهی میاد با یه سری اسکنرهای قوی لینک ها را با هر فرکانسی که بگی شناسایی میکنه و میبینه ماله کیه. و بعدن به شدت برخورد میکنه زیرا لینکها به صورت وایرلس هستند و از نظر نظامی مورد دارند.
    پیشنهاد من :اگه برای بحث مالیش میگی که برو باهاشون یه صحبتی بکن بگو من مشتری میارم و خودم بهشون قیمت میدم و سودش ماله خودم(مثلا 1مگ را شرکت به تو میده 250000 تو به یوزر بگو 400000 )باشرکتم هماهنگ باش که سوتی ندن.

نیما

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نیما جان ممنون الان من دارم به این صورتی که گفتی با شرکت کار می کنم یعنی با قیمت بالاتر به یوزر ها می دم، اما یه کمی این شرکت داره سنگ م یندازه جلوی پام ، نه می ذاره خودم برم نصب ، نه پسورد AP رو بهم می ده که اگر شد خودم یوزر ها رو لینک کنم نه پسورد نانو ها رو بهم می ده ، فقط من شدم بازار یاب، هر مشکلی هم پیش میاد یوزر به من زنگ می زنه ، منم مجبورم معطل این آدم بشم که بیاد و مشکل رو رفع کنه ، حالا اگر بیاد و مشکل رو رفع کنه، دهن آدم رو آسفالت می کنه.
    به من می گه تو نمی تونی نانو رو ست کنی برای لینک چون فقط یه دادن پسورد AP نیست و هزار بامبول دیگه.
    من می خوام خودم همه این کار ها رو انجام بدم ، خودم نصب کنم خودم رفع اشکال کنم و هزار چیز دیگه . در مورد مجوز من رفتم تحقیق کردم و دیدم خب اون شرایطی که می گه رو ندارم به نظرتون چیکار باید بکنم؟ منظورم اینه که تجهیزات به همراه تخصصی که حداقل نیاز این کار باشه رو احنیاج دارم بدونم تا اینکه بتونم خودم آنتن داشته باشم. و یه چیز دیگه اینکه می خوام درآمد هم داشته باشه نه اینکه خر حمالی باشه و سودش هم کمتر از همین بازاریابی الانم بشه.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    من چند ماهه گذشته کلیه مشکلات شما رو داشتم
    اول که خیالم از یه ISP دیگه راحت شد رفتم پیش صاحب شرکت بهش گفتم من کل هزینه ای که کردم به خاطر این بوده که یاد بگیرم اصلا هم برام فرق نمیکنه که دم و دستگاه های خودم چه بلایی سرشون می یاد فقط یاد گیری برام مهمه حالا اگه مخواد باهم کار کنیم باید تمام کارها دست خودم باشه و کسی حق دخالت نداره. اگه کسی وارد محدوده کاری من بشه هرکاری که بکنه باید اجرت کارش رو به من بده با این حساب دیگه این مشکل برام مرتفع شد.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    خب راه حلت واسه من چیه آخه من الان نقش دلال رو دارم که بدم میاد از این کار

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما سعی کنید روزی تو در بیاری
    وبعد به فکر یادگیری باش تا خودت حتی شده بدون مجوز هم سرویس بدون مشکل تحویل مشتری بدی.

تجربه کن و از یادگیری نترس.

در این راه با سخت افزار سروکار داری اگه از خرابی هاش بترسی کارت سخت میشه

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نه داداش من از خرابی نمی ترسم چون گارانتی پشت همه وسالم هست که خدا رو شکر تا حالا به مشکلی هم برخورد نکردم. منظورم اینه که چیکار کنم؟ فکر کن من همین الان میخوام که اینترنت بدم با نام شرکت خودم باید چی کار کنم . شما ظاهرا یه بار این راه رو رفتی بگو از چه مراحلی باید بگذرم و چیا تهیه کنم؟

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    یه شرکت تعاونی خانوادگی بزن
    بعد اگه مشتری زیاد داری کم کم از یه شرکت منطقه به نام یکی از اعضای خانواده اینترنت بگیر که شما رو هم نشناسه و قراردادهای شرکت رو با خودت ببند در صورتی که شما به عنوان مصرف کننده نهایی اینترنت خریدی به عنوان یه سرویس دهنده اینترنتت رو بفروش برای اینکه سرویس دهنده هم چیزی نفهمه اینترنت رو بده به یک کامپیوتر بعد با نرم افزار اکانتیگ یوزر تعیین کن دیگه مجوز هم نمیخوای از کپی مجوز اون شرکتی که باهاش قرار داد داری استفاده می کنی البته باید تمامی دم دستگاهات حتی سوئیچ و فرستنده هات رو جدا کنی .
    بعد چند سال هم می تونی پروبال بگیری البته تو این چند وقت به کارهای دیگه نظیر دوربین مداربسته ، تعمیرات لوازم شبکه وغیره بپرداز .

مثلا من خودم خرج زندگیم با کارهای برق و الکترونیک و کنترل صنعتی که برای کارخانه ها انجام می دم در می آید. بعد چند سال هم یه شرکت فنی مهندسی با سابقه کار دارم.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست عزیز شما شهریار هستین ؟

شهرک قدس رو می تونی سرویس بدی ؟

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    سلام
    آره من خودم بابسلمان هستم شهرک قدس هم که نزدیکه
    در مورد این چیزایی که گفتی یه مقدار اطلاعات تخصصی شد مخم هنگ کرد یاهو مسنجر داری؟
    gallaxy67 at yahoo.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t35621.html

اینترنت وایرلس از کدوم شرکت

راه انداختن شرکت واسطه

شرکت انترنت وایرلیس شهری

اینترنت وایرلس از کدام شرکت بگیرم

شرکت اینترنت وایرلس

تجهیزات برای وایرلس یه شرکت

مجوز شرکت اینترنت وایرلس

شرگتهای اینترنتی

شرکتهای اینترنت وایرلس