نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: راهنمایی جهت خرید کارت شبکه وایرلس

نام حقيقي: jamal

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15

راهنمایی جهت خرید کارت شبکه وایرلس

سلام دوستان
    من دنبال یه کارت شبکه خوب با قیمت مناسب هستم. الان رو چند تا از سیستمها از dlink استفاده میکنم که راضی نیستم.اگر ممکنه یه مارک خوب با قیمت مناسب راهنمایی کنید.ممنون.
    به جای کارت شبکه میتونم از دیوایس usb استفاده کنم؟ میشه این دو رو مقایسه کنید؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    من از dwa-520 dlinkاستفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم ، می شه بگی دقیقا نا رضایتیت از چی هست؟

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15
    من کلا با تجهیزات dlink میونه ای ندارم.ولی الان از DES-100D استفاده میکنم نسبت به وایرلس لپ تاپ خیلی ضعیف تره

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    احتمالا از ویندوزت باشه من این مشکل رو داشتم ، اگر می تونی یه بار نصب ویندوز کن ، نمیدونم دقیقا مشکل از چیه اما من با اون ویندوز مشکل داشتم خیلی دیر شبکه رو باز می کرد و خیلی هم سرعت انتقالش پایین بود ، اما با نصب مجدد ویندوز مشکلم به کلی حل شد. البته با سون هم امتحان کردم که نتیجه فضایی بود.

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15
    اساتید محترم نظرتون راجع به کارت شبکه وایرلس برند مایکرونت یا 3com چیه؟ بهتر از dlink نیست؟

آیا دیوایس های وایرلس usb بهتر از کارت شبکمه بیسم نیستن؟

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری wawinfo
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    91
    سپاسگزاری کرده
    30
    کارت شبکه های دی لینک به نظر منم راضی کننده نیستند مثل سوییچ هاش که خیلی هنگ میکنن ، من خودم از مایکرونت استفاده کردم که خوبه ، PCI کار کنی بهتره ، هم آنتن خارجی دارن و هم اون آنتن ها قابل تعویضن ، اگه یه مدل قوی میخوای (High Gain) میتونی از مایکرونت SP907GP استفاده کنی که یه نمونه USB 54Mb با توان بالاست ، یا به کارت های PCI مایکرونت یه آنتن 7db OMNI اضافه کنی با مدل SP920K-7 .

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    wawinfo جان این دوست ما کارت شبکه وایرلس رو نمیگه ظاهراً . اما من خودم همیشه Dlink استفاده می کنم هیچ مشکلی ندارم . حتی با سویچ های Dlink هم مشکلی ندارم . اما اگه wifi هستش . من asuse هم گرفتم خوب کار می کرد . بنظر من کارت شبکه های dlink از 3com بهتره

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t35884.html

راهنمای خرید کارت شبکه وایرلس

قیمت کارت شبکه وایرلس

کارت شبکه خوبراهنمایی کارت شبکه وایرلس فروش کارت شبکه وایرلسخرید کارت شبکه وایرلسکارت شبکه وایرلس USBکارت شبکه وایرلسکارت شبکه WIRELESSخرید وایرلس usbراهنمایی خرید کارت شبکه وایرلسخرید کارت وایرلسراهنمای خرید کارت شبکه wirelessکارت شبکه وایرلس مایکرونتراهنمايي كارت شبكه وايرلس قیمت کارت شبکه وایرلس dlinkقيمت كارت شبكه وايرلس وایرلس قیمتخرید وایرلسراهنماي كارت شبكه وايرلسکارت شبکه wireless قویخرید کارت شبکه وایلسراهنماي خريد كارت شبكه وايرلسکارت شبکه قیمت مارک

برچسب برای این موضوع