نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: چگونگی اجرای گرافیکی متلب در لینوکس

نام حقيقي: mary

عضو عادی
    نوشته
    369
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    191

چگونگی اجرای گرافیکی متلب در لینوکس

سلام
    متلب رو تحت لینوکس نصب کردم و الان وقتی دستور matlab رو در command line وارد می کنم برنامه اجرا میشه، موقع نصب اول به صورت دستور install رو اجرا کردم و بعد دقیقا مثل مراحل نصب متلب در ویندوز بود.
    سوالی که دارم اینه که چطور گرافیکی با متلب کار کنم؟
    ممنون

نام حقيقي: مرتضی منافی

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mthm نمایش پست ها
    سلام
    متلب رو تحت لینوکس نصب کردم و الان وقتی دستور matlab رو در command line وارد می کنم برنامه اجرا میشه، موقع نصب اول به صورت دستور install رو اجرا کردم و بعد دقیقا مثل مراحل نصب متلب در ویندوز بود.
    سوالی که دارم اینه که چطور گرافیکی با متلب کار کنم؟
    ممنون
    سلام شما لینوکس رو به صورت gui نصب کردید یا تکس
    بعد مدل و وژن لینوکس رو اعلام کنید

نام حقيقي: mary

عضو عادی
    نوشته
    369
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    191
    سلام
    لینوکس centos 2.6.32-431.el6.x86_64 هست، گرافیکی هم نصب شده.
    ممنون

نام حقيقي: cctvinfo

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

شرکت ADI یکی از بزرگترین پخش کننده های داهوا در آمریکای شمالی

پس از گذشت چند سال از حضور محصولات ساخت شرکت داهوا در آمریکای شمالی این شرکت تصمیم گرفت محصولات خود را با نام شرکت خود یعنی داهوا در این قاره معرفی نمایند.برندهایی مانند FLIR و HONEYWELL ساخت شرکت داهوا هستند و فروش خوبی در آمریکای شمالی دارند. شرکت داهوا، شرکت پخش کننده ADI را به عنوان نماینده پخش مستقیم محصولات خود انتخاب کرد. ADI یکی از بزرگترین پخش کننده های سیستم های ایمنی از جمله چند برند دوربین مدار بسته در آمریکای شمالی می باشد.در سال 2015 شرکت داهوا اولین پخش کننده محصولات را در آمریکای شمالی معرفی نمود. این شرکتCCTV.NET بود پس از تجربه اولین نماینده در این قاره شرکت داهوا تصمیم به معرفی شرکت ADI به عنوان پخش کننده محصولات خود نمود.شرکت داهوا سالانه بیلیون ها دلار در کشور چین درآمد دارد ولی درآمد این کشور در قاره آمریکای شمالی بسیار اندک بود. لذا این داهواتصمیم به این موضوع گرفت تا سهم خود از این بازار را ارتقا بخشد. شرکت ADI جزء 100 پخش کننده محصولات داهوا در جهان است که تمام محصولات داهوا را همیشه موجود دارد و در انبار های خود نگهداری و آماده عرضه می نماید. البته رقیب همیشگی داهوا یعنی هایک ویژن بیکار نشسته است. این شرکت نیز دارای نماینده های پخش زیادی در آمریکای شمالی است و سرمایه گذاری زیادی در این زمینه انجام داده است. در حال حاضر شرکت ADI 4 برند هایک ویژن ،FLIR (ساخت داهوا) W-BOX(ساخت هایک ویژن)و HONEYWELL(ساخت داهوا)را در این قاره به صورت عمده پخش می کند ولی بیشترین فروش این شرکت در بین برندهای موجود، برند داهوا است. البته مشخص نیست از بین این شرکت ها چرا داهوا بیشترین فروش را دارد.شرکت هایک ویژن از خیلی قبل جزو پخش کننده های اصلی در جهان و خصوصاً آمریکای شمالی بوده است و همواره با شرکت هایی مانندIDIS ، UNIVIEW و حتی LONGSE در حال رقابت بوده است،لذا به نظر می رسد برای اینکه شرکت داهوا بتواند به سرعت در این رقابت پیشی بگیرد باید پخش کننده های دیگری همچونANIXTER و TRI-ED را به لیست نمایندگان خود اضافه کند تا بتواند سهم بیشتری از این بازار مستعد آمریکای شمالی کسب نماید.

از سایت ما دیدن نمایید

بزرگترین مرکز جامع اطلاع رسانی سیستم های ایمنی و هشداردهنده

www.cctvinfo.ir

ویرایش توسط cctvinfo : 2016-04-27 در ساعت 11:14 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع