صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: سوال بسيار مهم در مورد روشن گذاشتن دائم Laptop

عضو عادی شناسه تصویری Ariya
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6

Icon14 سوال بسيار مهم در مورد روشن گذاشتن دائم Laptop

با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز و گرامي.

مختصر و مفيد ميگم !

آقا من يك لپتاپ Asus K40IE دارم.

ميخوام 24 ساعت براي دانلود روشن بزارمش.

البته بايد بگم كه براش يك كول پت ( زير لپ تاپ ) كه داراي يك فن بزرگ هست و هوا رو از پايين به بالا پمپ ميكنه گذاشتم كه لپ تاپ الان روي اون هست.

ميخواستم ببينم لپ تابو 24 ساعت روشن بزارم براش مشكلي پيش نمياد و يا صدمه اي بهش وارد نميشه ؟

آخرين ركوردم 2 روز يكسره روشن بودن هست !

با تشكر فراوان.

هميشه سلامت و شاد باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    با توجه به اینکه هر قطعه دارای طول عمر مفید ( به ساعت ) بوده و همچنین روشن بودن دائمی باعث فرسوده شدن قطعات می گردد. با در نظر گرفتن فشردگی قطعات لپ تاپ ، پیشنهاد می شود این کار را برای لپ تاپ انجام ندهید

amehsany سپاسگزاری کرده است.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    چی میخوای دانلود کنی ؟ لینک مستقیمه ؟ اگه مودمت usb بخوره میتونی دانلودو رو اون بذاری

amehsany سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی شناسه تصویری Ariya
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6
    با سلام و تشكر.

دوستان ديگر نظري ندارند ؟

با تشكر.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1qaz2wsx نمایش پست ها
    چی میخوای دانلود کنی ؟ لینک مستقیمه ؟ اگه مودمت usb بخوره میتونی دانلودو رو اون بذاری

آقا یه توضیح میدی این راه حلتو که چطور بدون کامپیوتر روی USB که به مودم وصله دانلود کنه !

ویرایش توسط mkm : 2013-02-11 در ساعت 11:11 PM

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariya نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز و گرامي.

مختصر و مفيد ميگم !

آقا من يك لپتاپ Asus K40IE دارم.

ميخوام 24 ساعت براي دانلود روشن بزارمش.

البته بايد بگم كه براش يك كول پت ( زير لپ تاپ ) كه داراي يك فن بزرگ هست و هوا رو از پايين به بالا پمپ ميكنه گذاشتم كه لپ تاپ الان روي اون هست.

ميخواستم ببينم لپ تابو 24 ساعت روشن بزارم براش مشكلي پيش نمياد و يا صدمه اي بهش وارد نميشه ؟

آخرين ركوردم 2 روز يكسره روشن بودن هست !

با تشكر فراوان.

هميشه سلامت و شاد باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.
    قبا منم این کارو می کردم، فعلا که سالمه! ولی اصلا توصیه نمی کنم چون مضر ترین چیز برای قطعات لپتاپ گرماست.

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    آقا یه توضیح میدی این راه حلتو که چطور بدون کامپیوتر روی USB که به مودم وصله دانلود کنه !
    سلام.همین سوالتو تو گوگل سرچ کن به جواب میرسی (من خودم سرچ کردم ولی راستش چون کپی برداری از زحمت دیگران میشه درست نیست بنویسم)

mahdi7610 سپاسگزاری کرده است.

mkm
    mkm آنلاین نیست.

نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط judon3t نمایش پست ها
    سلام.همین سوالتو تو گوگل سرچ کن به جواب میرسی (من خودم سرچ کردم ولی راستش چون کپی برداری از زحمت دیگران میشه درست نیست بنویسم)

عجب !!!!!!!!!!!
    شما از سیستم عامل کامپیوترت تا................................. نرم افزارات همه کپی و کرک شده نیست و از زحمات دیگران استفاده نمیکنی که واقعا کارت درسته !

Ariya و judon3t سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    عجب !!!!!!!!!!!
    شما از سیستم عامل کامپیوترت تا................................. نرم افزارات همه کپی و کرک شده نیست و از زحمات دیگران استفاده نمیکنی که واقعا کارت درسته !
    سلام.آقا الان دارم میخندم .خوشم اومد از جوابت .نه عزیز.من ویندوز تو خونم 2500تومانیه آنتی ویروسش هم trialو کرکی.(متاسفانه).
    منظورم این بود که جواب رو تو یک forumدیگه یک بنده خدایی زحمت کشیده نوشته و درست نیست که با زحمت دیگران به اسم خودم اعتبار کسب کنم ولی اگه همون سوالتو که نوشتی بزنی تو گوگل جواب عالی میگیری.فقط محض اطلاع ای .مخصوصا اینکه احتمالا ایشان تو همین سایت هم آی دی داشته باشه که دیگه آبروریزی میشه برام.وگرنه من مخلص شما هستم.ممنون که خوشحالم کردی. فقط محض اطلاع اینو بگم که مدل مودم asusهست

mkm
    mkm آنلاین نیست.

نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط judon3t نمایش پست ها
    سلام.آقا الان دارم میخندم .خوشم اومد از جوابت .نه عزیز.من ویندوز تو خونم 2500تومانیه آنتی ویروسش هم trialو کرکی.(متاسفانه).
    منظورم این بود که جواب رو تو یک forumدیگه یک بنده خدایی زحمت کشیده نوشته و درست نیست که با زحمت دیگران به اسم خودم اعتبار کسب کنم ولی اگه همون سوالتو که نوشتی بزنی تو گوگل جواب عالی میگیری.فقط محض اطلاع ای .مخصوصا اینکه احتمالا ایشان تو همین سایت هم آی دی داشته باشه که دیگه آبروریزی میشه برام.وگرنه من مخلص شما هستم.ممنون که خوشحالم کردی. فقط محض اطلاع اینو بگم که مدل مودم asusهست
    روشهایی که ( یا توسط سایت حمایت کننده محصول و یا اشخاص دیگر تو اینترنت ارائه میشه) رو همه برای کمک بهمدیگه به اشتراک میزارن. کسی نمیتونه ادعا کنه که این روشه منه و هیچ کسی عقلش نمیرسه و فقط منم که راه حل رو اختراع کردم و کسی حق نداره اونو به اشتراک بزاره چون زحمتم به باد می ره ........... !
    شما هم کافی بود میگفتی این روششه و من از یه سایت دیگه کپی کردم. اینطوری نگرانی شما از مشکل اعتبار هم حل می شد.

من خودم اینجا بارها به سئوالات دوستان پاسخ دادم و روشش رو هم خودم خلق نکردم.

judon3t سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    روشهایی که ( یا توسط سایت حمایت کننده محصول و یا اشخاص دیگر تو اینترنت ارائه میشه) رو همه برای کمک بهمدیگه به اشتراک میزارن. کسی نمیتونه ادعا کنه که این روشه منه و هیچ کسی عقلش نمیرسه و فقط منم که راه حل رو اختراع کردم و کسی حق نداره اونو به اشتراک بزاره چون زحمتم به باد می ره ........... !
    شما هم کافی بود میگفتی این روششه و من از یه سایت دیگه کپی کردم. اینطوری نگرانی شما از مشکل اعتبار هم حل می شد.

سلام.خب منظور من این بود که زحمت دیگران رو به حساب خودم نذارم.ضمنا چون نمیتونستم منبع رو ذکر کنم(یکی از سایتهای نت ورک داخل ایران)چون خلاف قوانین انجمنه.ممنون

نام حقيقي: بهرام

عضو عادی شناسه تصویری b3hrad
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    73
    بهتره که حتما زیر لپ تاپ یه فن خوب روشن باشه ولی کلا روش گذاشتن مداوم میتونه به دستگاه صدمه بزنه من خودم قبلا این کار رو زیاد میکردم و لپ تاپم به .... رفت مطمئنا هیچکی تا حالا رکورد منو تو این کار نزده .... من 9 شبانه روز لب تاپم روشن بود با پروسس cpu 100 % بعد از 9 روز کرش کرد اینقدر داغ شده بود که رنگ بدنه کلا سوخت
    نتیجه اخلاقی اینکه رمش سوخت مادربردش خراب شده و فن رو روشن نمیکنه و دستی واسش سیم کشی کردم زدم usb !!!! تازه cpu 2.2 GHZ داره روی 700 MHZ کار میکنه با این اوصاف 2 ساله هنوزم داره کار میکنه !! و بعضی شبا میذارم دانلود

ولی با 24 ساعت هیچیش نمیشه ... خیالت راحت

mahdi7610 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511

عجب بحثی شده.
    بابا صلوات بفرستین حالا یه بنده خدا یه خالی بسته یه چیز گفته و نمیتونه ثابتش کنه شما دیگه پیشو نگیر.

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط b3hrad نمایش پست ها
    بهتره که حتما زیر لپ تاپ یه فن خوب روشن باشه ولی کلا روش گذاشتن مداوم میتونه به دستگاه صدمه بزنه من خودم قبلا این کار رو زیاد میکردم و لپ تاپم به .... رفت مطمئنا هیچکی تا حالا رکورد منو تو این کار نزده .... من 9 شبانه روز لب تاپم روشن بود با پروسس cpu 100 % بعد از 9 روز کرش کرد اینقدر داغ شده بود که رنگ بدنه کلا سوخت
    نتیجه اخلاقی اینکه رمش سوخت مادربردش خراب شده و فن رو روشن نمیکنه و دستی واسش سیم کشی کردم زدم usb !!!! تازه cpu 2.2 GHZ داره روی 700 MHZ کار میکنه با این اوصاف 2 ساله هنوزم داره کار میکنه !! و بعضی شبا میذارم دانلود

ولی با 24 ساعت هیچیش نمیشه ... خیالت راحت
    بابا تودیگه کی هستی!

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط exxtreme نمایش پست ها
    عجب بحثی شده.
    بابا صلوات بفرستین حالا یه بنده خدا یه خالی بسته یه چیز گفته و نمیتونه ثابتش کنه شما دیگه پیشو نگیر.
    سلام.آقا رضا من اگر از چیزی مطمئن نباشم نمینویسم .حالا نمیدونم شایدمنظورتون از خالی بند شاید من نباشم.به هرحال این بحثها بد هم نیست اشکالات همدیگه رو پیدا میکنیم و سعی میکنیم تو محیط کار اشتباه فنی نداشته باشیم.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

روشن گذاشتن مودم

روشن بودن مداوم مودم

روشن بودن مداوم لپ تاپ

روشن بودن مداوم فن لپ تاپ

روشن بودن دائم مودم

روشن بودن دائمی کامپیوتر

زیاد روشن ماندن لپ تاپ

روشن بودن دائم فن لب تابیکسره شدن فن لپ تاپیکسره کردن فن لپ تاپیکسره شدن فن لب تابمضرات روشن بودن دائم دستگاه مودم اینترنتروشن بودن دائمی مودمروشن گذاشتن دایم مودمروشن بودن مداوم کامپیوترروش داعم روشن بودن لب تابفن لبتاب دایم روشن استروشن بو ن دائمی مودمروش شدن مداوم فن لب تابروشن شدن مداوم فن لپتاپمشکل روشن ماندن فن لپ تاپ ایسوسروشن بودن دائم لپ تاپروشن ماندن زیاد لپ تاپروش یک سره کردن فن لب تاپزیاد روشن بودن لپ تاپ

برچسب برای این موضوع