نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط aqfery
  • 3 توسط 87422117
  • 1 توسط SAMANEH_E
  • 1 توسط paravand20

موضوع: نحوه اخذ مدارك بين المللي سيسكو

نام حقيقي: javad

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    10

نحوه اخذ مدارك بين المللي سيسكو

با سلام خدمت اساتيد محترم
    بنده 4 سالي است كه در زمينه IT و به عنوان تكنسين تعمير ونگهداري كلاينت ها مشغول به كار هستم.مدتي است كه به تخصص سيسكو و مدارك آن علاقه مند شدم .از چند نفر مشورت گرفتم كه گفتند بدون مدارك بين المللي هيچ جا تحويلت نميگرند و خلاصه اينكه از كار خبري نيست.طبق گفته دوستان كشور ايران مورد تحريم اين شركت هاست و بايد خارج از ايران دنبال اين مدارك باشي و امتحاناتشو اونجا پس بدي.به گفته اين دوستان در كشوري كه ميخواي امتحان بدي (مثلا امارات يا مالزي) حتما بايد يكي دو سال و يا بيشتر اقامت اون كشور رو داشته باشي تا بهت مجوز امتحان بدن . مي خواستم بدونم كه اين گفته ها تا چه حد صحيح است و اينكه منو توي اين راه راهنمايي كنيد.
    ممنون از شما دوستان محترم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    فکر نمی کنم گفته دوستان تان صحیح باشد!

اما اگر خواستید امتحان بدهید در خارجه پیشنهاد می شود از سایت اگزم کالکشن سوالات مربوط به ccna یا کورس مربوطه را به همراه نرم افزار اجرای سوالات که کرک شده است دانلود کنید و کار کنید تا با نمونه سوالات آشنا شوید.
    اما پیشنهاد می شود در همین ایران خودمان در یک آموزشگاه خوب شروع کنید و در بطن و حین کلاس هم حسابی و عملی تمرین کنید!

موفق باشید

javadnni سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: aphrodite1989

عضو عادی شناسه تصویری 87422117
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    54
    سپاسگزاری کرده
    110
    گرفتن مدارک سیسکو برای ایرانی های مقیم ایران از نظر سیسکو غیرقانونی است اما وقت امتحان تست سنتر از شما فقط پاسپورت میخواد و خیلی راحت میتونید بگید در ایران زندگی نمیکنید و مشکلی هم پیش نمیاد اما در بعضی جاها مثل دبی تست سنتر ها رو این قضیه حساس ترند و به همین دلیل ترکیه درحال حاضر بهترین کشور برای امتحان دادنه ، در ضمن داشتن مدرک اصلا تاکیدی بر داشتن علم نیست برای اینکه همون طور که دوستمون گفتن میشه با زدن تست های زیاد حتی بدون تسلط کامل مدرک رو گرفت و شما باید تاکیدت رو بزاری برای یادگیری علم اما مدرک تنها زمانی که داری رزومه تو برای یه شرکت جهت درخواست کار میدی میتونه عامل تاثیر گذاری در دعوت شما به مصاحبه باشه اما تو مصاحبه تنها علمتون میتونه کمکتون کنه.
    موفق باشید

paravand20، mojtaba461 و javadnni سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Hamid Abedi

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    17
    به نظر من تجربه کاری می ارزه به تمام این مدارک بین المللی.مدرک بین المللی به درد شرکت بین المللی و یا کار خارج از ایران میخوره

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    سلام
    من نه تجربه بسیار بالای دارم و نه سواد بالایی دارم

گرفتن مدرک از چند لحاظ برای شما مفید هست مهم ترینش اینه که در راه رسیدن به اون مدرک مثلا CCNA حتما باید مطالعه خوبی کرده باشید تا بتونید ئاس بشید که این بهتون اعتماد به نفس میده و خود مدرک هم راهتون رو تا رسیدن به مصاحبه فنی هموار میکنه اما توی مصاحبتون بیشتر نیازتون به تجربتون میشه
    هر چند سیسکو در اکثر سطوح در زمان امتحان حتما نیاز دارید تجربه عملی کار با اون دیوایس رو داشته باشید

انشالله در این راه با برنامه ریزی و هدفمند جلو برید به زودی شما هم جز CCIE k بشین
    موفق و موید باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدرک بین المللی سیسکو

اخذ مدرک بین المللی شبکه

گرفتن مدرک بین المللی ccna

مراحل گرفتن مدرک شبکه

سایت اگزم کالکشن

گرفتن مدرک بین المللی سیسکو در دبی

http:forum.persiannetworks.comf63t59857.html

نحوه گرفتن مدرک بین المللی شبکه

آزمون بین المللی سیسکو در ترکیه مدرک بین المللی سیسکو مدرک بین المللی شبکهمدارک سیسکو ایرانکار مدرک بین الملل سیسکو درایرانچگونگی اخذ مدرک سیسکوگرفتن.مدرک بينالملل شبکّيتاريخ ازمون بين المللي سيسكو در تركيه مدارک بین المللی شبکهدریافت مدرک بین المللیروش اخذ مدارک شبکهگرفتن مدرک بین المللی سیسکو در اماراتنحوه گرفتن مدارک بین المللی اسانسورآزمون بین المللی سیسکو ترکیهمدارک سیسکومدارک سیسکو در ایرانمراحل دریافت مدرک ccna

برچسب برای این موضوع