نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نحوه استفاده از puttyدر یک LAN

نام حقيقي: negin ahmadi

خواننده
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    40

نحوه استفاده از puttyدر یک LAN

سلام به همه استاتید

من یک شبکه LAN دارم که اینترنت اون با آیزا پخش شده و Proxcy هم برای همه کاربرانی که اینترنت استفاده میکنند
    از طریقDHCP ست شده در ضمن من اصلا آیزا چیز زیادی نمی دونم.حالا یکی از کاربرا اومده میگه می خواد از نرم افزار Putty جای فیلتر شکن استفاده کند یکسری هم تنظیمات خودش آورده ولی هر چه قدر تنظیمات رو طبق متنی که بهش دادن انجام میده نمیتونه ازش استفاده کند.اصلا می خوام بدونم از این نرم افزار میشه جای فیلتر شکن استفاده کرد؟اگر میشه تنظیم خاصی باید انجام بشه؟وبا وجود آیزا و اون همه رولی که روی این سرور هستش آیا میشه از Putty در یک LANاستفاده کرد؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amytis,ashtiyan

عضو عادی شناسه تصویری amytis
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    6
    نه پوتی فقط برای تلنت و ssh استفاده میشه فکر نکنم چون من خودم با پوتی کار کردم همچین چیزی نداره .

نام حقيقي: Mohsen.A

عضو عادی شناسه تصویری silas
    نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67
    نقل قول نوشته اصلی توسط amytis نمایش پست ها
    نه پوتی فقط برای تلنت و ssh استفاده میشه فکر نکنم چون من خودم با پوتی کار کردم همچین چیزی نداره .
    بله امکان استفاده از putty برای عبور از فیلتر وجود داره اما نیاز داره که در جایی دیگر (جایی که فیلتر نداشته باشند) بر روی دستگاهی که اینترنت داره، ssh رو فعال کنید. برای تنظیم مربوط به putty هم باید ابتدا و در قسمت ssh و در زیربخش tunnel، در کارد destination، آدرس IP دستگاهی که SSH رو فعال کردید را به همراه پورت 80 واردید کنید (مثلا 87.247.174.2:80) و در قسمت source port، یک پورت مورد دلخواه مثل 3657 رو وارد کنید و آنرا Add کنید و در قسمت session (همت قسمت اول نرم افزار که برای ssh کردن استفاده می شه)، IP دستگاهی که ssh رو فعال کردید رو وارد و سپس لاگین کنید. البته در تنظیمات مرورگرتون باید در قسمت proxy، آدرس IP خودتون یعنی 127.0.0.1 رو با پورتی که در قسمت قبل مشخص کردید (3567) وارد کنید.

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه استفاده از putty

کار با پوتیراهنمای استفاده puttyنحوي استفاده ازputtyنحوه استفاده از پوتیssh tunneling port 80 کهputty راهنمایputty ssh تنظیماتنحوه استفاده ازlogging در putty تنظیم کردن tunnel در puttyعبور از puttyنحوه استفاده puttyراهنمای استفاده از puttyپوتي تلنتputty عبور ازpuuttyچگونگی استفاده از lanputtyدر شبکه

برچسب برای این موضوع