نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط alisc
  • 1 توسط alisc

موضوع: نظر شما در مورد گارانتی نانو تراشه چی هست؟ معتبره یا نه؟

نام حقيقي: amir khani

تازه وارد
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    18

نظر شما در مورد گارانتی نانو تراشه چی هست؟ معتبره یا نه؟

سلام دوستان
    من می خواستم یه کارت شبکه وایرلس بگیرم با گارانتیه سه ساله نانوتراشه. تماس گرفتم با نانوتراشه ، گفت که نمایندگی اصفهان ما شرکت پرشین داده هست
    EUB9603H - EnGenius نانوتراشه نماینده رسمی

اونجا که رفتم کارت شبکه رو گذاشتن جلویه من، حتی اجازه دادن تستش کنم، بعد موقع خرید گفتن ما خودمون یه سال گارانتیش می کنیم و بعدش دیگه با خود نانوتراشه هست، در صورتی که هیچ اثری از نانو تراشه رویه محصول نبود. (نه کارت گارانتی، نه فاکتور با مهر شرکتشون، نه حتی یه کاغذ) ، بعد مشکوک شدم و تماس گرفتم با این شرکت، یه آقایی جواب دادن و گفتن:
    عزیز کارت شبکه ای که تا یکسال چیزیش نشه ، بعدشم چیزی نمی شه خیالت راحت.
    بعد گفتم خوب پس گارانتیه شما چی می شه گفت که نگران نباش اون کارتن جنسی که فرستادیم واسه پرشین داده، توش کارت گارانتی نبوده.
    هر موقع چیزی شد بفرستین درستش می کنیم، گفتم خوب حداقل یه کارت گارانتی به من بدید یا یه فاکتور با مهر خودتون از شرکتتون که تا سه سال گارانتی داره.
    یا یه جایی رو معرفی کنین که من برم با کارت گارانتیه ۳ ساله شما بخرم، بعد ایشون سی چهل ثانیه سکوت کرد و گفت که شمارتو بده تا فاکتور رو واست بفرستم ! (در صورتی که نه من محصول رو خریدم، نه ادرس داشت ازم نه ایمیل)

حالا موندم آیا این رفتار درسته؟ این شرکت اینطوری معتبره ،‌نیست، بگیرم یا نگیرم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    احتمالا با گارانتی موجود نداشتن !

ببینید الان نمایندگی های سامسونگ یا ال جی ( لوازم خانگی ) اجازه ندارند جنس بدون گارانتی و قاچاق بفروشند ! یعنی شرکت متوجه بشه دردسر میشه براشون . . .

اما برخی نمایندگی ها هستن میری ال سی دی بخری یه 10 دقیقه سوال کنی و اطلاعات بگیری آخرش مگه آقا بدون گارانتی هم داریم ! ( یعنی غیرمستقیم میگه ها ! میگه یکی هست میخوایهد بگیرم براتون . . . )( البته شاید زیر 5% اینطوری باشن )

حالا ایشون هم نماینده فروش هستن !
    شاید اون موقع اون دیوایس رو گارانتی نداشتن ! یا صرف نمیکرده براشون و . . .

ولی با توجه به اینکه خوده نانوتراشه این حرف رو زده مشکلی نیست ! خیالتون راحت باشه !
    ولی حتما فاکتور بگیرید !

skate سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amir khani

تازه وارد
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    18
    ممنون از پاسخ دهیتون ، اینجا یه مسئله هست، نانوتراشه به من فاکتور نمی ده،‌اون شرکت می ده.
    اگر سال دوم یه مشکلی پیش اومد و من بردم واسه نانوتراشه گفت که مثلا این نمایندمون جنس قاچاق اورده به شما داده )و چون شما هیچ فاکتور یا کارت گارانتی از من ندارید، )من گارانتی نمی کنم چی؟ من دستم به جایی بند نیست.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط skate نمایش پست ها
    اینجا یه مسئله هست، نانوتراشه به من فاکتور نمی ده،‌اون شرکت می ده.
    خوب اون که 100%
    چون شما دارید از نماینده خرید می کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط skate نمایش پست ها
    اگر سال دوم یه مشکلی پیش اومد و من بردم واسه نانوتراشه گفت که مثلا این نمایندمون جنس قاچاق اورده به شما داده )و چون شما هیچ فاکتور یا کارت گارانتی از من ندارید، )من گارانتی نمی کنم چی؟ من دستم به جایی بند نیست.
    ببینید زیاد در قید و بند گارانتی نباشید !
    گارانتی و . . . . یک چیزه نمایشی هست ! ( البته بعضی شرکت ها - بنده این شرکت رو نمیدونم - شاید خیلی هم خوب باشه )

شما حساب کنید خدایی نکرده دو سال بعد خراب شد و . . . اصلا صرف نمیکنه وقت بزارید و هزینه کنید برای ارسال به گارانتی ! ( تازه چک کنند ببینید مشکل چی هست ؟!؟!؟ شاید با جمله معروف : " این ایراد مشمول گارانتی نمیشه " روبرو بشید و . . . )

کالا رو تهیه کردید یا نه ؟!؟

اگر نه : برید از دی جی کالا بگیرید که مطمئن هست

- - - ادامه - - -

در ضمن یک موضوع رو فراموش نکنید :
    تمامی تجهیزات وایرلس عمر مفید دارند !
    توقع دارید چند سال کار کنه ؟

skate سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

گارانتی پرشین معتبره یانه

برچسب برای این موضوع