نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11

موضوع: سوال از شرکتهای راه انداز ISP برای راه اندازیISP

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سوال از شرکتهای راه انداز ISP برای راه اندازیISP

سلام
    با عرض خسته نباشی خدمت تمامی استادان و بزرگواران عزیز
    من بعنوان یه فرد مبتدی از مدیریت محترم سایت بخاطر ایجاد همچین فضایی که ما افراد تازه کار و مبتدی بتونیم با این همه استاد و افراد با دانش در تماس باشیم تشکر بسیار میکنم
    من میخوام تو شهرمون یه ISP بزنم تو شهر ما هم دو ISP هستش که خدماتی مثلE1 و وایرلس با سرعت 64kb ارائه میکنن منم برا موفقیت باید حداقل یا همین خدمات رو ارائه بکنم یا خدمات بهتری ارائه بکنم که اولویت منم با خدمات بهتر هستش. منم یه مغازه کوچیک(15 متری سه نبش شبیه توپ بدمینتون) دارم که روی میدونی قرار داره که شاید هر روز بیش از 60 درصد مردم از اون عبور میکنن منم هم هیچگونه آشنایی با این مسائل ندارم اگه دوستان لطف کنن و به این چند سوال پاسخ بدن ممنون میشم:

میزان تقریبی سرمایه راه اندازی همچین ISP چندهستش(دوستان یا شرکتهای ارائه کننده خدمات راه اندازی ISP در صورت امکان لیست قیمتهاشون و خدماتشون رو با مدت زمان ضمانت اعلام بکنن )؟
    هر ISP به چند نفر پرسنلی نیاز داره و افرادش باید تخصص خاصی داشته باشن یا نه؟
    میزان درآمد ISP تابع چه عواملی هستش؟ و بعد از اخذ مجوز آیا بازم با مخابرات درگیر هستیم و درآمد اون آیا زیر نظر مخابرات هستش یا مستقل هستش؟
    از شما بزرگواران تشکر میکنم( میدونم شاید بعضی از دوستان بگن این دیگه کی هستش ) خواهش میکنم منو راهنمایی بکنید تا از این بی کاری و سردرگمی بیرون بیام؟

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    گذشته از ثبت شرکت و جوانب مربوط به آن و انعقاد قرارداد با مخابرات و همچنین ودیعه های مرتبط جهت تحویل خطوط دیتا - تلفن و E1 هزینه مورد نیاز شما جهت راه اندازی یک ISP چیزی حدود 5 الی 7 میلیون تومان خواهد بود.
    از نظر پرسنل و کادر هیچ بایدی برای شما وجود ندارد اما برای فعالیت به حداقل 4 نفر نیاز خواهید داشت : مدیریت کلی شرکت - روابط عمومی - مدیریت شبکه - پشتیبان شبکه

راجع به تخصص هم عرض شود که باز هم هیچ بایدی درکار نیست ولی بسته به فعالیت ها و سمت هایی که به هر شخض سپرده می شود میتوان محدودیت ها و انتظاراتی را در نظر داشت .

در مورد لیست تجهیزات باید تعیین کنید مرکز مخابراتی مقابل شما سرویس های خود را چگونه به مشترکین Data ارائه مینماید پس از آن با توجه به مرکز مخابراتی میتوان لیست قطعات را اعلام نمود .

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با تشکر از شما
    من یه آشنا تو مخابرات دارم که قراره فردا برم تا رهنماییم بکنه چه جور مجوز بگیرم آخه جدیدا خیلی سخت مجوز میدن
    درباره این قسمت
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیسکو
    در مورد لیست تجهیزات باید تعیین کنید مرکز مخابراتی مقابل شما سرویس های خود را چگونه به مشترکین Data ارائه مینماید پس از آن با توجه به مرکز مخابراتی میتوان لیست قطعات را اعلام نمود .
    بی زحمت یخورده بیشتر توضیح بدین تا فردا ازشون سوال بپرسم.
    ارائه وایر لس با سرعت 256kb به بالا آیا امکان داره و هزینش چقدر بیشتر میشه؟
    در ضمن چند خط تلفن لازمه (الان اون دوتای دیگه 4خط تلفن دارن دوتاش هم ایوان هست) تا زودتر ثبت نام بکنم

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    توضیح :
    اخیرا در برخی از مراکز مخابراتی تهیه و خرید مودم های مورد استفاده خطوط Leased جهت ارائه خدمات Data (اینترنت) فقط در سمت ISP بر عهده مشترک قرار داده شده و نوع آن توسط شرکت مخابرات تعیین و اعلام میگردد . اما در برخز از مراکز مخابراتی هنوز شیوه مرسوم پا برجا بوده و تهیه مودم هر دو سمت یعنی مخابرات و ISP بر عهده مشترک می باشد .
    در مورد خطوط E1 نیز بایستی به عرض برسانم که مودم های مورد استفاده جهت این خطوط نیز شامل و شبیه موارد فوق بوده و عملا خرید آنها پیش از اعلام و کسب تکلیف از سمت مخابرات اشتباه خواهد بود .

خواننده شناسه تصویری satlite
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازی

تماس بگیر کمکت میکنم
    8435129-8439964-0511
    Ciscopluse/ضمیری

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    خدا صبرت بده.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزيز
    جهت نصب و راه اندازی و همچنين مشاوره رايگان مي توانيد با بخش فروش تماس حاصل فرماييد.

بخش فروش :09111710233
    پشتيبانی فنی :09113733235
    ........................................
    vahshar@yahoo.com

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    ما هم در خدمتیم

عضو غیر فعال شناسه تصویری Sajjadi
    نوشته
    715
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مقابل این همه استاد جسارته ولی مغازه ات را اجاره بدی و بری یه کار دیگه بکنی بهتره !!!!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadi
    مقابل این همه استاد جسارته ولی مغازه ات را اجاره بدی و بری یه کار دیگه بکنی بهتره !!!!!
    بطور قطع اگر هدف شما فقط درآمد آنهم زودهنگام ! باشد /

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    با توجه به اينكه دو شركت ديگر در شهر شما فعال مي باشند و با توجه به زيان دهي اكثر شركتها به شما توصيه مي كنم كه در اين مورد سرمايه گذاري نكنيد . به هر حال اگر مي توانيد كافي نت بزنيد درامدتان بيشتر خواهد بود .در مورد مجوز در حال حاضر مخابراتهاي استاني هيچ ارتباطي براي صدور مجوز ندارند بلكه خود شما مستقيما بايد از سازمان تنظيم مقررات راديويي مجوز بگيريد انهم در نهران واقع است .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع