نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: داشتن همزمان اینترنت و اینترانت

نام حقيقي: meysam

عضو عادی شناسه تصویری linkinpark
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    35

Question داشتن همزمان اینترنت و اینترانت

سلام خدمت تمامی اساتید محترم سوال من اینکه در داخل شرکت یه روتر سیسو و یه یک عدد Tellabsداریم که اینترانت مارو تامین دوستان رنج ای پی 10.143....ویه مودم ADSlداریم که تو رنج 192.168می باشد مثلا گت وی رو تر من 10.143.12.33هست من باید چیکار کنم اون سیستمی که از اینترانت استفاده میکنه اینترنت هم داشته باشه دوستان گفتن با add routeمیشه امکانش هست کامل توضیح بدین ممنون میشم . در پایان به این اشاره کنم من داخل یه عدد کارت شبکه میخام اینکارو بکنم نه دوتا چون روتر و اینترنت من جفتشون داخل سوییچ پخش شدن.

نام حقيقي: Mohammad Najafi

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط linkinpark نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی اساتید محترم سوال من اینکه در داخل شرکت یه روتر سیسو و یه یک عدد Tellabsداریم که اینترانت مارو تامین دوستان رنج ای پی 10.143....ویه مودم ADSlداریم که تو رنج 192.168می باشد مثلا گت وی رو تر من 10.143.12.33هست من باید چیکار کنم اون سیستمی که از اینترانت استفاده میکنه اینترنت هم داشته باشه دوستان گفتن با add routeمیشه امکانش هست کامل توضیح بدین ممنون میشم . در پایان به این اشاره کنم من داخل یه عدد کارت شبکه میخام اینکارو بکنم نه دوتا چون روتر و اینترنت من جفتشون داخل سوییچ پخش شدن.
    سلام
    شبکه dhcp رو از کجا میگیره ؟ اگه از سیسکو میگیره که dhcp مودم adsl رو خاموش کن و به مودم یه ip تو رنج ای پی سیسکو بده درست میشه

Sent from my HTC One using Tapatalk

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت و اینترانت همزمان روتر

برچسب برای این موضوع