نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط alisc
  • 1 توسط alisc

موضوع: تغییر Dynamic IP به دلخواه و ثابت نمودن آن

نام حقيقي: mamad

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8

تغییر Dynamic IP به دلخواه و ثابت نمودن آن

سلام دوستان خشته نباشید
    ببخشید من یه مشکلی دارم. من از پارس آنلاین سرویس میگیرم و آی پی هم Dynamic هست. یعنی بعد از هر بار قطع و وصل شدن آی پی عوض میشه. من میخوام یه آی پی ثابت داشته باشم و اون هم یه آی پی دلخواه خودم باشه.
    طبق جستجویی که کردم یه روش هست که از طریق تغییر دستی IP در زمانی که با کانکشن (Bridge) به اینترنت وصل میشیم میشه آی پی رو به دلخواه تغییر داد. اما اون روش برای من جواب نداد. یعنی در مرحله آخر که تایید میکنم پیغام خطا میده. این عکس :

احساس میکنم چون آی پی من Dynamic هست، از ISP اجازه این تغییر به من داده نمیشه.

حالا میخوام بدونم آیا راه دیگه هست برای این کار ؟
    یا مثلا میشه از طریق پر.و.کسی به صورت مجازی ای پی رو به آی پی که مورد نظر من هست تغیر داد ؟
    متاسفانه برنامه برای تغییر آی پی زیاد هست اما انتخاب آی پی با کاربر نیست. و یا از طریق DDNS چطور ؟
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن....

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    IP Valid میخواهید ثابت باشه ؟
    اگر بله ، خوب تماس بگیرید با ISP و درخواست IP Static بدید ! هزینش ماهی 10.000 یا 15.000 تومان هست !
    اینطوری دیگه یک IP ثابت دارید ( کلی کار هم میتونید با این IP استاتیک انجام بدید مثلا : وب سرور راه اندازی کنید ، دوربین مداربسته ، FTP و . . . )

mamad_avri سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    IP Valid میخواهید ثابت باشه ؟
    اگر بله ، خوب تماس بگیرید با ISP و درخواست IP Static بدید ! هزینش ماهی 10.000 یا 15.000 تومان هست !
    اینطوری دیگه یک IP ثابت دارید ( کلی کار هم میتونید با این IP استاتیک انجام بدید مثلا : وب سرور راه اندازی کنید ، دوربین مداربسته ، FTP و . . . )
    عرض ادب علی آقای عزیز. ارادتمند قربان
    اتفاقا الان داشتم همون بحث 1 سال پیش رو در مورد کانفیگ کردن اکسس پوینت نگا میکردم.
    عرض به حضور شما که بله. میخوام آی پی ثابت داشته باشم، اما اون آی پی میخوام به انتخاب خودم باشه! البته مطمئن هستم که درحال استفاده نیست اون آی پی. نمیدونم ISP تا چه حد کمک خواهد کرد در مورد آی پی دلخواه من!
    هیچ راه دیگه ای پیشنهاد نمیکنید علی آقا ؟

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_avri نمایش پست ها
    عرض به حضور شما که بله. میخوام آی پی ثابت داشته باشم، اما اون آی پی میخوام به انتخاب خودم باشه! البته مطمئن هستم که درحال استفاده نیست اون آی پی. نمیدونم ISP تا چه حد کمک خواهد کرد در مورد آی پی دلخواه من!
    هیچ راه دیگه ای پیشنهاد نمیکنید علی آقا ؟
    IP هست که قبلا به بصورت Dynamic میگرفتید ؟
    اگر بله ، خوب تماس بگیرید با ISP بگید فلان IP رو میخواهید ! شاید بدن ! ( البته شاید )
    اگر بتونید با مدیریت ISP صحبت کنید خیلی بهتر هست ، بهشون بگید دقیقا برای کاری نیاز به همون IP دارید !

mamad_avri سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    IP هست که قبلا به بصورت Dynamic میگرفتید ؟
    اگر بله ، خوب تماس بگیرید با ISP بگید فلان IP رو میخواهید ! شاید بدن ! ( البته شاید )
    اگر بتونید با مدیریت ISP صحبت کنید خیلی بهتر هست ، بهشون بگید دقیقا برای کاری نیاز به همون IP دارید !
    راستش میدونید یه مسنجر هست که یه NickName خاص با یه IP ست شده و فقط اگه با اون IP وصل بشم ویژگی VIP رو بهم میده در غیر اینصورت Free Service خواهم بود. من میخواستم از طریق یه نرم افزار خاص اینکار رو انجام بدم تا به اون IP وصل بشم و تا حد ممکن از طرف ISP نباشه.
    اما ظاهرن راهی نیست!

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار تغییر ip به ip دلخواه

تغییر ip به ip دلخواه

آی پی دادن دستی برای اینترنت پارس آنلاین

تغییر ip به دلخواه

تغییر آی پی به آی پی دلخواه

ثابت کردن IP

درخواست تغییر ip از isp

نرم افزار ثابت کردن آی پیروش تبدیل ip dynamic ‏ بهip‎ staticثابت کردن آی پیعوض کردن ای پیتغییر ip به ip validعوض کردن ای پی ispای پی ثابت پارس انلایننرم افزار تغییر ای پی دلخواهبرنامه ip دلخواهتغییر ip که از ispعوض کردن ip static esxنرم افزار تغییر ip ثابتعوض کردن ip آنلاینعوض کردن ip دلخواه دستینرم افزار ثابت کردن ipتبدیل ip dynamic به ip staticchange dynamic ip پيغامتبدیل ای پی به ثابت

برچسب برای این موضوع