نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس

موضوع: reset کردن پسورد مدیریت SAN Storage HP مدل SMA2000

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6

reset کردن پسورد مدیریت SAN Storage HP مدل SMA2000

سلام دوستان .
    توی شرکتی من رمز عبور ورود به وب کنسول مدیریت SAN رو عوض کردم و تا چند ماه هم وارد وب کنسول با همین رمز می شدم و مشکلی هم نیود اما این هفته هر کاری کردم نتونستم وارد وب کنسول بشم حتی با پسورد قبلی که روی سیستمم ذخیره شده بود.
    ممکنه پسورد توسط کسی عوض شده باشه .با این حال من الان احتیاج دارم که پسورد رو reset کنم .
    کسی تجربه ای داره ؟
    راهی برای بدست آوردن پسورد هست ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    دوست عزیز این مشکل رو من برای msa 1000 داشتم و از یکی پرسیده بودم و اینو ج داده بووود ببین بدرت میخوره...
    با استفاده از نرم افزار SAN SURFER از روی port fiber channel به شاسی وصل می شم و کانفیگش تا حالا ازم پسورد نخواسته بخشی ام واسه کانفیگش نداره.SAN SURFER امتحان کن.
    شما می تونید با استفاده از ARRAY CONFIGURATION UTILITY که مخصوص سرورهای HP هست بر روی پورت fiber channel شاسی رو کانفیگ کنید.

halvaei و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    میتونی دقیقا بگی چطوری ؟
    من نرم افزار رو گرفتم ولی ARRAY CONFIGURATION UTILITY رو پیدا نکردم

نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوستان من گشتم و صفحه ای در این مورد در سایت HP پیدا کردم به این آدرس :
    HP 2000fc Modular Smart Array
    حالا مشکل اینه که از من میخواد کابل کنسول San رو وصل کنم و از طریق کنسول وصل بشم .پورت کنسول san کوچکتر از کنسول معمولی هست و من همچین کابلی ندارم .دوستان تجربه ای دارند ؟
    [HP StorageWorks Modular Smart Array (MSA) -
    How to Reset Lost Passwords on MSA2012i, MSA2012fc, MSA2212fc, and MSA2012sa

Issue
    The loss of the user manage password for the web-based interface can be recovered using the Serial-Based Command Line Interface (CLI).

Solution
    To recover a lost manage password for the MSA2000 series products, perform the following actions:
    1. Connect the supplied serial cable to the serial port on the top controller Controller A using a suitable serial terminal emulations package.
    2. Set the communications properties to 115200 , 8 , n , 1 , and no flow control .
    3. Verify the MSA2000 is configured to accept Web Browser interface connections:
    show protocol # show protocol Service and Security Protocols ------------------------------ Web Browser Interface (HTTP) : Enabled Secure Web Browser Interface (HTTPS) : Enabled Command Line Interface (Telnet) : Enabled Secure Command Line Interface (SSH) : Enabled Storage Management Initiative Specification(SMIS) : Enabled File Transfer Protocol (FTP) : Disabled Simple Network Management Protocol (SNMP) : Enabled Service Interface (Service): Disabled Service Debug (Debug) : Disabled Inband SES Management (SES) : Enabled Inband CAPI Management (CAPI) : Enabled
    The default configuration of the MSA2000 series products is listed.
    Enable Web Browser Interface connections with the two following commands if they are shown disabled in the show protocol command:
    set protocol http enable set protocol https enable
    4. Verify the usernames configured on the MSA2000 and access levels:
    show users # show user Username Access Level User Type WBI CLI FTP ------------------------------------------------------------------- monitor Monitor Standard x x x manage Manage Standard x x x ftp Manage Standard x -------------------------------------------------------------------
    The default configuration of the MSA2000 series products is listed.
    5. Reset user access level and passwords, as required.
    Reset the manage user to manage access level with the following command:
    # set user manage level manage type diagnostic interfaces cli,wbi,ftp Info: Access-level set to manage. Success: User-Type set to diagnostic.
    Reset the manage user password with the following command:
    # set password manage Enter new password:******* <<<--- password set to !manage Verify new password:******* <<<--- password set to !manage Info: Changing password for user: manage Success: Password set.
    The changes will take effect immediately.

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    اره ظاهرا یه کابل محصوص داره که یه زاویه اظافی داره....اما یه چیزی سروری یا بلیدی داری که با فیبر مستفیمابه سن وصل باشه؟؟؟ اگه داری فکر کنم اگه اوون برنامه رو نصب کنی بتونی هنگام ریست کردن با san surfer بدون پسوورد بالا بیاریش.....ببین دقیقا همکارم روی این پروژه کار کرد توی اولین فرصت ازش میپرسم...

کلمات کلیدی در جستجوها:

با ریکاور کردن پسورد san

sanstorage کانفیگ

Storage Management Utility web interface وارد شدن

http:forum.persiannetworks.comf25t53408.html

ریست san storage hp

نرم افزار مدیریت san storage

hp storage مدل

پسورد hp

انواع hp SAN Storage

كانفيگ san msa 2000

hp san پسورد ریست

ریکاور کردن san storage

مدلهای storage san

msa2000 کانفیگ

کانفیگ msa2012fc

مدل مديريت انبارداري

hp san کانفیگ

طریقه آدرس دادن باsan storage

کانفیگ سن استوریج

آموزش کانفیگ سن استوریج p2000

مانیتور san با snmp

san hp msa2000 کانفیگ اموزش

مدل hp san storage

نرم افزار ریکاوری روی san storage

hp storageworks modular smart array (msa) - how to reset lost passwords on msa2012i msa2012fc msa2212fc and msa2012sa

برچسب برای این موضوع