صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: مشاوره در مورد خريد ISP

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    ایول دیدین روند تاپیک مثبت و امیدوار کننده شد ...

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    این ایول گفتن شما جناب برلیان دیگه همه چی رو تکمیل کرد.هیچ ترسی و شکی و لرزی برای isp ها و isp داران وجود نداره.مردم به isp ها نیاز دارن.100%.اینو زمان تعیین میکنه.و همه مون میبینیم اینو.نه مخابرات و نه موسسه دیگه ای بازاره isp ها رو میتونه به خطر بندازه.این دوستمونم میتونه بخره و کارش رو اسلوب باشه و راهشو هم بلد باشه اونوقت جواب میگیره انشا الله.

brellian سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: sina

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام
    ببین دوست من هر کاری که بکنی فرق نمیکنه isp یا ساندویج فروشی یا اصلا کفاشی گوشه خیابان !!! سعی کن بهترین باشی تا پول در بیاری . بهترین و اولی . اگه هدفت اینه که فقط بگی isp دارم بیخیال شو که پوستت کنده میشه اما اگه واقعا میخوای کار کنی خوب پول در میاری . البته ب قول دوستان اینترنت بهانه است برای مابقی کارها . شما اگه به یه اداره یا سازمان اینترنت بدی کلی منبع درآمد دیگه از کنارش در میاد واست . موفق باشی ان شاءالله

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Wireless

عضو عادی
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    111
    همه ما میدونیم که اینترنت نه تنها هیچ وقت منسوخ نخواهد شد بلکه روز به روز در حال پیشرفت و تکامل هست ، اون چیزی که منسوخ میشه تکنولوژی های قدیمی هست ، همه ما شاهد این هستیم که روز به روز نیاز به اینترنت داره بیشتر میشه ، همه ما داریم می بینیم که همه چیز داره میره به سمت غیر متمرکز شدن ، همه ما شاهد این هستیم که خیلی از امورات روز مره مردم ، ادارات ، بانکها ، دانشگاه ها و ... داره از طریق اینترنت براورده میشه . اینترنت در ایران تازه در حال رشد و جا افتادن هست . خیلی ها هنوز نمی دونن اینترنت چی هست . وقتی شرایط اینجور باشه یعنی ما ISP دار ها اول راه هستیم . با وجود این همه تقاضا چرا باید بگیم ISP داری سود نداره ؟! به نظر من خیلی هم سود داره و سرمایتو + سود خیلی زود بهت بر می گردونه . موفقیت در هر شغلی مستلزم تلاش و هزینه هست . در ISP داری اگر سه فاکتور را رعایت کنیم قطعاً موفق خاهیم شد : 1- بروز بودن و همگام با تکنولوژی های جدید پیش رفتن . وقتی wimax میاد واضح هست که در آینده جای dialup رو می گیره ، ISPای که خودش را بروز نکنه قطعاً در آینده به مشکل بر می خوره .
    2- خدمات با کیفیت و مطلوب . اینترنت هوشمند را فرض کنید ، قیمت اینترنت هوشمند کاملاً مشخص و برای همه شرکت ها یکسان است ، مثلاً ساعتی 300 . حالا برای یوزر چه فرقی می کنه که به کدام ISP وصل بشه ؟! اما یوزر به ISPای وصل میشه که سرعت بهتری داره ! پس اگر سرویس خوب بدیم عقب نخواهیم موند
    3- پشتیبانی خوب هم حرف اول رو می زنه که دیگه نیاز به توضیح نداره .

به نظر من حالا که اینترنت کم کم د اره جای خودش را باز می کنه اگر همیشه سرویس های بروز ، با کیفیت بدیم سود بسیار خوبی خواهیم داشت ، گرچه نباید در سالهای ابتدای فعالیت انتظار سو داشت ، چه بسا باید از جیب خرج فرهنگ سازی بکنید . به نظر من شاید الان ISP داری سود آنچنان نداشته باشه اما مطمئن باشید در آینده بسیار پر رونق خواهد بود ، به شرط اینکه از قافله تکنولوژی های جدید عقب نمونیم !

brellian و mhzadeh سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: majid

عضو غیر فعال شناسه تصویری mhzadeh
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    یکی از دوستان یک مجوز ISP رو داره با 12 تومن با دستگاهاش که ماله 2 سال پیش بودن میفروشه. اگر سوالتون اینه که دستگاهاش چیه والا هنوز نمیدونم. کلا بنظرتون خرید یک مجوز خالی چقدر ارزش داره؟؟؟
    سواله دیگه ام اینه اگر من Resseler پارس انلاین یا شاتل برای adsl بشم میتونم از پهنا باند اونا برای فروش dial up و wireless هم استفاده کنم یا نه ؟ اصلا این پهنا باندهای ADSL ها dedicated هست یا که share ؟؟؟ و هزینه پهنا باند1 مگا 500 هزار تومن یا 450 هزار تومن برای چه مدته ؟؟؟ و با این هزینه چطور باید با فروش کارت پولش در بیاد ؟؟؟ مبشه یکم در مورد نجوه درامد یک ISP توضیح بدیددددددددددددد.
    همیشه در مورد راه اندازیش و نجوه کار توضیح دادید. در مورد نحوه سود آوری هم اگه میشه یه توضیحی بدید. ممنونم.
    به یک مشاوره هم به صورت تلفنی نیازمندم. در صورتی که یکی از دوستان فرصت دارند 10 دقیقه به من وقت بدند من چندتا سوال بپرسم. لطفا پیغام خصوصی بدید.
    بسیاااااااااااااااااااااا اااااار متشکرم.

نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    ???

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhzadeh نمایش پست ها
    یکی از دوستان یک مجوز ISP رو داره با 12 تومن با دستگاهاش که ماله 2 سال پیش بودن میفروشه. اگر سوالتون اینه که دستگاهاش چیه والا هنوز نمیدونم. کلا بنظرتون خرید یک مجوز خالی چقدر ارزش داره؟؟؟
    سواله دیگه ام اینه اگر من Resseler پارس انلاین یا شاتل برای adsl بشم میتونم از پهنا باند اونا برای فروش dial up و wireless هم استفاده کنم یا نه ؟ اصلا این پهنا باندهای ADSL ها dedicated هست یا که share ؟؟؟ و هزینه پهنا باند1 مگا 500 هزار تومن یا 450 هزار تومن برای چه مدته ؟؟؟ و با این هزینه چطور باید با فروش کارت پولش در بیاد ؟؟؟ مبشه یکم در مورد نجوه درامد یک ISP توضیح بدیددددددددددددد.
    همیشه در مورد راه اندازیش و نجوه کار توضیح دادید. در مورد نحوه سود آوری هم اگه میشه یه توضیحی بدید. ممنونم.
    به یک مشاوره هم به صورت تلفنی نیازمندم. در صورتی که یکی از دوستان فرصت دارند 10 دقیقه به من وقت بدند من چندتا سوال بپرسم. لطفا پیغام خصوصی بدید.
    بسیاااااااااااااااااااااا اااااار متشکرم.
    پهنای adsl share شده هست و خودتم میتونی اختصاصی بدی و اگه پهنای باند به مقدار کافی داشته باشی میتونی علاوه بر اون سرویسها به وایمکس هم بدی و هزینه هم اگه دیتا تون با کیفیت باشه 450 تا 50 خوبه بهتر از ما فارسی ها هست که اینترانت قحطه و بهمون نمیدم به دلایل نبود امکانات و وقتی هم که میدن اینترنت مگی 600 یا 700 به بالاو برای یک سرویس دهنده فروش کارت سودش بیشتره میتونید نمایندگیهای بیشتر و وسیعتری رو برای فروش کارت بگیرید.شبانه رایگان با ساعات بالا بزنید.راهه حل زیاده

mhzadeh سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    میتونید یکم مثال در مورد پهنای باند بزنید ؟؟؟ من خیلی با این پهنای باند درگیرم. الا یک پهنای باند 1 مگ یعنی چندتا مشترک رو به صورت معقول جواب میده ؟؟؟ یکم توضیج بدید ممنون میشم.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhzadeh نمایش پست ها
    میتونید یکم مثال در مورد پهنای باند بزنید ؟؟؟ من خیلی با این پهنای باند درگیرم. الا یک پهنای باند 1 مگ یعنی چندتا مشترک رو به صورت معقول جواب میده ؟؟؟ یکم توضیج بدید ممنون میشم.
    ببینید دوست عزیز این پهنای باند که قابله توضیح نیست که من بخوام بگم برای این تعداد کافیه.این بستگی به سیاست کاری شما و نحوه ارائه پهنای باند بین مشترک داره.ولی از لحاظ تئوری 1024 کیلو بیت میتونه 16مشترک رو با پهنای باند 64 و 8 مشترک رو با پهنای باند 128 و 4 مشترک رو با پهنای باند 256 به طور همزان دانلود بده.ولی خب بسته به کارکرد مشترکین و اینکه همشون همزمان دانلود و یا کارهای سنگین نمیکنن میشه گفت 2مگ برای 200 یوزر کافیه البته با ندادن سرویس بیشتر از 256.

ویرایش توسط 3hsan : 2010-01-06 در ساعت 01:25 AM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

خرید isp

http://forum.persiannetworks.com/f25/t30911-2.html

net ispصفحه ای مشترکین

برچسب برای این موضوع