صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: فرق یک آنتی ویروس اورجینال با قفل شکسته چیه؟

نام حقيقي: hamed89156

عضو عادی
    نوشته
    170
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    40

فرق یک آنتی ویروس اورجینال با قفل شکسته چیه؟

سلام

فرق یک آنتی ویروس اورجینال با قفل شکسته اون چیه؟ من یه نسخه قفل شکسته NOD32 دارم. ظاهرا هم هر روز Update میشه. پس چه دلیلی هست که آنتی ویروس اورجینال تهیه بشه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    بستگی به کرک اش داره

بعضی ها که خوب کرک نمیشن بعضی قسمت هاشون درست کار نمی کنه

بعضی نسخخه ها هم همه امکانات رو برای نسخه تریال قرار نمی دن !!

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مهمترین فرقشون احترامی هست که به برنامه نویسش میزارید.

M-r-r، ghasr، ilia_nad و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    موافقم. اما همیشه توصیه شده برای کارهای حساس از اصل هر برنامه و با لایسنس اریجینال و اختصاصی استفاده بشه. اما برای ما که کارهای چندان حساسی رو انجام نمیدیم بسیاری از ابزارهای کرک شده میتونه مورد استفاده قرار بگیره.
    .
    البه اگر وجدانتون قبول میکنه که از ابزاری به صورت غیر مجاز استفاده کنید. البته ما در این شرایط تا حدودی حق داریم. مثلا اگر بخوایم برای یه ویندوز سرور 2008 از 799 تا 3799 دلار پول بدیم خوب با این وضع اقتصادمون و این ارزش کم ریال کار دماغسوزیه !.!.!.!
    .
    ولی پر واضحه که هرچیزی اصلش بهتره.
    .

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    من مدت هاست از McAfee استفاده میکنم و به جرات میگم که بهترین آنتی ویروس هست (در مصارف سنگین سازمانی و اداری).

به راحتی فایل آپدیت رو میتونید داونلود کنید.

در ضمن :

1- در ایران که تعداد افراد کمی به CreditCard دسترسی دارند این کار بسیار ارزشمند هست و البته ثواب هم داره
    2- وقتی کشوری , شرکتی , شخصی , به راحتی شما رو به جرم ایرانی بودن تحریم میکنند ما هم ...

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    سعي كنيد حداقل يه راهي را هميشه براي خودتون باز بزاريد
    الان شما خيلي راحت ميتونيد لايسنس 5 كاربره را براي بينهايت استفاده كنيد و بدون مشكل

پس ارزش داره مثلا يك واسه يك آنتي ويروس خرج كنيد تا يهو ببينيد لايسنس كرك شده شما لو رفته و الان بلوك شده و شبكه شما يك باره فاقد هيچ برنامه امنيتي است

مثلا الان پاندا با 50 درصد تخفيف نسخه هاي خانگي را ميفروشه و نسخه سرور را با 5 درصد داره حدود 500 ميده
    خوب چه كاريه آخه؟؟؟؟؟؟

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری mohsen_nt
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    درود من هم از مک افی استفاده می کنم معرکه هست البته لایسنس داره از سایت خود مکافی در ایران خریدم

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    وجدانن سالی 50 دلار برای یک آنتی ویروس خوب و قوی و دارای پشتیبانی و قابلیت بروزرسانی و در آخر همه ی اینها ، با خیال راحت کار کردن، اصلا چیزه زبادی نیست!

خواننده شناسه تصویری hosein_612
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    درسته ، برای شرکت ها و مراکز بزرگ واقعا پولی نیست . درقبالش امنیت شبکه تضمین میشه ، و لی برای مصارف خونگی و یا محلی که 7،8 تا سیستم هست فکر کنم همون کرک شده اش بهتره. من الان 3 ساله که از BitDefender کرک شده دارم استفاده میکنم و مشکلی هم نداشتم

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    مهمترین فرقشون احترامی هست که به برنامه نویسش میزارید.
    درسته و این اصلی ترین دلیلیه که اکثر کاربرهای سیستم عامل های opensource از این سیستم عاملها استفاده میکنن

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    الان سه سال مداوم دارم از نود اورجینال استفاده میکنم و تا حالا مشکلی برام پیش نیومده
    ولی برای سیستم های کافی نت نود کرک شده گذاشتم جالب اینجاست نودی که تو کافی نصب هست بعضی ویروسها رو شناسای نمیکنه ولی نود اورجینال راحت شناسای میکنه و از همه بهتر شرکتش اقای عرب یزدی مدیر اونجاست واقعا پشتیبانی خوبی برای ویروسهای جدید میدن
    من چند سری ویروس جدید اومد رو سیستمم یه کپی زیپ شده رو براشون میل کردم ظرف سه ساعت اپدیت اونو فرستادن تا نود اپدیت کردم پاکشون کرد

نام حقيقي: قاسم محمودی

مسدود شده
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

امکان آپدیت کامل

درود بر دوستان
    من حدود 6 ساله که از مکافی استفاده میکنم . در سیستمهای درون شبکه نیز از این آنتی ویروس استفاده میکنم ولی چند ماهیست که امکان پیدا کردن و رفع ویروس و فایلهای مخرب جدید را ندارد بهتر است درشبکه ای که اطلاعات مهم و کاری دارد از لایسنس استفاده گردد .

نام حقيقي: محمد محمدي

عضو عادی
    نوشته
    185
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    45
    سلام
    من هم نسخه خانگي براي لپ تاپم دارم و هم نسخه ارجينال نود 32 براي شبكه 100 كاربره
    توي آنتي ويروس نود 32 كرك شده يه ماژول خيلي مهم به نام ThreatSense technology كار نميكنه. اين ماژول وظيفه شناسايي و تشخيص هر شبه ويروسي رو داره و در صورت مشكوك بودن به كاربر هشدار ميده و كاربر ميتونه به مركز نود 32 گزارش بده.
    اين يكي از فرق هاي بسيار مهم نود32 ارجينال و كرك شده است. من 2 سال هست ارجينال خريدم و واقعا ازش راضي هستم.
    در ضمن نود ارجينال روزانه بيشتر از 5 بار به روز ميشه اما كرك شده روزانه فقط يكبار
    به گفته آقاي غرقي واقعا بايد ارزش براي افراد تيم اين گروهها قائل شد و زحمت شبانه روزي اونها رو ارج نهاد .

ویرایش توسط ilia_nad : 2008-12-05 در ساعت 06:01 PM علت: جا افتادن يك دليل

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوستان

مهمترین تفاوت نسخه اصلی با مجانی در پایگاهی که برای آون انتی ویروس طراحی شده و نحوه آپدیش هست .

من خودم آویرا روی سیستم خودم استفاده می کنم ( اورجینالش ) . روزی حداقل 3 تا ایمیل از شرکت دارم که در هر سری حداقل 30 تا ویروس ، تروجان و ... جدید شناسایی کردن و در آپدیت جدید اضافه می کنند .

آیا بنظر شما در نسخه ها مجانی هم این امکان هست ؟

تا حالا فکر نرکدین چرا این شرکت ها این نرم افزار ها رو می فروشند .

من طی تجربه ای که دارم شدیداً توصیه می کنم که آنتی ویروس اورجینال بخرین .

و نظر شخصی ام اینه که مک آفی بهترین هست . ( طی تستهای تا حالا روی چند انتی ویروس انجام دادم ) .

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    سلام دوستان، به نظر من ارزش اطلاعات شماست که خریدن و یا نخریدن یک آنتی ویروسی اصل را معلوم می*کند. اگر اطلاعاتی که باهاش سر و کار دارید، ارزش هزینه کردن را دارد، خوب اصلاً به هیچ چیز دیگری فکر نکنید و با توجه به ارزش اون اطلاعات دست به طرف یک آنتی ویروس اصل دراز کنید و برایش پول خرج کنید. مطمئن باشید که نتیجه اون را هم می*بینید. من در سه سال متوالی از آنتی ویروسهای نسخه اصلی شرکت های سیمانتک ، نود و بالاخره کاسپرسکی استفاده کردم و واقعاً به این نتیجه رسیدم که آنتی ویروس هرچی که باشه وقتی که نسخه اصل باشه و دارای لایسنس، خیلی تفاوت نداره چون کار خودش را که محافظت از اطلاعات با ارزش من و شماست خیلی خیلی خوب انجام میده، شما اینطور فکر نمی*کنید ؟

PersePolis سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتی ویروس اورجینال

تفاوت آنتی ویروس اورجینال

مزایای آنتی ویروس اورجینال

دانلود آنتی ویروس اورجینال

تفاوت آنتی ویروس اورجینال با غیر اورجینال

تفاوت ویندوز اورجینال با غیر اورجینال

ویروس کش اورجینال

تفاوت آنتی ویروس کرک شده با اورجینال

تفاوت آنتی ویروسها

دانلود انتی ویروس اورجینال

آنتي ويروس اورجينال

مزایای انتی ویروس اورجینال

دانلود آنتی ویروس اصل

انتي ويروس اورجينال

تشخیص آنتی ویروس اورجینال

تفاوت آنتی ویروس اورجینال و کرک شده

تفاوت آنتی ویروس

آنتی ویروس ارجینال

دانلود آنتي ويروس اورجينال

تفاوت ویندوز اورجینال و غیر اورجینال

تفاوت آنتی ویروس ها

تفاوت انتی ویروس اورجینال با غیر اورجینالتشخیص انتی ویروس اورجینال بهترین ویروس کش اورجینالآنتي ويروس اصل

برچسب برای این موضوع

2008, 2010, access, analyzer, antivirus, application, asus, avast, backup, banner, bitdefender, cable, call, cloud, control, core, crack, desktop, dial-up, disable, download, eset, filter, host, html, http, img, ips, kaspersky, nod32, patch, php, policy, report, security, symantec, update, فناوری, فایر وال, فایروال میکروتیک, فروش, قیمت, مقایسه, مهم, موبایل, میکروتیک, مکافی, ماژول, مبدل, مجوز, مجازی, محافظت, مدیریت, مدیریتی, مسیریابی, نمایندگی, نگهداری, نرم افزار, نصب ویندوز, همکاران سیستم, هک شدن, هاست, هزینه, هستش, ویندوز, ویندوز 7, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2008, ویروس, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کمک, کنترل, کنترل دسترسی, کیفیت, کیستون, کافی نت, کامپیوتر, کار, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کسپرسکی, گروهها, گزارش, پوشه های, پیشنهاد, پشتیبانی, virus, آموزش, آنلاین, آی پی, آپدیت, آدرس مقصد, آشنایی, افراد غیر مجاز, افزایش, امنیت, امنیت شبکه, انتقال, انجمن, اولین, ایمیل, ایران, اتوماتیک, اتصال, اتصال به اینترنت, اسکن, استاندارد, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بین کامپیوتر, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنظیمات, تهران, تبلیغ, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, ترافیک, تست, تعمیر, تعویض, جلوگیری, جی دیتا, جاسوسی, حمله, حداقل, حذف, حسابداری, خودکار, خودش, خدایا, خرید, دومین, دانلود, درآمد, دستور, روی, روزانه, راهنمایی, رايگان, رایگان, زمانی, سیمانتک, سیاست, سیستم, سایت, ساعتی, سریال, سرعت, شما, طراحی

نمایش برچسب ها