صفحه 4 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 71

موضوع: آيا امكان رديابي ايميل هست؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط hayperset نمایش پست ها
    سلام به همه
    میگم اقای راستی
    تو headerایمیل دریافتی که ای پی نشون نمیده!!!!!!!!!! بلکه فقط آدرس ایمیل هست اگه از طریق ایمیل میتونیم ای پی بدست بیاریم خب لطف کنید اونم توضیح بدید
    موضوع مورد بحث، بر روی شناسایی فرستنده سمت کاربر نیست، موضوع مورد بحث تشخیص اتفاقاتی است که در یک شبکه (خواه به وسعت دو کامپیوتر، خواه به وسعت یک کشور) اتفاق میافتد و تبادلاتی که در آن رخ میدهد .
    برای مباحثی مثل header و IP ارسال کننده ایمیل، راه های بسیار زیادی وجود دارد که میتوان یک ایمیل، با آدرس IP امریکا؛ از ایمیل info@cia.gov با هر محتوایی و هر ضمیمه ای ارسال کرد؛ خیلی ساده، خیلی سریع و به هر حجمی که دلخواهتان باشد . سمت گیرنده هم کاملا این مورد استنباط میشود که بله، از سازمان CIA امریکا برای وی ایمیل ارسال شده؛ اما با بررسی های شبکه ای، میتوان تشخیص داد که این مبادلات از کجا و چگونه انجام شده؛ چیزی که مورد بحث ماست.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: p

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    حالا اگه ایمیلی مثلا به ادرس ali@gmail.com (مثلا من فرستنده رو نمی شناسم) اون وقت ای پی فرستنده رو چطوری بدست بیارم ( میخوام با اسفاده از ای پی سایر مشخصاتش رو تو ripe.netبدس بیارم )

fesgheli سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    اگر کسی از سرویسهای ADSL مخابرات استفاده کنه، ردی باقی نمیمونه. چون به شما ip invalid میده و NAT داره میکنه (بدلیل کمبود )

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط bpco نمایش پست ها
    اگر کسی از سرویسهای ADSL مخابرات استفاده کنه، ردی باقی نمیمونه. چون به شما ip invalid میده و NAT داره میکنه (بدلیل کمبود )
    سلام

پس SMDR call سوییچ چی می شه؟

در ضمن اگه شما منظورتون سیستم هوشمنده شماره شما موقع اتصال با آی پی اختصاصی ثبت می شه و رنج آی پی ISP هم که معلومه.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط hayperset نمایش پست ها
    حالا اگه ایمیلی مثلا به ادرس ali@gmail.com (مثلا من فرستنده رو نمی شناسم) اون وقت ای پی فرستنده رو چطوری بدست بیارم ( میخوام با اسفاده از ای پی سایر مشخصاتش رو تو ripe.netبدس بیارم )
    در Header ایمیل دریافتی اطلاعات کاملی وجود داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط bpco نمایش پست ها
    پست های صفحات پیشین رو بخونید، متوجه میشید که ردی باقی میمونه یا نه .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی شناسه تصویری Ariya
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    مهم محتوایی هست که رد و بدل شده، فرقی نمیکنه که من اون رو دریافت کردم یا فوروارد کردم به کسی دیگه؛
    به ازای هر قسمت از ایمیلی که در حال دریافت یا فوروارد هستیم، چنانچه ایمیل را باز کرده و بعد اون رو فوروارد کنیم، کل محتوا رویت میشه. اگه صرفا ایمیل رو انتخاب و فوروارد کنید، فقط دو ادرس اول و مقصد بجا میمونه.
    با سلام و تشكر.

جناب راستي منظور من فقط خواندن ايميل هست !

ببينيد مثلا" من چهار تا آدرس ايميل دارم سه تاي آنها از Yahoo و چهارمي از Gmail هست و همه آنها را با امكان ميل فورواردينگ به هم متصل كردم خوب توجه كنيد:

ايميل يك Example@yahoo.ca

ايميل دو Example@yahoo.in

ايميل سه Example@yahoo.uk

ايميل چهار Example@gmail.com

با ايميل فورواردينگ كاري كردم وقتي ايميل يك رو كه در ياهو كانادا درست كردم به يك نفر ميدم و اون شخص به اون ايميل ميده ايميل دريافتي رو در ايميل چهار كه در جميل هست دريافت ميكنم و فرض كنيد ايميل جيميل رو هم روي موبايلم ست كردم كه تا ايميل اومد مطلع شوم البته با توجه به اينكه فقط ايميل دريافت ميكنم و هيچ ايميلي با اين ايميل ها نمي فرستم.

حال بازم امكان رديابي هست كه مثلا" شخصي كه گفتم به ايميل يك من ايميل بزنه بتونه هويت منو شناسايي كنه؟

اميدوارم منظورم رو متوجه شده باشيد.

با تشكر فراوان.

آريا.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariya نمایش پست ها

ببينيد مثلا" من چهار تا آدرس ايميل دارم سه تاي آنها از Yahoo و چهارمي از Gmail هست و همه آنها را با امكان ميل فورواردينگ به هم متصل كردم خوب توجه كنيد:

با ايميل فورواردينگ كاري كردم وقتي ايميل يك رو كه در ياهو كانادا درست كردم به يك نفر ميدم و اون شخص به اون ايميل ميده ايميل دريافتي رو در ايميل چهار كه در جميل هست دريافت ميكنم و فرض كنيد ايميل جيميل رو هم روي موبايلم ست كردم كه تا ايميل اومد مطلع شوم البته با توجه به اينكه فقط ايميل دريافت ميكنم و هيچ ايميلي با اين ايميل ها نمي فرستم.

حال بازم امكان رديابي هست كه مثلا" شخصي كه گفتم به ايميل يك من ايميل بزنه بتونه هويت منو شناسايي كنه؟

با تشكر فراوان.

آريا.
    سلام

ببخشید دوست عزیز کار سختی نیست پس چرا برای درک خودت سادش نمی کنی ، می پیچونیش.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    با سلام و تشكر.

جناب راستي منظور من فقط خواندن ايميل هست !

با تشكر فراوان.

آريا.
    پست های پیشین رو مطالعه بفرمایید، فکر نمیکنم با وجود توضیحات پیشین، نیازی به دوباره نوشتن باشد.
    لطفا، اگر ناراحت نمیشین، اجازه بدین با جستجو به موضوعاتی که پاسخ جدید یا سوال داشته اند برسیم، باور کنید پیام خصوصی برای موارد ضروری تری در نظر گرفته شده است.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6
    پست های پیشین رو مطالعه بفرمایید، فکر نمیکنم با وجود توضیحات پیشین، نیازی به دوباره نوشتن باشد.
    لطفا، اگر ناراحت نمیشین، اجازه بدین با جستجو به موضوعاتی که پاسخ جدید یا سوال داشته اند برسیم، باور کنید پیام خصوصی برای موارد ضروری تری در نظر گرفته شده است.
    با سلام و تشكر.

استاد گرامي من هر چي فكر ميكنم يك چيزي جور در نمياد !

چجوري فقط گيرنده ايميل شناسايي ميشه ؟

مي دونم ميشه حتي فهميد ميل به اينباكس رفته يا اسپم و حتي با قرار دادن كدهايي فهميد ميل خونده شده يا نه !

ولي اينكه گيرنده ايميل اونم با شرايط سختي كه در بالا اشاره كردم شناسايي بشه خودمم موندم واقعا" امكان داره يا نه ؟

چند تا از دوستان كه من ميل زده بودند مي گفتن غير ممكنه ! بخاطر همين دو دل شدم !

ميشه شما بيشتر مسئله رو باز كنيد و دز صورت امكان نحوه آن را بگين ؟

با تشكر فراوان.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چیزی که من از پرسش های شما متوجه شدم این است که :

A یک پیام به B ارسال میکند. B این پیام را خودکار به C ارسال میکند. C یک رونوشت به D میفرستد. و در آخر، کاربری که دسترسی به D دارد پیام را مطالعه میکند. کجای این صحبت گنگ است که میتوان تشخیص داد کاربر، چه چیزی در D مشاهده کرده ؟

در خصوص روش ها،
    با عرض پورش، من فقط روی شدن و نشدن بحث میکنم، اعلام اینکه به چه روش و با چه ابزار، کمی با حریم خصوصی کاربر تضاد و تداخل دارد.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    شما IP ها و آدرس هایی را که در header ایمیل هست بررسی کنید.

نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6
    چیزی که من از پرسش های شما متوجه شدم این است که :

A یک پیام به B ارسال میکند. B این پیام را خودکار به C ارسال میکند. C یک رونوشت به D میفرستد. و در آخر، کاربری که دسترسی به D دارد پیام را مطالعه میکند. کجای این صحبت گنگ است که میتوان تشخیص داد کاربر، چه چیزی در D مشاهده کرده ؟

در خصوص روش ها،
    با عرض پورش، من فقط روی شدن و نشدن بحث میکنم، اعلام اینکه به چه روش و با چه ابزار، کمی با حریم خصوصی کاربر تضاد و تداخل دارد.
    با سلام و تشكر.

استاد گرامي من نميگم این صحبت گنگ است که میتوان تشخیص داد کاربر، چه چیزی در D مشاهده کرده !

ميگم مي شود كاربري كه دسترسي به D دارد و محتويات D را مطالعه مي كند را شناسايي و احراز هويت كرد و مكان او را مشخص كرد حال به هر طريق ممكن ؟

(البته با توجه به اينكه كاربر فقط محتويات D را ميخواند و به هيچ وجه از ايميل D ايميلي ارسال نمي كند ؟ ! ).

با تشكر فراوان.

ویرایش توسط Ariya : 2010-07-31 در ساعت 11:18 PM

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    سلام

با استفاده از کد های java و باگ های موجود در برازر ها و برنامه هایی نظیر Outlook امکان پذیر هست.
    حتی روشی برای استفاده مخرب از تصاویر هم وجود داره. البته سایت هایی نظیر یاهو و gmail تقریبا بصورت کامل امن هستند. ولی در این موارد هم نبادی از برازر ها و باگ های موجود در آنها قافل شد.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    با سلام و تشكر.
    استاد گرامي من نميگم این صحبت گنگ است که میتوان تشخیص داد کاربر، چه چیزی در D مشاهده کرده !
    ميگم مي شود كاربري كه دسترسي به D دارد و محتويات D را مطالعه مي كند را شناسايي و احراز هويت كرد و مكان او را مشخص كرد حال به هر طريق ممكن ؟
    (البته با توجه به اينكه كاربر فقط محتويات D را ميخواند و به هيچ وجه از ايميل D ايميلي ارسال نمي كند ؟ ! ).
    با تشكر فراوان.
    در صورتی که این کاربر، در شبکه ای باشه که نظارت روش داشته باشید، بله خیلی راحت.
    در صورتی که کاربر در شبکه ای غیر از شبکه شما باشه، میشه با قرار دادن یه عکس (که از روی وب سرور شما باز میشه) در متن ایمیل، آدرس و مشخصاتی از کاربر بدست اورد.
    نمونه کاری که persianstat و سایر سایت هایی که آمارگیری میکنند انجام میدهند .

jozef سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    6
    در صورتی که این کاربر، در شبکه ای باشه که نظارت روش داشته باشید، بله خیلی راحت.
    در صورتی که کاربر در شبکه ای غیر از شبکه شما باشه، میشه با قرار دادن یه عکس (که از روی وب سرور شما باز میشه) در متن ایمیل، آدرس و مشخصاتی از کاربر بدست اورد.
    نمونه کاری که persianstat و سایر سایت هایی که آمارگیری میکنند انجام میدهند .
    با سلام و تشكر.

دوست عزيز اگر كاربر ايميل D را كه فرض مي شود جيميل هست را با موبايل چك كند به چه صورت مي شود ؟

(البته توسط سيستم موبايل كه خودش اتوماتيك ميلها را چك و دانلود مي كند).

چون خودتان مي دانيد سيستم موبايل خيلي فرق مي كند.

آيا امكان شناسايي و احراز هويت كردن و مشخص نمودن مكان كاربر حال به هر طريق ممكن امكان دارد ا؟

با تشكر فراوان.

صفحه 4 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ردیابی ایمیل یاهو

ردیابی از طریق ایمیل

ردیابی ایمیل ناشناس

امکان ردیابی ایمیل

رديابي ايميلچگونگی ردیابی ایمیلرد گیری ایمیلikev2 چیست؟ردیابی یک ایمیلردیابی email http://forum.persiannetworks.com/f105/t36553.htmlامکان ردیابی از طریق ایمیلردیابی فرستنده ایمیلردیابی ip ایمیلرديابي ايميل ياهوپیگیری ایمیل دریافتیرد یابی ایمیل ردیابی ایمیل دریافتیikev2 چیسترديابي vpnچگونه می توان ایمیل را ردیابی کردردیاب ایمیلرد يابي ايميلردیابی ایمیل هاردیابی ایمیل فرستنده

برچسب برای این موضوع