نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mkm
  • 1 توسط HRST

موضوع: هشدار خیلی مهم درباره یک ویروس بسیار خطرناک: این ایمیل را باز نکنید

نام حقيقي: پدرام

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    2

هشدار خیلی مهم درباره یک ویروس بسیار خطرناک: این ایمیل را باز نکنید

الان این خبر رو خوندم و از اونجا که به نظرم مهم اومد گفتم که اینجا مطرحش کنم، اگر فکر می کنید جاش مناسب نیست لطفا منتقلش کنید به جای درست.
    متن خبر اینه:
    هیچ پیامی را با پیوست Invitation FACEBOOK باز نکنید.

بر اساس اعلام شرکت مخابرات استان زنجان مشترکین هیچ پیامی را با پیوست Invitation FACEBOOK باز نکنند.

به گزارش فارس، Invitation FACEBOOK یک ویروس است که یک مشعل المپیک را باز می‎کند و تمام Hard disc کامپیوتر شما را می‎سوزاند.

این ویروس را از طریق کسی که در دفترچه آدرس دارید، دریافت می‏ کنید.اگر ایمیلی با عنوان Invitation FACEBOOK دریافت داشتید که دوستی آن را برای شما ارسال کرده است، آن را باز نکرده و بلافاصله پاک کنید.

بر اساس گزارش CNN این یکی از بدترین ویروس‎ها است. اخیرا ویروسی کشف شده که مایکروسافت آن را یکی از مخرب ترین ویروس‎ها طبقه بندی کرده است.

این ویروس یک اسب تروا است که خواستار نصب یکadobe flash plug-in است و هنوز هیچ اصلاحی برای این نوع ویروس نیست.

این ویروس خیلی راحت Zero Sector of the Hard Disc را از بین می‎برد، جائیکه اطلاعات حیاتی برای کارکرد آن است سالم می‎ماند.

بر اساس سایت SNOPES این ویروس صحت دارد.

منبع: این پیام را باز نکنید!

موضوعات مشابه:

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram_IR نمایش پست ها
    الان این خبر رو خوندم و از اونجا که به نظرم مهم اومد گفتم که اینجا مطرحش کنم، اگر فکر می کنید جاش مناسب نیست لطفا منتقلش کنید به جای درست.
    متن خبر اینه:
    هیچ پیامی را با پیوست Invitation FACEBOOK باز نکنید.

بر اساس اعلام شرکت مخابرات استان زنجان مشترکین هیچ پیامی را با پیوست Invitation FACEBOOK باز نکنند.

به گزارش فارس، Invitation FACEBOOK یک ویروس است که یک مشعل المپیک را باز می‎کند و تمام Hard disc کامپیوتر شما را می‎سوزاند.

این ویروس را از طریق کسی که در دفترچه آدرس دارید، دریافت می‏ کنید.اگر ایمیلی با عنوان Invitation FACEBOOK دریافت داشتید که دوستی آن را برای شما ارسال کرده است، آن را باز نکرده و بلافاصله پاک کنید.

بر اساس گزارش CNN این یکی از بدترین ویروس‎ها است. اخیرا ویروسی کشف شده که مایکروسافت آن را یکی از مخرب ترین ویروس‎ها طبقه بندی کرده است.

این ویروس یک اسب تروا است که خواستار نصب یکadobe flash plug-in است و هنوز هیچ اصلاحی برای این نوع ویروس نیست.

این ویروس خیلی راحت Zero Sector of the Hard Disc را از بین می‎برد، جائیکه اطلاعات حیاتی برای کارکرد آن است سالم می‎ماند.

بر اساس سایت SNOPES این ویروس صحت دارد.

منبع: این پیام را باز نکنید!

نترس آقا این یه ایمیل سرکاری بوده که بین افراد چرخیده ! CNN اگه چیزی در موردش گفته بوده درباره HOAX بودنش بوده. ولی خبرگزاری فارس و مخابرات زنجان رو دیگه مطمئن نیستم که واقعا اینو تائیید کردن که واقعا یه ویروسه؟ یه search تو گوگل بزنین همه سایتا گفتن که این سرکاریه !

ویرایش توسط mkm : 2013-02-03 در ساعت 12:55 AM
    Pedram_IR سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: پدرام

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    نترس آقا این یه ایمیل سرکاری بوده که بین افراد چرخیده ! CNN اگه چیزی در موردش گفته بوده درباره HOAX بودنش بوده. ولی خبرگزاری فارس و مخابرات زنجان رو دیگه مطمئن نیستم که واقعا اینو تائیید کردن که واقعا یه ویروسه؟ یه search تو گوگل بزنین همه سایتا گفتن که این سرکاریه !
    امیدوارم اینی که شما می گید باشه، من زیاد انگلیسیم قوی نیست که بخوام تو سایتهای انگلیسی تحقیق کنم، سایت عصر ایران هم سایت معتبریه ولی خوب امکان اشتباه توی همه سایتها هست حتی رویترز و بی بی سی هم خیلی وقتها از این اشتباهات داشتن، اگر امکانش هست شما یه سرچی بکن و نتیجه رو اینجا با منبع اعلام کنید که خیال همه راحت بشه که عصر ایران اشتباه کرده.

ممنون

نام حقيقي: حسام رحمتی

عضو عادی
    نوشته
    34
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    4
    یادمه بچه بودیم میگفن اگه نخوابی لولو میاد میبرتت !!

as125 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایمیل سرکاری

ویروس خطر ناک که با باز شدن ایمیلویروس هشدار باز شدن

برچسب برای این موضوع