نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mhsaleh
  • 1 توسط mhsaleh

موضوع: راه اندازی پیغام گیر صوتی

نام حقيقي: Mohammad Esmaeilzadeh

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    31

راه اندازی پیغام گیر صوتی

سلام دوستان.من یک سرور الستیکی دارم و یک گتوی fxs ,fxo .از fxs هاش دارم استفاده می کنم و مشکلی نیست.حالا اومدم یک خط شهری رو به پورت fxo زدم.کاری که می خوام بکنم این هست که زمانی که شماره خط رو میگیریم یک صدا پخش بشه و بگه لطفا پیغام بگذارید.بعد از اینکه طرف پیغامش رو گذاشت بیاد برای یک نفر توی سیستم ایمیل کن.تو قسمت fxs این بحث رو بابت voice mail و ایمیل پیغام مشکل ندارم.برا هر کی که پیغام گذاشته میشه براش هم ایمیل میشه.مشکل من تو fxo هستش.الان وقتی شماره خط رو میگیریم میاد به سرور الستیکس وصل میشه و بعد اون خط رو آزاد می کنه که میشه با اون با جاهای دیگه تماس گرفت.توی in bound و trunks و این ها خیلی کار کردم نشد.حتی ivr رو هم راه انداختم.ولی ivr فقط زمانی کار میکنه که با داخلی های که توی الستیکی هستن بیای 7777 رو بگیری.
    ممنون میشم کسی از دوستان راهنماییم کنه که بتونم وقتی که کسی به شماره خط زنگ زد صدا پخش بشه برای ضبط و پس از ضبط پیغام،ایمیل یشه به یک آدرس ایمیل.راستی گت وی من Planet vip882 هستش.6 تا fxs داره 2 تا fxo

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب مقصد Inbound Route را Voicemail بدهید.
    برای اینکه پیام اختصاصی هم داشته باشید می توانید یک Announcement ایجاد کنید و تماس ورودی را به آن بفرستید و مقصد بعد از Announcement را Voicemail بدون پیام بدهید.

esmaeeiil سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    31
    سلام.ممنون از راهنماییتون.بله دقیقا همین کار رو کردم.عرض کردم من تو این داستاناش مشکل ندارم.مشکل من انتقال خط شهری به گتوی بود.که دیگه اینقدر روش کار کردم بالاخره درست شده.ترانک رو بلد نبودم بنویسم که یعد از کلی تلاش نوشتم.و برای اینکه کسی با اون خظ تماس گرفت بیاد روی ivr توی گتوی قسمت hot line هون پورت رو به 7777 فرستادم و درست شد.یک مشکل دیگه که دارم اینه که می خوام وقتی یک داخلی 9 رو گرفت بیاد اون خط رو آزاد کنه.توی الستیکس outbound رو نوشتم.مشکلم توی گتوی هستش.توی گتوی تنظیم میکنم وقتی 9 رو می گیرم میام هر شماره ای رو میگیرم این اپراتور ایران میگه شماره اشتباه است.نمیدونم کجای کارم اشتباهه

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممکن است مشکل از این باشد که ۹ ابتدای شماره را هم برای مخابرات ارسال می نمایید.
    آیا در Outbound Route ایلستیکس یا در Gateway خود ۹ ابتدای شماره را حذف می نمایید؟

esmaeeiil سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    31
    یقینا همین طور که شما می فرمایین هست.ممنون میشم یک نمونه از outbound الستیکس و گتوی برای من بگید تا من بتونیم این مشکل رو جل کنم.من توی الستیکس از همون دیفالت خودش 9_Outside استفده می کنم.توی گتوی رو نمودونم چطوری باید استفاده کنم.

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    31
    اگر براتون امکانش هست لطف کنین outbound root که باید توی الستیکس تنظیم بشه برای تماس با بیرون و تنظیماتی که توی گتوی باید انجام بشه رو به من بگین.ممنون میشم.گتوی من هم Planet vip882 هستش

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    31
    هیچ کس تو این فروم فعالیت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی سوال من خیلی سخت بوده که کسی نتونسته جواب بده یا اینکه خیلی مسخره بوده ارزش وقت گذاشتن نداشته

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع