نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط endevb
  • 1 توسط endevb

موضوع: راه اندازی سیستم voip برای محیط کوچک

نام حقيقي: Untitled

عضو عادی
    نوشته
    127
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    144

راه اندازی سیستم voip برای محیط کوچک

سلام دوستان
    ما یه شرکت کوچیک داریم که حدود 10تا داخلی داریم.باید چه نوع سیستمی بگیریم؟
    ممنون از همگی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام .
    دوست عزیز خیلی کلی سوالتون رو پرسیدید بدون اینکه اطلاعات درست و حسابی بدید، صرفا همین مقدار که 10 تا داخلی دارید که نمیشه ؟ چه تجهیزاتی دارید ؟ آیا سانترال دارید درحال حاضر یاخیر؟ اگه دارید سانترالتون چیه؟ آیا میخواهید ویپی که راه اندازی میشه با سانترالتون (درصورت وجود سانترال) یکپارچه بشه ؟ سانترال شما چند تا خط شهری میخوره؟ آیا پورت خالی داره یا اینکه میشه با خرید کارت شهری توسعه دادش ؟ چند تا کانال همزمان میخواهید؟ میخواهید نرم افزاری گوشی و ارتباط داشته باشید یا سخت افزاری ؟ همون گوشیهای قبلی روی میزتون بمونه یا آی پی فون وصل کنید ؟ چقدر میخواهید هزینه کنید ؟ و.... هزاران سوال دیگه که اول شما باید اونا رو جواب بدید تا بشه بهترین راه حل رو ارایه داد. البته میشه همینجوری الکی(البته همچین الکی هم نه) یه سولوشن داد و کار شما هم راه بیافته اما بعدش فکر میکنید ویپ همینه و خوب انتظار بیشتر هم ازش ندارید. یا اینکه علاقمند میشید و میرید دنبالش و اطلاعاتتون در این مورد زیاد میشه و اونوقت از دست کسی که همین جوری شما رو راهنمایی کرده ناراحت میشید و می بینید که هزینه الکی کردید و حالا دوباره باید هزینه کنید. البته دوست عزیز ببخشیدا ولی راستش خواستم اگه من یا دوستان دیگه که شما رو میخوان راهنمایی کنن ، بهترین راهنمایی برای شما باشه. موفق باشید

eszmath سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    127
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    144
    ممنون از پاسختون
    ببخشید،آخه من زیاد اطلاعات ندارم. هدفم از راه اندازی voip مانیتورینگ تماس ها و ردگیری مکالماته.هرکی زنگ میزنه اسمش بیافته و تاریخچه تماساشو نشون بده.مدیریت داخلی ها بهتر باشه و ...
    درحال حاضر سانترال پاناسونیک TES824 داریم.اما یه خط شهری دیگه اضافه کردیم.یعنی 4تا خط شهری داریم.که الان ظرفیت نداره.
    ارتباط سانترال با ویپ چطوره؟ تفاوتش با اینکه ارتباط نداشته باشه چیه؟
    کانال همزمان منظورتون چیه؟
    همون گوشیای قبلی رو میخوایم استفاده کنیم.
    اگه سخت افزاری هزینه ش زیاده، همون نرم افزاری ارتباط برقرار شه.
    درمورد هزینه هم ،نمیخوام زیاد هزینه کنم.برای همین دنبال ارزون ترین راه حل میگردم!

بازم ممنون

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام دوست عزیز.
    خوب سانترالتون که قابلیت ورودی 8 تا خط شهری رو داره ، فقط باید کارت توسعه براش بخرید که بشه ورودیهای شهریش رو اضافه کرد ، البته اگه بخواهید این کار رو انجام بدید. اگه منظورتون از ویپ صرفا مانیتورینگ تماسها و کنترل شارژینگه که باید خدمتتون عرض کنم برنامه برای پاناسونیک زیاد نوشته شده ، خارجی و ایرانی فراوونه. باید عرض کنم که خود ما هم یه برنامه در این زمینه تولید وعرضه کردیم(البته اسمش رو نمیگم چون منظورم تبلیغ کردن نیست فقط صرفا واسه اینه که بگم برنامه کنترل تماسها وجود داره) حتی عکس و مشخصات طرف رو اگه توی دفترچه تلفن کامل گذاشته باشید به غیر از اسم و مشخصات میاره. خوب از این بگذریم ، گفتم شاید صرفا منظورتون اینه که بی خیال ویپ بشید چون حتی اگه ویپ هم بگذارید بازم یه همچین نرم افزاری نیاز دارید، چون 1- همه تماسها از ویپ رد نمیشه ، مگر اینکه سانترالتون رو بگذارید کنار و تنها از سانترال استریسک استفاده کنید. 2 - گزارشگیری تماسهای ویپ هم همچین تنوعی که نرم افزارهای فوق دارند رو نداره.

eszmath سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    127
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    144
    سلام آقا مهدی
    بازم ممنون،
    نمیشه اسم یکی از این نرم افزارها رو بگین؟(اگه اینجا مشکل داره پ خ کنین)
    یه سوال دیگه..حداقل هزینه راه اندازی ویپ برای 4تا ورودی و 10تا خروجی چقدر میشه؟ ساده ترین حالت!

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی voip خانگی

راه اندازی ویپ کوچک در محل کار

برچسب برای این موضوع