نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط yeganeh_p
  • 1 توسط Iman.gh
  • 1 توسط Iman.gh
  • 1 توسط mhsaleh

موضوع: فعال کردن فکس بروی MyPBX Standard

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37

فعال کردن فکس بروی MyPBX Standard

سلام دوستان سیستم تلفنی بروی MyPBX قرار داده شده است من میخواهم Fax را هم فعال کنم User Manual مربوط به کلاینت وسرور را هم خوندم وتنها موضوعی که دیدم تنظیمات مربوط به ایمیل بوده است که ازطریق ست کردن ایمیل Voice mail یا فکس به صورت پیوست در ایمیل من می آید ولی موردی دیگری از فکس ندیدم دوستان اگر تجربه ست کردن فکس بروی MyPBX دارند متنظر راهنماییتون هستم متشکرم

موضوعات مشابه:

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    باسلام مجدد ؛من دریافت فکس را پیدا کردم اینکه داخل Inbound route یا ivr مشخص میکنیم که کدامیک از Extensions یا

خط های Voip فکس براشون فعال باشه یعنی گزینه fax detection فعال میکنیم واگر خط مورد نظر را از پشت دستگاه فکس

بگیریم و داخل تنظیمات هر خطی مشخص کنیم که با ارسال فکس به کدوم ایمیل فکس Attach شود با زدن استارت فکس

به صورت پیوست در ایمیل دریافت میشود این قسمت توضیح دادم که دوستان در صورت مشکل راه حل داشته باشند ولی

حالا در ارسال فکس از MYPBX گیر کردم فکس به راحتی دریافت میکنیم به هر صورت و روی هر خطی که بخواهیم ولی حالا چطور فکس ارسال کنیم دوستان تجربه دارند ؟

mohsenhvac سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ایمان قربانعلی

خواننده شناسه تصویری Iman.gh
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    305
    سپاسگزاری کرده
    177
    سلام

MYPBX تو ایران زیاد کار نمیشه و بیشتر الستیکس هستش. اگه مشکلتون خیلی زیاد شد بگید تا نصب کنیم .

yeganeh_p سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام ؛آقا ایمان والا به نظرم خوب داره استفاده میشه حداقلش یکی مثل من که تخصص Voip نداره میتونه با user manual

جوابگوی Voip سازمانهای medium & small باشه ولی از اونجایی که متخصص شمایید ممنون میشم در زمینه Voipبروی

Mypbx کمکم کنید البته ناگفته نمونه که من الان فقط در قسمت ارسال فکس از این دستگاه گیر کرده ام و برای دریافت مشکلم حل شده متشکرم از شما

نام حقيقي: ایمان قربانعلی

خواننده شناسه تصویری Iman.gh
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    305
    سپاسگزاری کرده
    177
    سلام

باشه چشم فقط چند روز باید وقت بدید به من البته اگه سیستم را گیر بیارم.

ویرایش توسط Iman.gh : 2014-01-25 در ساعت 09:04 AM
    yeganeh_p سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    سلام ؛آقا ایمان والا به نظرم خوب داره استفاده میشه حداقلش یکی مثل من که تخصص Voip نداره میتونه با user manual

جوابگوی Voip سازمانهای medium & small باشه ولی از اونجایی که متخصص شمایید ممنون میشم در زمینه Voipبروی

Mypbx کمکم کنید البته ناگفته نمونه که من الان فقط در قسمت ارسال فکس از این دستگاه گیر کرده ام و برای دریافت مشکلم حل شده متشکرم از شما
    توروخدا در مورد Elastix اینطور نگید. این همه راهنما، فروم، فیلم آموزشی و حتی کتاب در موردش هست. خیلی از این منابع هم به زبان فارسی تهیه و تدوین شده اند.
    فکسش هم که از Hylafax استفاده می کند مثل بنز امکان ارسال و دریافت دارد. حتی برای ارسال و دریافتش می توانید وب سرویس بنویسید تا با سامانه های دیگه اتوماسیون و حتی شییر پوینت هم جوین بشه.

Iman.gh سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    توروخدا در مورد Elastix اینطور نگید.
    سلام ،مهندس صالح من هیچ وقت در مورد Elastix نظر نمیدم چرا که نه آشنایی دارم ونه تخصصش و در جایگاهی نیستم که بخوام در موردVOIP نظری صادر کنم همه امکاناتی که فرمودید هم منکر نمیشیم برای من در حد شناخته ولطف شما

توضیحات من فقط درحد تشریح سیستم Mypbx بود ومشکل ارسال فکس روی این سیستم هنوز پابرجاست اگه پاسخی برای این سوال داشته باشید که بیشتر خوشحالم میکنید

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    سلام ،مهندس صالح من هیچ وقت در مورد Elastix نظر نمیدم چرا که نه آشنایی دارم ونه تخصصش و در جایگاهی نیستم که بخوام در موردVOIP نظری صادر کنم همه امکاناتی که فرمودید هم منکر نمیشیم برای من در حد شناخته ولطف شما

توضیحات من فقط درحد تشریح سیستم Mypbx بود ومشکل ارسال فکس روی این سیستم هنوز پابرجاست اگه پاسخی برای این سوال داشته باشید که بیشتر خوشحالم میکنید
    خواهش می کنم. ما در پیشگاه شما درس پس می دهیم.
    متاسفانه من با MyPBX کار نکرده ام اما سلوشن های BizFAX برای ارسال فکس یک پرینتر مجازی روی سیستم کلاینت می سازند که با پرینت بر روی آن، سند مورد نظر به شکل فکس ارسال می شود. از دیگر روش های ارسال فکس در این دستگاه Email to FAX است که راهنمای آن در لینک زیر آورده شده.
    Mail to FAX

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه از hylafax برای ارسال فکس استفاده کنیم

برچسب برای این موضوع