صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: سیستم voip

نام حقيقي: حسین

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام مهندسای عزیز
    اگه کسی هست که کل آموزش elastix رو داره و میتونه واسه ما پست کنه هزینه اون رو تقدیم میکنم . ولی کامل میخام طوری که خطوط داخلی به همراه منشی تلفنی و ایمیل و فکس و اینکه بتونم با بیرون تماس بگیرم .... رو داشته باشه همراه با تنظیمات تلفن دیجیتال.ممنون میشم

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    دوست عزيزمون توضيحات كامل دادند و براي كار با استريسك هم بايد يك مقدار سرو كله بزني باهاش. مثل اين ميمونه كه شما رفتي كلاسهاي سيسكو و بعدش ميريد يكجايي تا براشون روتر كانفيگ كنيد ، قطعا اگه تجربه قبلي نداشته باشيد نميتونيد. علم بايد همراه تجربه باشه . شما كه تا آخر سال فرصت داري ، شروع كن و تست بگير ، اينهمه هم منبع انگليسي و فارسي براش وجود داره ، مطمئن باشيد اگه فيلم و راهنما هم استفاده كنيد به مشكلات مختلفي بر ميخوريد مثل همين خطاي زمان نصبي كه فرستاديد. اگر هم فرصت و حوصله اش رو نداريد اينجا بچه هايي كه اينكاره باشن زيادن . اما در مورد ارايه راه حل به شما بايد عرض كنم كه ، البته اين پيشنهاده ، چون تعداد خطوط شما 50 تا هست ، بهتره كه از سري TDA-100 استفاده كنيد. البته TDE-100 هم خوبه ولي قيمتي كه داره نميصرفه. براي استفاده اگه فقط داخل شركته كه قطعا براي شما كاهش هزينه نمياره ولي اگه مثلا دو تا دفتر داريد كه ميخواهيد با هم لينك بشن قطعا بعلت تماسهاي زياد با همديگه باعث صرفه جويي ميشه . يك سرور انتخاب كنيد و الستيكس يا استريسك خالي روش نصب كنيد به همراه يك كارت E1 كه البته اگه به تعداد كانال بيشتر از 30 تا نياز داشتيد بايد دو كاناله خريد كنيد ، براي سانترالتون هم متناسب با كارتي كه خريديد كارت E1 خريداري كنيد و سرورتون رو با سانترالتون لينك كنيد ، اينجوري از امكانات سانترال پاناسونيك با مزاياي استفاده از استريسك كه بسته به سخت افزارتون ميتونيد كاربر SIP يا IAX داشته باشيد و روي گوشيهاي موبايل و سيستمهاتون هم سافت فون نصب كنيد و براتون مثل يك داخلي كار بكنند. اگه TDE بخريد ، ضمن اينكه محدود ميشيد به استفاده از سخت افزارها و نرم افزارهاي پاناسونيك ، كه بايد براي نرم افزارش هم لايسنس تهيه كنيد.

mohsenhvac و hoseain سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حسین

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15
    من اون مشکل نصب رو حل کردم و ایراد از این بود که برنامه من 32 بیتی بود و میخاستم رو vm 64 بیتی نصب کنم و مشکل حل شد.
    خط e1 چه کاری واسه من میکنه؟
    برای اینکه بتونم بیرون هم تماس بگیرم چکار کنم؟
    منظور از بیرون هر جای تو ایران هست.
    همونطور که گفتید باید با برنامه کار کنم ولی متاسفانه در این زمینه چون سررشته ای ندارم گیر کردم تا اینجا که شما دوستان خوب خیلی بهم کمک کردید.
    و اینکه فقط چند خط داخلی میخام اجازه بدم که بتونن به بیرونم تماس داشته باشن باید چکار کنم؟
    کاربر sip و iax چیه ؟

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseain نمایش پست ها
    کسی نیس به همچین مشکلی برخورد کرده باشه؟

- - - ادامه - - -

آقای صالح کجایی بیا به داد ما برس.این error رو چطوری میشه برطرف کرد بدون دانلود دوباره؟
    همانظور که حدس زده اید مشکل از خراب دانلود شدن image است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseain نمایش پست ها
    سلام مهندسای عزیز
    اگه کسی هست که کل آموزش elastix رو داره و میتونه واسه ما پست کنه هزینه اون رو تقدیم میکنم . ولی کامل میخام طوری که خطوط داخلی به همراه منشی تلفنی و ایمیل و فکس و اینکه بتونم با بیرون تماس بگیرم .... رو داشته باشه همراه با تنظیمات تلفن دیجیتال.ممنون میشم
    Elastix - Manuals/Books

hoseain سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

همه چیز درباره دستگاه سانترال tde100

پیاده سازی lync 2013

پیاده سازی voip درسیسکو

پياده سازي viop در روتر سيسكو

همه چیز در رابطه سیستم voip سیسکو

پیاده سازی voip پاناسونیک

elastix voip چیست pdf

cucm نرم افزار اپراتور تلفن خانه سيسكو