نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: ضعیف بودن صدای مکالمه پس از انتقال لینک تلفن از طریق Mikrotik و fxo-fxs planet ip-880

نام حقيقي: 0.0.0.0/0

عضو عادی شناسه تصویری gharnict
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    19

ضعیف بودن صدای مکالمه پس از انتقال لینک تلفن از طریق Mikrotik و fxo-fxs planet ip-880

با سلام من 4 خط تلفن رو از طریق وایرلس با تجهیزات میکروتیک به نقطه ای دیگر انتقال داده ام و از تجهیزات FXO-FXS مدل PLANET -IP880 استفاده کرده ام با اینکه لینکهای ارتباطی من پهنای باند54M.B سند و رسیو رو میدن اما صدای دریافتی خطوط تلفن در نقطه انتقالی ضعیف می باشد اما صدای ارسالی آن مناسب است می خواستم بپرسم از دوستان مشکل از کانفیگ میکروتیک می باشد یا FXO-FXS ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: وحید صفرپور

خواننده شناسه تصویری safarpour
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1

نقل قول نوشته اصلی توسط gharnict نمایش پست ها
    با سلام من 4 خط تلفن رو از طریق وایرلس با تجهیزات میکروتیک به نقطه ای دیگر انتقال داده ام و از تجهیزات FXO-FXS مدل PLANET -IP880 استفاده کرده ام با اینکه لینکهای ارتباطی من پهنای باند54M.B سند و رسیو رو میدن اما صدای دریافتی خطوط تلفن در نقطه انتقالی ضعیف می باشد اما صدای ارسالی آن مناسب است می خواستم بپرسم از دوستان مشکل از کانفیگ میکروتیک می باشد یا FXO-FXS ؟
    سلام
    تو Voip Planet يك قسمت داريم كه مي توني صداي ارسالي يا دريافتي رو كم يا زياد كني اما از تا يه فركاسني بالا تر يا پااين تر نمي توني ببري چون باعث اكو شدن ميشه براي اينكار
    بيايد تو قسمت Advance Setup و بعد Advance Setting در قسمت بالا آيتم Advance Setting Selecet رو رو ايتم Telepohone Advance ميذاريد بعد از اين كار ليست كانفيگ ها گزينه Line in Volume و Line out Volume رو مي تونيد تغيير بديد از 9- تا 8 كه بايد تست كنيد باتوجه به نوع سانترال و پهناي باند و گين شبكه وايرلستون متغيير من خودم تو كانفيگ ها اينطوري كانفيگ مي كنم

Line in Volume 3
    Line out Volume 3
    FXO Tx Gain 2
    FXO Rx Gain 0

اميدوارم مشكلت حل شه

کلمات کلیدی در جستجوها:

ضعیف بودن صدای تلفن

planet VOIP صدای کم

انتقال voip با میکروتیک

انتقال mirotik

ضعیف بودن صدا سانترال

تجهیزات انتقال خطوط تلفن planet