نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ارتباط با سرور الستيكس

نام حقيقي: amir rahimi

عضو عادی
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    2

ارتباط با سرور الستيكس

سلام
    من يه سرور الستيكس راه اندازي كرم از داخل شبكه مشكلي ندارم ميتونم از Soft Phone بين دوتا كيس استفاده كنم و ارتباط دارم اما وقتي ميخوام از اينترنت به يكي از داخلي ها وصل شم پيغام Service un available رو ميده در صورتي كه اون داخلي رو يك سيستم ديگه كه به اينترنت وصله رجيستر شده در اصل اومدم يه سرور الستيكس راه اندازي كردم حالا ميخوام داخلي ها رو رو اينترنت رجيستر كنم پورت اپي استاتيك مودم رو هم فوروارد كردم رو سرور الستيكس براي اينكه به مشكل نخورم تمام پورت ها رو هم فوروارد كردم در انتها بايد بگم كه من رو الستيكس نت رو فعال نكردم چون گيت وي اون رو IP مودم قرار دادم در ضمن تو همين وضعيت داخلي ها هم رجيستر ميشه.فقط نميتونم دا خلي ديگه اي رو بگيرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tarimi نمایش پست ها
    سلام
    من يه سرور الستيكس راه اندازي كرم از داخل شبكه مشكلي ندارم ميتونم از Soft Phone بين دوتا كيس استفاده كنم و ارتباط دارم اما وقتي ميخوام از اينترنت به يكي از داخلي ها وصل شم پيغام Service un available رو ميده در صورتي كه اون داخلي رو يك سيستم ديگه كه به اينترنت وصله رجيستر شده در اصل اومدم يه سرور الستيكس راه اندازي كردم حالا ميخوام داخلي ها رو رو اينترنت رجيستر كنم پورت اپي استاتيك مودم رو هم فوروارد كردم رو سرور الستيكس براي اينكه به مشكل نخورم تمام پورت ها رو هم فوروارد كردم در انتها بايد بگم كه من رو الستيكس نت رو فعال نكردم چون گيت وي اون رو IP مودم قرار دادم در ضمن تو همين وضعيت داخلي ها هم رجيستر ميشه.فقط نميتونم دا خلي ديگه اي رو بگيرم
    در هر صورت سرور شما پشت NAT است و اولاً سرور باید حتماً گیت وی داشته باشد. ثانیاً پورت های مربوطه توی مودم فوروارد شده باشد. ثالثاً توی کانفیگ استریسک بگویید که سرور پشت نت است و آدرس پابلیکش چیه.
    از این مورد که ارتباط توسط فایروال فیلتر نشده باشد هم اطمینان کسب کنید
    اگر با بررسی موارد فوق باز هم مشکل بود لاگ استریسک را بررسی نمایید.

boy_villag سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباط با سرور پورت

برچسب برای این موضوع