صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 22

موضوع: درآمد شبکه بیشتر یا درآمد ویپ؟

نام حقيقي: net

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95

درآمد شبکه بیشتر یا درآمد ویپ؟

درآمد کار شبکه بیشتر یا درآمد ویپ؟

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    به نظر من VOIP بخشی از کار شبکه هست.
    اینکه VOIP چقدر میتونه سود آور باشه باز بستگی به شما داره که بتونی برای خودت بازار رو ایجاد کنی مثلا بری با یکی از سازمانهای بزرگ صحبت کنی و اون کارو براش انجام بدی و پول میلیونی بگیری ولی voip فقط یک فیلد از شبکه هست و شما می تونید توی خیلی از زمینه های شبکه فعالیت کنید.

البته این نکته رو هم ذکر کنم که اگه شما تو هر زمینه ای حرفه ای باشی برات سود آور خواهد بود حتی اگه معمار حرفه ای باشی برات سود آور خواهد بود چه برسه به اینکه تو زمینه شبکه کار کنی

arash3400 و net-net سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    چه برسه به اینکه تو زمینه شبکه کار کنی
    منظورتون اینه که کار شبکه درآمد زیادی داره؟

اینکه VOIP چقدر میتونه سود آور باشه باز بستگی به شما داره که بتونی برای خودت بازار رو ایجاد کنی مثلا بری با یکی از سازمانهای بزرگ صحبت کنی و اون کارو براش انجام بدی و پول میلیونی بگیری ولی voip فقط یک فیلد از شبکه هست و شما می تونید توی خیلی از زمینه های شبکه فعالیت کنید.
    بنظرتون بستن یه سیستم ویپ که 100 داخلی داره چقدر دستمزد داره؟

نام حقيقي: رضایی

عضو عادی شناسه تصویری persian65
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    56
    سلام
    جناب net-net گرامی
    ببخشید ها ولی
    بنده تمامی پست های شما رو از روز اول دیدم یعنی تو آرشیو پروفایل شما هست
    بنده متوجه این شدم که شما دنبال یک شغل پر سود و بی دردسر هستید و هیج علاقه ای هم به شبکه ندارید
    دوستان زیادی هم پیشنهاد دادن بیخیال شبکه شو
    بله واقعآ بیخیال شو چون تو پست قبلیت حسابی کسانی که شغل شبکه دارند رو ناراحت کردی با سوالات بیهوده خودت از جمله من که 8 ساله به صورت حرفه ای کاره شبکه و اینترنت میکنم و تحصیلاتم در این زمینه بوده
    از جملاتی مثل "اگر 100 تا کامپیوتر رو شبکه ببندم سودش چه قدره و چند در میاد و ..."
    به قول همکاران و دوستان مگه ماست بندیه یا بقالی
    حالا پست جدید دادید که شبکه سودش خوبه یا ویپ مثل این میمونه که بگید یه وانت میخوام بخرم برم باش کار کنم بار ببرم بعد بگی خوب باربندش کافیه اینو میخرم موتور نمی خرم
    خب معلومه که موتور ویپ شبکه هست
    الستیکس / استریکس درسته یه برنامه اپن سورسه ولی کار با این نیاز به اطلاعات شبکه هم داره والا و کلآ کاره ویپ

ویرایش توسط persian65 : 2012-01-27 در ساعت 05:36 AM
    mehrzadmo، mzroyal، NarbeH و 9 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    بله واقعآ بیخیال شو چون تو پست قبلیت حسابی کسانی که شغل شبکه دارند رو ناراحت کردی با سوالات بیهوده خودت از جمله من که 8 ساله به صورت حرفه ای کاره شبکه و اینترنت میکنم و تحصیلاتم در این زمینه بوده
    چرا انقدر زود بهتون بر می خوره؟

البته باید بگم که کار شبکه برام سادست و شبکه رو آنچنان سخت نمی دونم.

شاید سایر دوستان کاربا شبکه رو به سختی یاد گرفتنو به همین دلیل اینطوری برخورد می کنن !

ویرایش توسط net-net : 2012-01-27 در ساعت 02:02 PM

نام حقيقي: م الف

عضو عادی
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    82
    نقل قول نوشته اصلی توسط net-net نمایش پست ها

شاید سایر دوستان کاربا شبکه رو به سختی یاد گرفتنو به همین دلیل اینطوری برخورد می کنن !
    سلام
    دوست عزیز منم این تاپیک و اون تاپیک مربوط به درآمد شبکه رو که زدید رو مطالعه کردم و با جناب persian65 موافقم
    حالا شما که میگید شبکه برای شما ساده هست، یه مثال می زنم
    این تاپیک رو بخون
    مشکل در اتصال ویندوز 7 به اکس پی در شبکه وایرلس
    ببینم تا چه حدی برای شما ساده هست، چون به نظر میرسه که خیلی وارد هستید که اینطوری میگید!!
    یکی از دوستان هم در تاپیک دیگه ای حرف قشنگی زد
    یه مهندس عمران یکبار قانون را یاد میگیرد و تا اخر عمرش تمام سازه ها را با آن طراحی میکند ولی یه مهندس شبکه تا آخر عمرش هر روز باید قوانین جدید را یاد بگیرد و از دنیا عقب نماند. علم شبکه واقعا یک علم غیرمنطقی است و نوشته کتابها معمولا با واقعیت جور نیست!
    نمیشه گفت که حالا مهندسی عمران یا بقیه رشته ها ساده هستن ولی در شبکه مشکلاتی دیده میشه که به هیچ وجه تو کتاب ها و ... نمیشه دید!!!!
    و می بینی که همه چیز منطقی هست و روند رو درست طی کردی ولی یه مشکل یه جای کار پیش میاد که همه چیز رو بهم میریزه!

موفق باشید

persian65، arash3400، fireboy007 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    یه کتاب Cisco مبحث Routing اش برات کافیه تا دیگه فکر نکنی شبکه سادست.وقتی چندتا پروتکل غول مثل IS-IS و OSPF و EIGRP و RIP و اینا رو بخونی ، اون موقع دوست دارم نظرت رو راجع به سادگی شبکه بدونم.میشه یه تعریف از شبکه بکنی اصلا؟؟؟ ببینم راجع به شبکه کلا چی فکر میکنی؟الان از نظر شما (مثل نظر بقیه افراد نا آشنا با شبکه (حتی خود من قبل از آشنایی با شبکه)) ، شبکه یعنی وصل کردن چندتا کامپیوتر و پرینتر به هم و نهایتا یه سرور بزاری و یه DC راه بندازی و اینترنت رو بینشون به اشتراک بزاری و خلاص.اما وقتی وارد بحث سوییچینگ و روتینگ بشی ، وقتی پای امنیت بیاد وسط ، وقتی وارد شبکه های وایرلس بخوای بشی ، و وقتی به قول خودت بخوای VOIP راه بندازی ، اون وقته که بابت هرکدوم از این زمینه ها ، خیلی راحت 10-20 هزار صفحه (حداقل) کتاب میریزه جلوت ، که دیگه اون موقع گاو نر و مرد کهن هم کم میارن.تازه سیستم عامل های غولی مثل unix و sun و linux و .... و بحث virtualization که خیلی جدی رو به گسترشه ، در مراحل بعدی قرار دارن ، که فقط خوندن این همه مطلب نیاز به چندین سال زمان داره و تا بخوای اینا رو بخونی و یاد بگیری و بخوای تجربه شون کنی و تازه بعد از چند سال تجربه به پول نزدیکش کنی (البته اگه وسطش نکشی کنار) ، تازه میفهمی که همونطور که همه میگفتن ، وارد این کار شدن فقط و فقط با عشق و علاقه درسته و نه فقط به خاطر پول.شبکه مثل خیلی از رشته های دیگه 4 تا کتاب نیست که فقط با خوندن اونها و نهایتا 2-3 سال وقت گذاشتن بتونی یاد بگیری و باهاش پول در بیاری.شبکه رو تا آخر عمرت هم نمیتونی تمام کتابهاش رو بخونی.چون هر روز در حال پیشرفته.
    اگر شما کار با شبکه رو فکر میکنی به سادگی میتونی یاد بگیری و حتما با 4 تا ورد و جادو الف تا ی اون رو یاد میگیری ، بسم الله...

emad_ban، mehrzadmo، persian65 و 8 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: N/A

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    29

دوست عزیز لطفا کمی تحقیق کنید....شبکه گذراندن دوره های مسخره موسسات داخلی نیست....شبکه بازی با معما های حل نشده است!

persian65، isfahany، arash3400 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Jemitter

عضو عادی شناسه تصویری jemitter
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    47

آقای مدیر فروم بیا این پست و ببند. آقا میگه کاره شبکه سادست. شما تا حالا کابل شبکه دیدی؟؟؟؟؟؟ میتونی فرق cat5 با cat6 رو بفهمی؟؟؟؟
    واقعا داری به بچه ها توهین میکنی. عزیز من اگه فک میکنی کاره شبکه آسونه تو بیا تو ببینیم 2 سال دیگه به کجا میرسی؟ میدونی به کجا میرسی؟
    به هیچ جا چون شما نه علاقه داری نه فک کنم پشت کارشو داشته باشی. به قول دوستمون کاره شما یک قوانین ثابت داره 4 تا تابع برنامه نویسی رو یاد گرفتی دستوراتشو یاد گرفتی حالا داری برنامه مینویسی هیچ پیشرفتی هم توی رشته ات نیست ولی شبکه اینجوری نیست. خواهشا دست از این سوالاتت بردار اینقدر به بچه ها توهین نکن و کاره شبکه رو آسون جلوه نده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوستان خواهشا جواب اینگونه سوالات آقای net-net رو ندید. ایشون واقعا اطلاعاتی در زمینه شبکه نداره و میاد اینجا همینجوری یه چیزی میپرونه تا صدا مارو در بیاره. آقا جواب ندید خواهشا

ویرایش توسط jemitter : 2012-01-27 در ساعت 06:43 PM
    arash3400، dodvaod، amirkhatam و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646
    من کارم الکترونیک که اونم مثل شبکه هر روز به روز میشه تا حدی....
    الان دارم شبکه تئوری عملی کار میکنم بعضی وقتها مغزم هنگ میکنه
    خود اساتید هم خیلی جاها میمونند چه برسه مثل من

fireboy007، judon3t و net-net سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    آقای مدیر فروم بیا این پست و ببند.
    دوستان عزیز تقصیر من چیه که یاد گیری مفاهیم شبکه برام آسونه؟

قبلا به چندتا طراح وب گفتم درآمد این کار چقدره، یه لیست بلند و بالا بهم دادن و با توضیح و مثال دقیقا گفتن که توی بازار وب فارسی چه خبره، روش بازار یابی و... رو هم بهم گفتن و بعد هم گفتم برنامه نویسی برام سادست، اونها هم بدون اینکه بهشون بر بخوره گفتن پس زودتر دستبکار یادگیری شو.

حالا برخورد خودتون با این برخورد که توضیح دادم رو مقایسه کنید !

شما هستید که یه سوال در مورد درآمد کار شبکه رو به ماست بندی، ساده بودن رشته عمران و ... نسبت می دید و در نهایت انگار فروم مال شماست و به مدیر دستور حذف این تاپک رو می دید !

این رفتارتون توهین آمیز نیست؟

نام حقيقي: Jemitter

عضو عادی شناسه تصویری jemitter
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    47
    من برای اینکه دیگه نمیخوام شر به پا بشه و این پست تبدیل به مکانی برای توهین به دوستانم نشه کنار میکشم. حالا شما که یادگیری شبکه برات آسونه برو به یه جایی تو شبکه برس دسته ما و بر و بچ اینجا رو هم بگیر و به یه نون و نوایی برسون. آخه کار شبکه به نظر شما خیلی آسونه و فک کنم با این وضع پیش بری یه 6 ماه دیگه یه network administrator ماهر میشی .

arash3400 و net-net سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    دوستان، لطفا یکمی مراعات کنید و با همدیگه مهربون تر باشید
    شما اگه کاره خودت را خوب بلد باشی میتونی خوب هم پول در بیاری.
    بهتون پیشنهاد میکنم فعلا از +Network شروع کنید و برید جلو و فعلا به پول خیلی فکر نکنید.
    اگه پشتکار و علاقه داشته باشی موفق میشی و اگه نه بهتره همین الان ولش کنی.
    یکی از کاربرهای همین فروم کمتر از دو ساله که وارد مبحث شبکه شده و با علاقه و البته پشتکار خیلی زیادی که داشته الان بسیار آدم موفقی توی کار خودش هست، شما هم اگه بخواهید میتونید شخص موفقی توی شبکه بشید.
    در ضمن شبکه و VOIP هم دو چیز جدا از هم نیستن که بگیم بریم دنبال این و یا اون. شما باید اصول شبکه را بلد باشی و بعدش اگه دوست داشتی به طور تخصصی بری سمت VOIP و اون را ادامه بدی.

ویرایش توسط aliafzalan : 2012-01-27 در ساعت 07:33 PM
    mehrzadmo، th95، mahdi_o و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    من برای اینکه دیگه نمیخوام شر به پا بشه و این پست تبدیل به مکانی برای توهین به دوستانم نشه کنار میکشم. حالا شما که یادگیری شبکه برات آسونه برو به یه جایی تو شبکه برس دسته ما و بر و بچ اینجا رو هم بگیر و به یه نون و نوایی برسون. آخه کار شبکه به نظر شما خیلی آسونه و فک کنم با این وضع پیش بری یه 6 ماه دیگه یه network administrator ماهر میشی .

من گفتم یاد گیری مفاهیم شبکه برام آسونه. چون از 5-6 سال پیش با مفاهیمش و پروتوکل هاش در حد خیلی ساده آشنایی دارم.

ان موقع یه کتاب هک خوندم که ابتدای این کتاب در مورد طرز کار پروتوکل ip و لایه osi توضیح داده بود و بعد هم یه کتاب مفصل در مورد شبکه خوندم. این اطلاعات رو از اون موقع توی ذهنم مونده بود. همینطوری نگفتم که شبکه ساده هست.

مطمئن باشید که از 6 سال قبل تا حالا حداقل 1000 صفحه در مورد شبکه مطالعه کردم و چندان هم نسبت به شبکه نا آشنا نیستم.

arash3400 و fireboy007 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    دوست عزیز من ، کسی قصد توهین به شما رو نداشته و نداره ، فقط همه میگن که باید با عشق و علاقه و پشت کار زیاد وارد اینکار بشی.و اونطور که شما فکر میکنید شبکه کار راحتی نیست.اینطور که از شخصیت شما با توجه به تعاریف خودتون میبینم ، فردی هستید با پشتکار زیاد و خوب.چون زمینه طراحی وب هم یاد گرفتنش به این راحتی ها نیست.اما شما یاد گرفتی.فقط میمونه عشق و علاقه که اگر دارید واسه وارد شدن به شبکه لحظه ای درنگ نکنید.چون من خودم واقعا عاشق شبکه بودم اما مثل شما امکاناتش رو نداشتم و شنیده بودم که واسه یادگیری و گرفتن مدارکش خیلی باید هزینه کرد و فکر میکردم هیچ وقت نمیتونم بیام تو کار شبکه.اما از اونجایی که واقعا عاشق شبکه بودم اصلا خودمم نفهمیدم چی شد ، خدا همه چی رو جور کرد و حدود دو سال و خورده ایه که وارد این رشته به صورت تخصصی و علمی شدم و الان تنها افسوسی که میخورم اینه که چرا زودتر دنبالش نیومده بودم.و فقط همین قدر هم بگم که بعد از 2سال و نیم خوندن و کار کردن ، حقوقم زیر 500 هزار تومنه.اما اصلا برام مهم نیست چون من فقط به خاطر اینکه رشته و کارم رو دوست دارم ادامه اش میدم.ایشاا... تجربه بالاتر مساوی با حقوق بالاتر.

قبلا به چندتا طراح وب گفتم درآمد این کار چقدره، یه لیست بلند و بالا بهم دادن و با توضیح و مثال دقیقا گفتن که توی بازار وب فارسی چه خبره، روش بازار یابی و... رو هم بهم گفتن و بعد هم گفتم برنامه نویسی برام سادست، اونها هم بدون اینکه بهشون بر بخوره گفتن پس زودتر دستبکار یادگیری شو.

حالا برخورد خودتون با این برخورد که توضیح دادم رو مقایسه کنید !
    من هم در پست قبلی خودم دقیقا راه رو براتون توضیح دادم.اگر دقت کرده باشید تقریبا تمام شاخه های شبکه رو براتون باز کردم.
    Security و Voice و wireless و Routing & Switching
    بحث سیستم عامل ها و Virtualization ها هم که جای خود رو داره.
    تمام این شاخه ها کلی دوره و کتاب جلوی پای شما میگذارن و شما پس از خوندن و یادگیری اونها و کسب تجربه ، با توجه به کاری که میکنید ، بستگی به کوچیکی و بزرگی اون شبکه ای که کار میکنید ، کسب درآمد میکنید.شبکه مثل طراحی سایت که مثلا میگی صفحه ای اینقدر، تعرفه خاصی نداره که بخوای بگی مثلا به ازای هر کامپیوتر 10 هزار تومن که حالا شبکه 10 کاربره میشه 100هزار تومن.یه سری تعرفه تو سایت نظام صنفی رایانه ای کشور اومده ، اما اگر همونجا هم نگاه کنید ، نوشته که با توجه به تجربه و مدرک و خیلی چیزهای دیگه درآمد فرق میکنه.پس به هیچ وجه ، هیچ وقت ، هیچ کس نمیتونه جواب این سوال شما که درآمد شبکه چقدره؟درآمد Voip چقدره؟ رو بده.فقط راه رو میتونن بهت نشون بدن که همونطور که آقای علی افضلان فرمودند از Network+ شروع کنید و اگر با عشق و علاقه بیاید جلو راهتون رو پیدا میکنید.

ویرایش توسط fireboy007 : 2012-01-27 در ساعت 08:22 PM
    tara_a2007، mahdi_o، arash3400 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

درآمد شبکه

درامد شبکه

درآمد مهندس شبکهدرآمد شبکه یا برنامه نویسیشبکه بهتره یا طراحی وببرنامه نویسی بهتره یا شبکهدرآمد شبکه کامپیوتریدرامد مهندس شبکهدرآمد voipشبکه بهتره یا برنامه نویسیدرامد طراحی وب بیشتر است یا مهندسی شبکه بازار کار voipدرآمد برنامه نویس یا شبکهشبکه بهتر است یا برنامه نویسیویپبازار کار ویپدرآمدطراحی سایت بهتره یا شبکهشبکه یا طراحی سایتشبکه یا برنامه نویسی کدوم درامد و یادگیریش آسونهطراحی وبسایت یا مهندسی شبکهدرآمد طراح وب چه قدرهدرآمد بازار شبکهدرآمد شبكه بنديدرآمد از شبکه

برچسب برای این موضوع