صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: درآمد شبکه بیشتر یا درآمد ویپ؟

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    من هرچی یادگرفتم ، بیشتر فهمیدم که سر سوزنی نمیدونم ، شما میگی شبکه اسونه ؟؟؟؟؟؟؟
    خوش به حالت

arash3400، fireboy007 و net-net سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کوهستان

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    40
    سلام
    هر کاری سختی های خاص خودش رو داره و روحیه ها متفاوته
    من اصلا حوصله یک جا نشستن و برنامه نوشتن و خروجی رو تست کردن رو هیچ وقت نداشتم و به نظرم - چه درست و چه غلط - برنامه نویسی سخت تره چون برای من جذاب نیست. یعنی چون جذاب نیست سخت تر هم به نظرم میاد
    بر عکس ، هر روز دیوایس های جدید دیدن و همه جا سر زدن و طراحی مسیر کردن و خطا یابی و ... و کلی اتفاقات غیر قابل پیش بینی در سیستم های مختلف و از طرف دیگه سر و کله زدن با کاربر های مختلف جذابه. شبکه می تونه بسیار ساده و ابتدایی کار بشه و می تونه بسیار پیچیده و سنگین باشه. تمام اجزا و زیر مجموعه های شبکه هم همین طور. راه برای آموختن و کسب در آمد حتی با سواد کم بازه اما باید ببینی هدفت چیه و حد توقعت از خودت چقدره
    من شبکه رو از صفر شروع کردم و زمانی که اولین پروژه ام رو کار می کردم یک نیروی کمکی داشتم و یه فلش پر از pdf و help همراهم بود. بعد از 5 ساعت وقتی یه workgroup ساده رو راه انداختم خیلی لذت بردم و هیچ پولی هم البته بهم ندادن. الان هم سواد زیادی ندارم اما با اون روز خودم هم قابل مقایسه نیستم. به عنوان شغل دوم از در آمدم راضیم و هر شب - دقیقا هر شب - در حال خوندن مطالب تازه ام و روز بروز بیشتر یقین پیدا می کنم هیچی بلد نیستم و چقدر خدا کمک کرده که تا حالا دوام آوردم. از طرفی تجربه ای که پیدا کردم و زحمتی که کشیدم بهم اجازه نمیده این کار رو رها کنم
    این هم بهترین راهنمایی برای کسی که گوش شنوایی دارد

mahdi_o، isfahany، arash3400 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: net

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    من هرچی یادگرفتم ، بیشتر فهمیدم که سر سوزنی نمیدونم ، شما میگی شبکه اسونه ؟؟؟؟؟؟؟
    گفتم مفاهیمش آسونه برام، یعنی مشکلی با یادگیریش ندارم. نگفتم که توی یه ماه استاد می شم و دست همه شبکه کار ها رو از پشت می بندم !

arash3400 و fireboy007 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط net-net نمایش پست ها
    دوستان عزیز تقصیر من چیه که یاد گیری مفاهیم شبکه برام آسونه؟

قبلا به چندتا طراح وب گفتم درآمد این کار چقدره، یه لیست بلند و بالا بهم دادن و با توضیح و مثال دقیقا گفتن که توی بازار وب فارسی چه خبره، روش بازار یابی و... رو هم بهم گفتن و بعد هم گفتم برنامه نویسی برام سادست، اونها هم بدون اینکه بهشون بر بخوره گفتن پس زودتر دستبکار یادگیری شو.

حالا برخورد خودتون با این برخورد که توضیح دادم رو مقایسه کنید !

شما هستید که یه سوال در مورد درآمد کار شبکه رو به ماست بندی، ساده بودن رشته عمران و ... نسبت می دید و در نهایت انگار فروم مال شماست و به مدیر دستور حذف این تاپک رو می دید !

این رفتارتون توهین آمیز نیست؟
    درآمد شبکه خیلی بالاست و MCSE کارهای حرفه ای سالانه تا 150000 دلار و سیسکو کارهای حرفه ای تا 200000دلار در سال درآمد دارند.
    حالا اگه شما فعلاٌ بیکاری با توجه به درآمد بالای سیسکو کارها برو دنبال سیسکو و بعد از گرفتن مدرک CCIE می تونی درآمدی 200000 دلاری در سال داشته باشی!!!!
    البته یه نکته بگم : در کل دنیا حدوداٌ 29000 نفر این مدرک رو دارن با توجه به ساده بودن شبکه برای شما برو سراغش تا دیرنشده بلکه جزو این 29000 نفر بشی.
    البته یه نکته دیگم بگم برای گرفتن مدرک CCIE فقط دوره نباید بگذرونی، باید تجربه عملی هم داشته باشی.
    http://www.mytips.ir/wp-content/uplo...1/08/Cisco.png

arash3400 و net-net سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    دوست عزیز شما اگه بیل زن بودی باغ خودتو بیل می زدی ، شبکه پیش کش.برو همون برنامه نویسیتو ادامه بده.از مدیریت هم خواهش می کنم این تاپیک رو ببندن.

arash3400 و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: net

عضو عادی
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    95
    دوست عزیز شما اگه بیل زن بودی باغ خودتو بیل می زدی ، شبکه پیش کش.برو همون برنامه نویسیتو ادامه بده.از مدیریت هم خواهش می کنم این تاپیک رو ببندن.

چی بگم؟

arash3400 و dodvaod سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    از همه دوستان گرامی تقاضا می کنم یک بار دیگر قوانین انجمن را مطالعه کنند:
    Persian Networks - قوانین انجمن

4) احترام
    4-1) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. روشن است در اين انجمن که هزاران نفر حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.

5) نوشته های غیر مجاز
    5-1) ارسال نوشته های حاوی کلمات و عبارات زشت و ناپسند و غير اخلاقی، افترا و تهديد آميز و مخالف قانون مجاز نمی باشد. توهين به افراد، گروهها و طرز فکر ها در اين انجمن تحمل نمی شود.
    5-2) اين انجمن مکانی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل علمی و فنی است. بیان عقاید و نظرات شخصی در مورد مسائل سياسی، مذهبی و اجتماعی، کمکی به اهداف علمی این انجمن نخواهد کرد. لطفا برای مباحث با موضوعات ديگر از انجمنهای ديگری که با آن اهداف هماهنگی دارند استفاده فرماييد.

متاسفانه این بحث از مسیر مناسب خارج شده و بهتر است ادامه نیابد. تنها باعث شرم و تاسف است که چنین الفاظ و کلماتی در این انجمن رد و بدل شده باشد.

SADEGH65، ARM، th95 و 8 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

درآمد شبکه

درامد شبکه

درآمد مهندس شبکهدرآمد شبکه یا برنامه نویسیشبکه بهتره یا طراحی وببرنامه نویسی بهتره یا شبکهدرآمد شبکه کامپیوتریدرامد مهندس شبکهدرآمد voipشبکه بهتره یا برنامه نویسیدرامد طراحی وب بیشتر است یا مهندسی شبکه بازار کار voipدرآمد برنامه نویس یا شبکهشبکه بهتر است یا برنامه نویسیویپبازار کار ویپدرآمدطراحی سایت بهتره یا شبکهشبکه یا طراحی سایتشبکه یا برنامه نویسی کدوم درامد و یادگیریش آسونهطراحی وبسایت یا مهندسی شبکهدرآمد طراح وب چه قدرهدرآمد بازار شبکهدرآمد شبكه بنديدرآمد از شبکه

برچسب برای این موضوع