صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 25

موضوع: ساده ترين راه حل براي ويديو كنفرانس

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20

ساده ترين راه حل براي ويديو كنفرانس

سلام
    نياز به يك ويديو كنفرانس سريع و معمولي داريم البته با كيفيت نسبتا مناسب
    ارتباطات همه از طريق اينترنت هست و شركت كنندگان هر كدوم در يك شهر يا كشور
    خودمون هم استريسك داريم كه نميدونم اصلا video به ما ميده يا نه ؟

ساده ترين و مناسب ترين راه حل براي پياده ساي يك ويديو كنفرانس بين اين افراد چيه ؟
    سرعت اينترنت همه حداقل 512 هستش

سخت افزاري بايد حركتي كرد ؟ چه هزينه اي چه ....
    با ooVoo و Skype و امثالهم ميشه ؟؟ تحريم و پرداخت و تعداد شركت كنندگان و .. رو در نظر بگيريد

بسيار ممنون ميشم دوستاني كه اطلاعات دارند همين امروز به من جواب بدن

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    راه کارهای زیادی برای ویدئوکنفرانس وجود دارد. مشخصات ارتباطی که نیاز دارید را بفرمایید اینکه چند نفر به طور همزمان در یک کنفرانس شرکت دارند، سخت افزار می خواهید یا نرم افزار، تحت وب یا سایر روش ها، مورد استفاده، کیفیت مورد نظر و ...

در ضمن با استفاده از Asterisk هم می توانید Video Call داشته باشید.

th95 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    محمد جان اگرچه Asterisk تماس تصویری را پشتیبانی می کنه ولی اگر بتونی هزینه کنی راه حل های سخت افزاری کیفیت و امکانات بهتری به شما ارائه خواهند کرد . در راه حل های مبتنی بر Asterisk شما در حد ارتباط تصویری دو تلفن تصویری به خوبی جواب خواهی گرفت و لی این تلفن های برای پوشش دادن یک سالن کنفرانس مناسب نیستند . در ضمن شما قادر به ارائه سرویس تماس های همزمان چند طرفه ( بیش از دو ) تصویری نخواهی بود . در ضمن قابلیت هایی مانند ارائه پاورپوینت در جلسات را نیز نحواهی داشت . البته راه حل های کد باز Webconference مبتنی بر استریسک زیاد هستند ولی باید دید آیا وبکنفرانس به شما جواب خواهد داد یا نه !!!

th95 و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: farid nasiri

عضو عادی
    نوشته
    219
    سپاسگزاری شده
    134
    سپاسگزاری کرده
    164
    یه راه حل بدون هزینه که سال 1383 انجامش دادم برای پروژه پایان دوره کارشناسی! استفاده از windows media services به علاوه windows media encoder است
    اولی در نقش سرور ایفای نقش میکنه و unicast stream های ارسالی از سمت کاربران رو دریافت میکنه و به بقیه با یه لینک مبتنی بر rtsp یا mms و یا http ارائه میده
    دومی هم وظیفه دریافت صدا و تصویر از ادوات ورودی مثل webcam و میکروفن رو به عهده داره و ارسال به windows media server
    من اون سال اومدم روی این دوتا تکنولوژی یه interface با vb توشتم و سیستم ویدئو کنفرانس 16 نفره باهاش راه اندازی کردم هرچند الان سورس هاشو گم و گور کردم اما نیازی هم بهش نیست با همون windows media encoder سمت کلاینت حتی بدون سرور هم تا 5 نفذ میتونن از بیاناتتون بهره مند بشن استاااد

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    ممنونم از همه شما دوستان عزیز که شرمندم کردید
    بذارید بیشتر توضیح بدم

پروژه ای وجود داره که مکنه هر چند روز یکبار لازم باشه در رابطه با اون یک کنفرانس ویدیویی تشکیل بشه
    تعداد شرکت کنندگان حداکثر 5 نفره که معمولا هم از پای سیستم یا لپتاپ خودشون و با استفاده از وبکمهای معمولی شرکت میکنند
    چند نفر در شهرهای داخلی ایران و یکی دو نفر هم در خارج

سخت افزار یا نرم افزار بودنش رو شما پیشنهاد بدید
    هزینه نباید خیلی بالا باشه. کلا قابل توجیه باشه حالا میخواد نرم افزاری یا سخت افزاری ولی خوب حتی اگر نرم افزار Free هم کار رو راه بندازه بهرحال ...
    ترجیحا وابسته به موارد مختلف نباشه و بشه خیلی سریع از روی لپتاپ در هر نقطه ای که اینترنت هست برقرارش کرد.
    کیفیت ... وا.. چی بگم ! در حد یک ملاقاته خیلی کیفیت بالایی مد نظر نیست. حالا شاید طرف دوربین رو به سمت سایت بچرخونه و یک نمای کلی هم ازش نشون بده
    بعضی جاها سرعت حداکثر حدود 256 یا 512 هست ولی اکثر جاهای دیگه خوبه
    تحریم و فیل ت ر و این حرفها تحت الشعاع قرارش نده
    استریسک هم داریم. نمیدونم به نظرتون در این شرایط کار رو راه میندازه
    میشه به همه یه VP,, بدیم و با سافت فون یا IP Phone شون بیان تو ولی من که از این SIP خیری ندیدم. ضمنا از استریسک خودمون هم کاملا ناراضیم. حیف که نمیشه اسم اون شرکت رو گفت
    یه راه حل بدون هزینه که سال 1383 انجامش دادم برای پروژه پایان دوره کارشناسی! استفاده از windows media services به علاوه windows media encoder است
    اولی در نقش سرور ایفای نقش میکنه و unicast stream های ارسالی از سمت کاربران رو دریافت میکنه و به بقیه با یه لینک مبتنی بر rtsp یا mms و یا http ارائه میده
    دومی هم وظیفه دریافت صدا و تصویر از ادوات ورودی مثل webcam و میکروفن رو به عهده داره و ارسال به windows media server
    من اون سال اومدم روی این دوتا تکنولوژی یه interface با vb توشتم و سیستم ویدئو کنفرانس 16 نفره باهاش راه اندازی کردم هرچند الان سورس هاشو گم و گور کردم اما نیازی هم بهش نیست با همون windows media encoder سمت کلاینت حتی بدون سرور هم تا 5 نفذ میتونن از بیاناتتون بهره مند بشن استاااد
    خیلی جالب بود !
    ولی به نظرت با این شرایطی که گفتم میشه عملیاتی ازش استفاده کرد ؟ پهنای باند چقدر نیاز داره ! تو اینترنت میشه به راحتی ازش کار گرفت ؟ دو تا سرور میخواد یا یدونه با دوتا سرویس ؟ ...
    باید بیشتر توضیح بدی
    راستی استاد هم خودتی

همچنان منتظر راهنماییهای بیشتر شما عزیزان هستم

نام حقيقي: Hamed Shafaghi

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    از اینکه سرعت Upload همه نقاط 512kbps است مطمئنید؟؟

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    سلام

محمد آقا با توجه به مواردی که گفتی فکر کنم راحترین کار برای فراهم کردن یه ویدیوکنفرانسی که میخوای استفاده از Google Plus هست
    تمام چیزایی که میخوای
    1- یه اینوایت گوگل پلاس
    2- یه مروگر مثل کروم یا فایرفوکس و...
    3- یه پلاگین گوگلی
    4- ساختن یه حلقه گوگلی و انداختن افرادی که میخوای باهشون ویدیوکنفرانس بزاری
    و نهایتا یه ویدیو کنفرانسی عالی از طریق مرورگر بدون هیچ برنامه اضافه ای

[spoiler/]پ.ن : اگه اینوایت گوگل پلاس لازم داشتی یه پ.خ بهم بده برات بفرستم=spoiler]

ویرایش توسط Firebirds : 2011-08-20 در ساعت 09:53 PM
    th95 و amir_vh سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    وا. اکثر 512 رو دارند ! توی سایتها یه ذره اوضاع ناجالبه

سعید جان گوگل+ عضو هستم ولی واقعا برای یک ویدیو کنفرانس 5 نفره جواب میده ؟

این سرویسهای پولی ooVoo, Skype چطورین ؟

ضمنا بچه ها راه حلهای سخت افزاری کوچولو هم معرفی کنید بد نیست. شاید این قضیهادامه دار باشه و ضمنا تعمیم هم پیدا کنه

نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر بخواهید یک شبکه ارتباطی مستقل داشته باشید و وابسته به سرویس هایی مثل Skype، Google و ... نباشید راه حل های زیر می توانید مفید باشد. انتخاب هر یک بستگی به نظر خودتان دارد.

1- شما می توانید از استریسک خود استفاده نمایید. در این حالت امکان Video Call را روی آن فعال نمایید. برای اینکه امکان کنفرانس را داشته باشید می توانید از یک SoftPhone مثل Eyebeam استفاده نمایید که قابلیت کنفرانس را در سمت کلاینت دارد. معایب این روش یکی این است که پروتکل SIP فیلتر است و به طور مستقیم نمی توانید از آن استفاده نمایید. دوم این که اندازه تصویر ارسالی کوچک است و ممکن است خیلی دلچسب نباشد.

2- استفاده از پروتکل H.323 و تجهیزات ویدئوکنفرانس. توی این راه کار دو بخش داریم یک بخش تجهیزات کلاینت هاست و بخش دیگر تجهیزات مرکز کنترل یا MCU است. در دو قسمت را می توان به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری و مستقل از یکدیگر پیاده سازی کرد.
    برای اینکه بتوانید کنفرانس (همه تصویر همدیگر را ببینند) داشته باشید نیاز به MCU دارید این MCU بهه طور نرم افزاری و حتی Opensource هم ارائه شده اما خیلی توصیه نمی شود. مدل دیگر از MCU به طور سخت افزاری است که شرکت هایی که تجهیزات ویدئوکنفرانس ارائه می دهند دارند اما باز به دلیل هزینه بالا خیلی به صرفه نیستند از این رو شرکت های فعال در زمینه ویدئوکنفرانس در برخی مدل ها MCU و تجهیزات سمت کلاینت را با هم تلفیق کردند. مثلاً مدل HDX7000 محصول شرکت Polycom دارای یک MCU داخلی هم هست که در صورت تمایل می توانید لایسنس آن را فعال و از آن استفاده کنید. توی محصولات Sony هم چنین موردی وجود دارد.
    بخش دوم که مربوط به تجهیزات کلاینت می باشد هم دو راه کار سخت افزاری و نرم افزاری دارد. سلوشن های سخت افزاری معمولاً دارای دوربین های قدرتمندتر هستند و معمولاً خودشان نمایشگر ندارند و خروجی آنها به سامانه های دیگر متصل می شود.
    برای سلوشن های نرم افزاری هم نرم افزارهای رایگان و پولی موجود می باشند که می توان از هر یک استفاده کرد.
    باز توجه داشته باشید که H.323 هم فیلتر است.

3- استفاده از سلوشن های Web Conference. شاید این گزینه روش مناسبی برای زمانی باشد که دسترسی مناسبی در سمت کلاینت وجود ندارد. در این حالت شما یک سرور دارید که نرم افزار Web Conference روی آن نصب است. کاربر با استفاده از بروزر خود و ورود به نرم افزار می تواند با سایر افراد در تماس باشد. حتی برخی از این نرم افزارها دارای امکانات مناسبی جهت شیرفهم کردن مخاطب دارند مثل تخته سفید، نمایش پرزنت ها و ...

4- استفاده از نرم افزارهای متفرقه. برخی از نرم افزارها هستند که تحت پروتکل خودشان با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. عملکرد این نرم افزارها هم به این صورت است که ابتدا نرم افزار شما (کلاینت) در یک سروری اطلاعات خود را اعم از IP ثبت می کند. نفر دوم هم همین کار را انجام می دهد و زمانی که شما توی نرم افزار خود درخواست ارتباط با فرد دیگری را می دهید IP آن فرد در اخیار شما قرار خواهد گرفت و پس از آن دو یا چند نفر با یکدیگر در ارتباط خواهند بود. مشکل این روش اولاً در پهنای باند است یعنی شما برای هر کلاینت به طور مجزا یک استریم می فرستید دوم از نظر امنیتی خیلی توصیه نشده.

با توجه به موارد بالا گزینه ای که فکر می کنید بیشتر به کار شما می آید را بفرمایید تا بیشتر توضیح دهم

th95، aliafzalan و amir_vh سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    وا. اکثر 512 رو دارند ! توی سایتها یه ذره اوضاع ناجالبه

سعید جان گوگل+ عضو هستم ولی واقعا برای یک ویدیو کنفرانس 5 نفره جواب میده ؟

این سرویسهای پولی ooVoo, Skype چطورین ؟

ضمنا بچه ها راه حلهای سخت افزاری کوچولو هم معرفی کنید بد نیست. شاید این قضیهادامه دار باشه و ضمنا تعمیم هم پیدا کنه
    محمد جان من برای 3 نفر من تست کردم به راحتی جواب داد اسکایپ هم خوبه ولی hangout گوگل دم دست تره یه جورایی

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    از همه دوستان به خصوص جناب صالح سپاسگزارم
    ببینید من شرایط رو عرض کردم فرض کنید شما مشاورید و میخواین پیشنهاد بدید.

اما حقیقتش اون چیزی که ما میخوایم ترکیبی از همه این موارد هستش

حالت قشنگش به نظر من اینه که یک دستگاه نه چندان گران برای این کار داشته باشیم و تو این پروژه و پروژه های مشابه از اون استفاده کنیم. این سخت افزار بتونه به همه کلاینتهایی که گفتم خدمتتون (یکی سافت فون یکی ای پی فون یکی با یک وبکم و ...) سرویس بده. اما خوب سولوشن گرونی نباشه
    اون قسمت تلفیق MCU با تجهیزات کلاینت رو هم خوب نگرفتم. یعنی مثلا یک گوشی که هم خودش کار هاستینگ ویدیو کنفرانس رو انجام میده هم میشه گوشی و دوربین خود همون کلاینت ؟ بعد اگر اینطور باشه یعنی یه جا یدونه از این گوشی ها داشته باشیم کفایت میکنه ؟

اگر این راهکارنشد اون Web Conferencing از بقیه بهتره خصوصا اون ابزارهای شیرفهم کردنش که خیلی تو جلسات لازم میشه (اشاره به یک نقشه و پاورپوینت و نوشتن یک مطلب و ..)
    و در حالت آخر نرم افزارهای عمومی مانند ooVoo و skype که در مورد شرایط، هزینه و کیفیت اونها هم توضیح بدید ممنون میشم

در واقع من در مورد همشون اطلاعات میخوام

دو نکته دیگه رو هم بگم
    گیر فیلترینگ نیفتیم گرچه من فایروال دارم
    دوم اینکه شرکت هلندی میگه من با IBM Lotus Note و نرم افزار Sametime کار میکنم اما فکر کنم خبر مرگشون به ما ندن
    اما اگه بخوان بدن همه چیز اکی میشه ؟ شما با این برنامه کار کردید ؟ ما با داشتن اون اینترنت که عرض کردم و چند تا وب کم خوب میتونیم بریم سمتشون و از اون برنامه استفاده کنیم ؟

ویرایش توسط SADEGH65 : 2011-08-20 در ساعت 11:14 PM

نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    با این اوصاف به اطلاعات مورد نیاز نزدیک تر شدیم

همان طور که شاره کردم برخی از پایانه های ویدئو کنفرانس (که عمدتاً شامل دوربین، کدک، میکروفن و غیره هستند) دارای قابلیت MCU داخلی هستند. مثلاً شما یک پایانه مثل HDX7000 با لایسنس MCU داخلیش خریداری می نمایید. در این حالت 3 پایانه دیگر چه نرم افزاری و چه سخت افزاری می توانند به این دستگاه تماس بگیرند و در یک کنفرانس 4 طرفه شرکت کنند. همینطور از برند Sony مدل PCS G50 قابلیت MCU داخلی هم دارد که 5 پایانه دیگر می توانند با آن تماس گرفته و در یک کنفرانس 6 طرفه شرکت کنند.
    لینک سری HDX شرکت Polycom: Polycom® HDX® Series - Exceptional, cost-effective, high definition video communications - Products - Polycom
    لینک دستگاه PCS G50 شرکت Sony: Sony Product Detail Page PCSG50
    در ضمن این لینک جهت آشنایی با محصولات ویدئو کنفرانس شرکت های مختلف خیلی مفید است
    Video Conferencing Equipment Systems | Audio Visual | IP Network | Video Conference (VTC) | Polycom | TANDBERG | Cisco TelePresence
    معمولاً تجهیزات ویدئوکنفرانس شرکت های معروف (سخت افزاری و نرم فزاری) دارای حداقل امکان نمایش اسکرین مانیتور توی کنفرانس را دارای می باشند.

در زمینه وب کنفرانس هم محصولات خوبی هست قوی ترین آنها که من دیدم محصول شرکت Adobe است که در سطح آموزش مجازی دانشگاه هم از آن استفاده می شود اما چند مشکل اساسی وجود دارد اول تحریم است که مسئله آن را با شرکت های واسط خارجی حل می کنند دوم لایسنس نرم افزار است که مدتی فروخته می شود مثلاً 6 ماه و پس از آن دوباره باید تمدید شود.
    Adobe Connect - Wikipedia, the free encyclopedia
    نرم افزار دیگر dim dim است که از افرادی که با آن کار کرده اند سوال کردم بد نمی گفتند.
    Dimdim - Wikipedia, the free encyclopedia

یک نرم افزار دیگر هم که هنوز سعادت تست آن را نداشتم اما با مطالعه داکیومندهای آن نکات قابل توجهی در آن دیدم محصول Vidyo می باشد.
    Video Conferencing | Video Teleconferencing | Personal Telepresence Systems | Vidyo

th95، sasani و Firebirds سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    با تشكر فراوان از شما
    در خصوص قيمت اين تجهيزات كمي صحبت ميفرماييد

ميدونيد دو حالت مد نظرمه
    يكي اين پروژه كه ويديو كنفرانس جزو تعهداته و تا سه سال بايد برقرار باشه كه با اين شرايط فكر كنم بهتر باشه چند دستگاه از اون گوشي هاي اشاره شده شما رو بگيريم و تو اون چند جا قرار بديم

فقط چند نكته
    1- همه داستانها رو بستر اينترنته ! از اين بابت مشكلي نيست ؟ خصوصا بحث فيل ... و اين حرفها
    2- به اون طرفهاي خارجي نميتونم بگم بريد اين گوشي رو بخريد. اونا خودشون يا يك مدل Video Phone دارند يا اينكه بايد بهشون يك نرم افزار Free داده بشه يا يك وب كه بياين اينجا و از اين طريق ...

اون دستگاه هاي سخت افزاري اين شرايط رو براي ما فراهم ميكنند ؟ قيمت رو هم حتما رو اون مدلها ذكر كنيد ممنون ميشم
    يك كمي هم در مورد پهناي باند در چنين شرايطي توضيح بفرماييد و احيانا بحثهاي شبكه اي كه اينها دارند و بايد مورد توجه قرار بگيره (من فرض ميكنم يك پورت شبكه به اينها ميديم كه اون پورت با ست كردن يك اي پي و گيت وي اينترنت ميگيره و .. و البته يك مساله اي كه ما سرش گير كرديم اين كه گوشيها بعضا لازم ميشه وي پي .. كلاينت بشن و بتونند كانكشن وي .. بزنند حالا نميدونم تو اين سناريوي ما نياز ميشه يا نه (يا اينكه نه ما يك Valid ip دستگاهمون ست ميكنيم اون رو ميديدم به ملت همه به اون وصل ميشن)

ممنون ميشم اين موارد رو هم توضيح بفرماييد

نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر منظور شما از استفاده از گوشی همان حالت استفاده از Asterisk و نرم افزاری مثل Eyebeam است باید عرض کنم که شما یک نرم افزار eyebeam را در محل خودتان توی سرور رجیستر می نمایید. بقیه کلاینت ها هم تحت پروتکل SIP با هر ابزاری از جمله Video Phone یا Softphone توی سرور رجیستر می شوند. سپس افرادی که توی سرور رجیستر شدند شماره eyebeam را می گیرند بعد شما یا آنها را تک تک وارد کنفرانس می نمایید یا حالت اتوماتیک را انتخاب می نمایید و ملت به طور خودکار وارد کنفرانس می شوند.
    اما باز تاکید می کنم که بحث فیلترینگ همچنان پابرجاست و طرف خارجی شما نمی تواند SoftPhone یا Video Phone خود را به طور مستقیم در IP ایران شما رجیستر نماید لذا باید با روشهای تانلینگ این قضیه را حل کرد که اینجا امکان معرفی آن نیست. مسپله دیگر اندازه تصویر است که ابعاد کوچکی خواهد داشت توصیه می کنم قبل از پیاده سازی خودتان به طور محلی تست نمایید. پهنای باند هر کلاینت حداقل باید ۲۵۶Kbps باشد که برای داشتن یک کیفیت مطلوب حداقل ۳۸۴Kbps مورد نیاز است و با احتساب سربارهای دیگر شبکه داشتن یک لینک ۵۱۲Kbps توصیه می شود. البته توجه تاشته باشید تنها عامل موثر پهنای باند نیست بلکه تاخیر و ... هم مهم است. توی مرکز هم به اندازه مجموع ترافیک کلاینت ها پهنای باند مورد نیاز است.

در مورد دستگاه های سخت افزاری هم باید عرض کنم که پروتکل مورد استفاده آنها H.323 است لذا هر کلاینتی اعم از نرم افزار یا Video Phone یا ... باید از این پروتکل پشتیبانی نمایند. مدل هایی که توی پست قبلی معرفی کردم خودشان سری هستند یعنی زیر مجموعه دارند اما یک پایانه ویدئوکنفرانس که یک MCU داخلی داشته باشد قیمتش از حدود ۷ - ۸ میلیون تومان شروع می شود. در این حالت مرکز باید حداقل یک IP ولید داشته باشد تا دیگران بتوانند با آن تماس بگیرند (به فیلتر بودن پروتکل H.323 هم توجه داشته باشید). این تجهیزات برای سیگنالینگ از یک پورت خاص استفاده می نمایند و برای انتقال مدیا یک رنج خاص دارند که اولاْ در بین مسیر این پورت ها نباید فیلتر شده باشند دوماْ NAT یا روتر شما باید برای ارتباط صحیح کانفیگ شده باشد. حداقل پهنای باند هر کلاینت برای ارتباط با کیفیت SD حدود ۳۸۴Kbps می باشد و برای کیفیت HD حدود ۷۶۸Kbps که سربارهای شبکه هم به آن اضافه می شود.

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    بسيار عالي
    همه موارد را اشاره كرديد غير از بحث Web Conference ها و برنامه هايي مثل ooVoo و Skype و خصوصا نسخه هاي پولي آنها

در همين پست اگر يك دو وب كم معمولي حدود 100 تا 150 هزار تومن هم براي اين شرايط (از استريسك يا وب كنفرانس يا حتي همون MCU ها استفاده كنيم و با اين دوربين بهش وصل بشيم) معرفي كنيد ممنون ميشم

يك نكته ديگه فرموديد 7-8 ميليون تومان همون دستگاه اصليه كه ميتونه ترمينال و برقرار كننده ارتباط باشه ؟
    بعد همون دستگاه مدلهاي شيك اما معمولي (فقط كلاينت باشند و به اون ترمينال وصل بشن و البته همراه با دوربين باشند) داره ؟
    و باز هم بحث تانلينگ ؟ اين گوشي رو من بدم به طرف تو كارگاه (گوشي كه تو خط پيش معرفي كرديد) ميتونه تانل بزنه

اين بحث NAT پدر ما رو دراورد. اخرش مجبور شديم خود سرور لينوكس رو بكنيم تانل سرور

باز هم از پستهاي فوق العاده شما ممنونم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ویدئو کنفرانس تحت شبکه

ویدئو کنفرانس تحت وب

ویدئو کنفرانس با اسکایپ

ویدئو کنفرانس

هزینه راه اندازی ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس open source

نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت شبکه

راه اندازی ویدئو کنفرانس

نرم افزار ويدئو كنفرانس تحت شبكه

راه اندازی ویدئو کنفرانس مبتنی بر وب

ابزار لازم برای ایجاد ویدئو کنفرانس

راه اندازي oovoo

ویدئو کنفرانس در شبکه

راه اندازی ویدیو کنفرانس در شبکه محلی

نرم افزار ویدئو کنفرانس mcu

نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت وب

سرعت اينترنت براي ويدئو كنفرانس

راه اندازی adobe confrance

نرم افزار ویدئو کنفرانس open source

کنفرانس در اسکایپنرم افزاری برای ویدئو کنفرانس توی lanراه اندازي ويدئو كنفرانس بروي سايت شخصينرم افزار ویدئو کنفرانس تحت لینوکس همه چيز ويديو كنفرانسسورس ویدئو کنفرانس

برچسب برای این موضوع