صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: ساده ترين راه حل براي ويديو كنفرانس

نام حقيقي: srs

عضو عادی
    نوشته
    201
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    29
    دوست عزیز خیلی راحت و بدون هیچ هزیه اضافی از طریق نرم افزار مثل OOVOO می تونی ویدیو کنفرانس داشته باشی
    هم سرعنش بالاست هم کیفیت صدا و تصویر خوبی داره هم هیچ هزینه اضافی برات نداره

amir_vh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasa_sh نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی راحت و بدون هیچ هزیه اضافی از طریق نرم افزار مثل OOVOO می تونی ویدیو کنفرانس داشته باشی
    هم سرعنش بالاست هم کیفیت صدا و تصویر خوبی داره هم هیچ هزینه اضافی برات نداره
    ممنون
    نسخه رايگانش يا پوليش .؟.؟
    من كيفيت مناسب ميخوام و البته يك ويديو كنفرانس كه 4 نفر بايد همزمان بيان تو همديگه رو ببينند

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    من خیلی با نرم افزارهای Skype و OovoO آشنا نیستم اما چند باری که استفاده کردم بد نبودند اما اگر می خواهید برای این حالت هزینه کنید و به نوعی از یک سرویس Hosted استفاده نمایید توصیه استفاده از WebEx را دارم از توسایتش سرویس تستش قابل دسترس است. بسیار نرم افزار جالبیه
    Cisco WebEx Web Conferencing, Online Meetings, Desktop Sharing, Video Conferencing

وب کم هم فقط لاجیتک الان مدل های خیلی با کیفیتش هم هست توصیه می کنم مدل هایی که AF دارند تهیه کنید قیمتش هم حدود ۱۷۰ هزار تومان است.
    ترمینال های سخت افزاری ویدئوکنفرانس هم خودشان دوربین های قدرتمند و مناسبی دارند.

پایانه ویدیوکنفرانسی که قابلیت MCU داخلی داشته باشد از ۷ - ۸ میلیون شروع می شود و پایانه های معمولی دیگر می توانند به آن وصل شوند. برای دریافت قیمت دقیق با پرووایدرهای این تجهیزات تماس بگیرید.
    من گوشی Video Phone یا ترمینال ویدیو کنفرانس که خودش تانلینگ داشته باشه سرغ ندارم اما روش های دیگری برای رفع این مسئله هست. اما چون می ترسم باز اخطار بگیرم و نهایت با پژو مشکی بیان در خونه من را ببرند نمی توانم اعلام کنم.

تا جایی که من کار کردم NAT بچه خوبی است فقط باید باهاش درست رفتار کرد. خدا پدر سازنده میکروتیک را هم بیامرزد دیگه قابلیتی نبوده که توش نگذاشته باشند.

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    با تشكر از شما
    يكي اينكه در مورد اون IBM Lotus Sametime تجربه اي داشتيد ؟

دوم اينكه Webex تا جايي كه ميدونم متعلق و Hosted در سيسكو هستش و بحث تحريم بازي داره
    الان هم گمان ميكنم استاد شفق زندي با توجه به لينك خودشون و داشتن CCIE *3 تونستند اين امكان رو براي ايرانيها فراهم كنند.
    من سر كلاسهاي وبكس زياد بودم البته توشون وبكم نبوده و فقط بحث Presentation بوده. وبكمش هم خوبه ؟ ويديو كنفرانس و ... ؟؟
    بعد اين قطعا پوليه ! چطوري سرويس بگيريم. چطوري ايراني بودنمون رو دور بزنيم. كاري به بحث تانل . ... ندارم ولي خوب همش هم هي تونل زدن و زيرزيركي و .. قطعا يه جايي به مشكل ميخوريم
    منم موافقم كه اينجور مواقع بريم سراغ ميكروتيك ولي برام جالبه كه گوشيهاي معمولي تري مثل ATCOM دارند ولي اون گنده ترهاش و خيلي از فايروالها اين قضيه رو ندارند

و در نهايت اينكه شما از اون دو مدل كدوم رو در نهايت معرفي ميكنيد ؟ سوني يا Atcom
    و اگر اون مدل رو بگيريم (كه شما پيشنهاد ميديد) براي سمت كلاينت چي بگيريم
    كلاينتي كه هم نرم افزاي باشه (نرم افزار معرفي كنيد) و هم بخوايم براي گوشي مناسب براي وصل شدن به اين ترمينال بگيريم و استفاده كنيم.
    فقط من نگران اون طرف خارجيم ولي خوب قطعا اون هم يه Video Phone داره خبر مرگش. البته يه نگراني هم وجود داره كه طرف وبكم خيلي خوبي داشته باشه ولي نه لزوما ويديو فون. اونوقته كه بايد نرم افزاري بهشون معرفي كنيم كه رايگان باشه و البته كيفيت مناسبي داشته باشه نه چيزي مثل Xlite ! اصلا Xlite از اين H323 و .. پشتيباني ميكنه ؟ اوه اوه ! خودش يه پروژه شد.
    آقا اين ترمينالهاي سخت افزاري وب و .. دارند به طرف بگيم به اين صفحه وب وصل شو و دوربينت رو تنظيم كن و ....

سوالات من تمومي ندارند شرمنده ولي خوب به نظرم اين پست به همت شما و دوستان داره خيلي مفيد و قشنگ ميشه

نهایت با پژو مشکی بیان در خونه من را ببرند
    اي بايا مهندس پژو مشكلي مال دهه 60 بود. الان با باراباس و سانتافه ميبرن. البته بعضا اصلا نميبرن همونجا هر كمكي از دستشون بياد ارائه ميدن

نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    من که از ویدئوکنفرانس WebEx راضی بودم و ترایالش را که تست کردم خوب بود. بحث تحریم مشکل جدی نیست بالاخره میشه ی کارهایی کرد همانطور که هند برای پردخت پول نفت به ایران کرد.

به نظر من علت اینکه محصولات سطح پایین چینی مثل ATCOM همه امکاناتی دارند دو علت می تواند باشد. اول قدرت رقابت با برندهای برتر از آن ها که مثلاً بگن محصول ما این را هم دارد. دوم عدم تخصصی کار کردن روی موضوع اصلی است مثلاً توی تجهیزات شبکه شما سیسکو را در مقایسه با D-Link ببینید هر دو ممکن است یک نوع محصول مثلاً سویچ لایه 3 با فلان مشخصات بدهند اما آیا از نظر کار کرد یکی خواهند بود؟ شرکت هایی مثل ATCOM یا حتی Grandstream توی مبانی کار مثل مستندات و ساپورت مشکل دارند. ضمناً ATCOM نه ویدئوکنفرانس دارد نه Video Phone

توی تجهیزات ویدئوکنفرانس در مقایسه بین Sony و Polycom قطع به یقین Polycom خیلی مناسب تر است اما برای سلوشن های کوچک خیلی به صرفه نیست لذا من به شما Sony را پیشنهاد می کنم.

نرم افزار پولی مناسب برای H.323 و اتصال به دستگاه مرکزی دارای MCU نرم افزار Polycom PVX است. نرم افزارهای رایگان و حتی Opensource هم فراون پیدا می شود.
    X-Lite از H.323 پشتیبانی نمی کند اما اگر تمایل به استفاده از راه Asterisk + eyebeam و ... هستید می توانید از آن به عنوان یک ترمینال استفاده نمایید

ترمینال های سخت افزاری VC دارای یک اینترفیس WEB می باشند که برای کانفیگ و یک سری امکانات دیگر از آن استفاده می شود. من منظور شما از سوالتون را متوجه نشدم

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    ترمینال های سخت افزاری VC دارای یک اینترفیس WEB می باشند که برای کانفیگ و یک سری امکانات دیگر از آن استفاده می شود. من منظور شما از سوالتون را متوجه نشدم
    منظورم این بود که به طرف خارجی بگوییم به این آدرس وصل شو و اونجا نرم افزاری مثل Webex باشه که وبکم رو بشناسه و ..

من به طرف نمیتونم بگم برو .. رو بخر
    پس شما زحمت بکشید یک نرم افزار رایگان مناسب H323 معرفی کنید

یک نکته دیگه رو هم بگم. بحث برقراری کنفرانسی که تصویر رو با کیفیت بالا بندازیم رو پرده و .. نیست
    بحث یک ارتباط ویدیویی بین چند نفر آدم منفرد در چند نقطه از دنیاست

نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    توی حالتی که یک MCU در مرکز دارید کلاینت کانفیگ نمی خواهد. فقط به طرق خارجی می گویید با یک دیوایس به فلان IP تماس بگیره. اگر هم دیوایس نداره یک محصول نرم افزاری پولی براش بخرید و لایسنسشو بهش بدهید تا کار کند یا از نرم افزارهای Free استفاده نمایید البته کرک هم گزینه خوبی نیست اما می توان استفاده کرد.
    VOIP Phones - voip-info.org

th95 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: farid nasiri

عضو عادی
    نوشته
    219
    سپاسگزاری شده
    134
    سپاسگزاری کرده
    164
    یک pc میخواد که روش windows media services نصب باشه
    هر نفر هم windows meida encoder رو نصب میکنه و از اون طریق stream به سرور میفرسته از طریق یک ویزارد
    برای مشاهده و دریافت همزمان 5 تا تصویر هم یه دو خط برنامه تو vb بنویس به این نحو که روی یک windows form یا چه بهتر webform به تعداد لازم Windows meida player control قرار بده و لینک هر کدوم رو بده به سرور مثلا:
    rtsp://217.217.217.217/playlist1.asx
    rtsp://217.217.217.217/playlist2.asx
    .
    .
    .

به همین راحتیه . نکته جالبش امکان تنظیم BITRATE ارسالی و دریافتی و همینطور FRAMERATE هست از طریق MEDIA SERVICES و یا MEDIA ENCODER
    نکته: الان اسمش شده EXPRESSION ENCODER

ویرایش توسط fnasiri : 2011-08-22 در ساعت 11:35 AM
    th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    خوب اولا همون دو خط نکته مهمشه
    دوما پهنای باند ؟؟ استفاده در WAN ؟/// سیستم عاملهای غیر ویندوزی ؟؟

نام حقيقي: farid nasiri

عضو عادی
    نوشته
    219
    سپاسگزاری شده
    134
    سپاسگزاری کرده
    164
    اون دو خط رو من براتون کدش رو مینویسم همینجا راحته - البته این آخرین مسئله هست
    پهنای باند از 4kb تا 4mb قابل کنترل است توسط پروفایلهای ارسال و دریافت سمت سرور یا کلاینت
    رو lan و wan فرق نداره !
    غیر ویندوزی ها باید ویندوز نصب کنند

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ویدئو کنفرانس تحت شبکه

ویدئو کنفرانس تحت وب

ویدئو کنفرانس با اسکایپ

ویدئو کنفرانس

هزینه راه اندازی ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس open source

نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت شبکه

راه اندازی ویدئو کنفرانس

نرم افزار ويدئو كنفرانس تحت شبكه

راه اندازی ویدئو کنفرانس مبتنی بر وب

ابزار لازم برای ایجاد ویدئو کنفرانس

راه اندازي oovoo

ویدئو کنفرانس در شبکه

راه اندازی ویدیو کنفرانس در شبکه محلی

نرم افزار ویدئو کنفرانس mcu

نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت وب

سرعت اينترنت براي ويدئو كنفرانس

راه اندازی adobe confrance

نرم افزار ویدئو کنفرانس open source

کنفرانس در اسکایپنرم افزاری برای ویدئو کنفرانس توی lanراه اندازي ويدئو كنفرانس بروي سايت شخصينرم افزار ویدئو کنفرانس تحت لینوکس همه چيز ويديو كنفرانسسورس ویدئو کنفرانس

برچسب برای این موضوع