نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط omid_mohagerani
  • 2 توسط mhsaleh

موضوع: بستن صفر در الاستیکس

نام حقيقي: حمید

مسدود شده
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    27

بستن صفر در الاستیکس

سلام ما یک روت برای الاستیکس نوشتیم که به صورت 9\x هست که پیش فرض خود الاستیکس هست حالامی خواهم بدانم چه طور می شه صفر را در الاستیکس بست برای گروه کاربران عادی و برای مدیران صفر اول باز باشه ولی صفر دوم بسته بشه برای تماس با خارج از کشور

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    برای این منظور باید از ماژول custom context استفاده کنید . در همین فروم در این باره بحث شده قبلا

hamidz10 سپاسگزاری کرده است.

مسدود شده
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    27
    مرسی ماشالله این انجمن انقدر پر بار هست که من 7تا8 صفحه عقب تر هم رفتم چیزی دستگیرم نشد تو گوگل هم باز سرچ کردم باز روی custom context محدود کردن ارتباطات SIP Asterisk پشت NAT این نتیجه رسیدم اگر منظورتان این هست چیزی در باره بستن صفر نگفته ولی اگر بحث دیگری هست ممنون می شوم لینکش را در اختیار بنده قرار بدین

مسدود شده
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    27
    سلام من اموزش
    آموزش ساده custom context را مطالعه کردم الان یک مشکلی که دارم برای الاستیکس ورژن 1.6 از کدام نسخه از customcontext استفاده کنم و از کجا می شه دانلودش کرد به این سایت من دسترسی ندارم http://mirror.freepbx.org/modules/re...buted_modules/ کسی از دوستان داره این مازول را اپلود کنه من دانلود کنم

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    ابتدا باید ماژول Custom Context را نصب نمایید برای این کار می توانید مراحل زیر را انجام دهید
    1- با انتخاب تب PBX وارد تنظیمات مرکز تلفن خود شوید
    2- از منوی سمت چپ گزینه ی Unembedded freePBX را انتخاب نمایید
    3- پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور از منوی سمت چپ گزینه ی Module Admin را انتخاب نمایید
    4- از لیست باکس بالای صفحه Module Admin گزینه ی Extended Repository را انتخاب نمایید و بر روی عبارت Check for updates online کلیک نمایید
    5- پس از مدتی لیستی از ماژول های قابل نصب و به روز رسانی نمایش داده خواهد شد در این لیست به دنبال ماژول Custom Contexts بگردید
    6- روی ماژول Custom Contexts کلیک نمایید و از منوی Action گزینه ی Download and Install را انتخاب نمایید
    7- در نهایت بر روی کلید Process کلیک نمایید تا عملیات اجرا گردد

ali55 و hamidz10 سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    27
    مرسی فقط برای دانلود Custom Context از کجا اقادم کنم من دسترسی ندارم به اون سایت و برای ورژن 1.6 الاستیکس باید کدام نسخه Custom Context را دانلود کرد نسخه های متفاوتی هست و اگر شما دسترسی دارین به اون سایت Custom Context که برای الاستیکس 1.6 مناسب هست اپلود کنید که دانلود کنیم

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    توی روشی که در پست قبلی عرض کردم شما نیاز به دانلود مجزا ندارید بلکه فقط کافیست سرور شما به اینترنت دسترسی داشته باشد در این صورت با انجام مراحل ماژول مربوطه به طور خودکار نصب خواهد شد. در صورتی که بخواهید خودتان ماژول مربوطه را دانلود و نصب نمایی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید
    /modules/release/2.10/customcontexts-2.9.0.0.tgz - FreePBX - Trac

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن صفر در الستیکس

بستن صفر تلفن در الستیکس

custom context آموزش

بستن صفر استریسک

بستن صفر داخلی در الستیکسبستن صفر در elastixبستن صفر روی الستیکسالاستیکسبستن صفر elastixآموزش فارسی الستیکس spaنصب و پیکربندی در الستیکسcustom contextsنصب ماژول Voicemail در الستیکسدانلود الستیکسforum.persiannetworks.com elastix دانلوددانلودآموزش فارسی الستیکس روش استفاده از custom contex در سرور الستیکسcustom context elastixcustom context الستیکسنحوه ی نصب الاستیکسنحوه بستن صفر در الستیکسآموزش نصب ماژول در الستیکسنصب custom contextcustom contexts module elastix دانلودروش بستن صفر در الستیکسبستن تماس خارجی روی الستیکس

برچسب برای این موضوع