نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 10سپاس
  • 1 توسط dark-man
  • 1 توسط dark-man
  • 2 توسط Iman.gh
  • 1 توسط arya_q8
  • 1 توسط aliafzalan
  • 2 توسط mhsaleh
  • 1 توسط detroit
  • 1 توسط aliafzalan

موضوع: تلفن رایگان به موبایل و تلفن ؟

عضو عادی
    نوشته
    361
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    55

تلفن رایگان به موبایل و تلفن ؟

با سلام خدمت دوستان
    آقا من یکی از دوستام یه تبلیغی دیده برای تماس رایگان از تلفن خانه به موبایل و...
    می گفت ماهی 25 هزار تومان میدیم و دیگه هر چقدر می خواهیم تلفن صحبت می کنیم ....
    کسی از دوستان اطلاعی دارند

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    361
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    55
    کسی از دوستان نیست راهنمایی کنه ؟

نام حقيقي: ایمان قربانعلی

خواننده شناسه تصویری Iman.gh
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    305
    سپاسگزاری کرده
    177
    سلام

اینکه بیان به شما IPPhone بدن و بگن با یک جای دیگه که همین سیستم را دارد می توانید Free صحبت کنید می شود ولی باز ماهیانه پول باید بدید و پول اینترنتم جدا . ولی این حرف شما امکان ندارد و بیشتر یک تبلیغ خیالی هستش.

زیرا کسی که این کار را می کند یک خط PSTN مخابرات در اختیار شما می گذارد و خودش باید به مخابرات پول بدهد.

aliafzalan و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ahmad

خواننده
    نوشته
    177
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    53
    جايى كه من هستم ,دوستام بااستفاده از iphone apple كه يك برنامه واسه CISCO داره به IP PHONEدر شركت وصل ميشند اينجورى از طريق اينترنت ميتونند به صورت مجانى بدون هيچ هزينه اى به موبايل و تلفن منزل صحبت كنند حتى اگر خارج از كشور باشند (البته من تو ايران نيستم )

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    البته اینطوری که شما هم میگید، باز هزینه داره. البته نه برای دوست شما! بلکه برای رییس اون شرکت که آخر ماه باید پول تلفن را بده!!!

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    اسکایپ یک سرویس پرداخت ماهیانه دارد به طوری که مبلغی را می پردازید و تا یک ماه می توانید به خط شهری 40 کشور دنیا تماس بگیرید همین سرویس برای خطوط موبایل در 9 کشور وجود دارد.

mgholami و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Arash Rastegari

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    49
    در تایید حرف های جناب arya_q8 قابل ذکر هستش که نرم افزار سیسکو برای apple iphone ساخته شده به این نام هستش :Cisco Mobile
    البته در کنار این برنامه سیسکو نرم افزار دیگه هم برای apple iphone داده : Cisco VPN
    این ۲ نرمافزار به خوبی بر روی آیفون کار میکنن ،به خصوص نرم افزارCisco mobile که راحت داخل CUCM رجیستر میشه
    به نظر من یکی از بهترین راهکار هایی که بخوای تماس با هزینه های خیلی کم داشته باشی استفاده از UC(unified communication) سیسکو هست ،چون سیسکو برای هر نیاز در هر اندازه solution خاصی داده
    برای یکی از پروژه های Voip ازunified communication شرکت سیسکو استفاده کردم و تمام کاربرها در کنارcisco ip phones از همین نرمافزاربر روی گوشی خودشون استفاده میکنن .
    به راحتی در خارج از محیط کار هم توسط این نرم افزار داخلی مربوط به اون ها قابل دسترسی و تماس گرفتن هستش ،فقط کافی هستش که گوشی از طریق wirelessبه شبکه access داشته باشه که بتونه راحت رجیستر بشه

نام حقيقي: فرهاد حامد

خواننده شناسه تصویری farhadham
    نوشته
    319
    سپاسگزاری شده
    197
    سپاسگزاری کرده
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    البته اینطوری که شما هم میگید، باز هزینه داره. البته نه برای دوست شما! بلکه برای رییس اون شرکت که آخر ماه باید پول تلفن را بده!!!
    هيچ هزينه اي نداره. داره از طريق اينترنت تماس مي گيره. فقط هزينه اينترنت هست، همين.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadham نمایش پست ها
    هيچ هزينه اي نداره. داره از طريق اينترنت تماس مي گيره. فقط هزينه اينترنت هست، همين.
    میشه بیشتر توضیح بدید که چطور میشه فقط از طریق اینترنت به موبایل یا تلفن توی ایران تماس رایگان گرفت ؟؟؟

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahmad

خواننده
    نوشته
    177
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    53
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدید که چطور میشه فقط از طریق اینترنت به موبایل یا تلفن توی ایران تماس رایگان گرفت ؟؟؟
    خب من حرف شما رو در مورد بيچاره شدن مدير شركت قبول دارم ,ولى وقتى شما از خارج از كشور با داخل ايران صحبت ميكنيد (از اون روش كه من گفتم )براى اون شركت فقط هزينه داخلى در مياد (يعنى مثل اينكه تلفن رو برداريد و زنگ بزنيد ) چون شما از طريق اينترنت داريد اين تماس رو ميگيريد . فكر نكنم هزينه تلفن براى يك شركت مشكلى باشه .

ویرایش توسط arya_q8 : 2011-07-26 در ساعت 09:40 AM

نام حقيقي: ایمان قربانعلی

خواننده شناسه تصویری Iman.gh
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    305
    سپاسگزاری کرده
    177
    سلام آقای arya_q8 هین چیزی که شما می گید یعنی VOIP یک زمانب بله امکان پذیر بود نه الان که پورتها بسته هستند. و اینکه این کار هم انجام بشه شما می تونید داخل خنه هم وصل بشید به PBX شرکت و داخلی صحبت کنید همون اسکایپ آقای صالح ولی برای موبایل باید از خط شهری باز برید بیرون

کلمات کلیدی در جستجوها:

تلفن اینترنتی رایگان داخل کشور

از طریق اینترنت چطور میشه تماس تلفنی مجانی گرفت

اینترنت به تلفن داخل ایران

تلفون رایگان

تلفن اینترنتی رایگان داخلی

تلفن رایگان به موبایل ایران

بخش pstnمخابراتتلفن اینترنتی رایگان درداخل ایراننرم افزار تماس تلفنی رایگان از طریق اینترنت داخل کشورتلفن رایگان داخل کشورتماس اینترنتی رایگان به موبایلبرنامه طریق اینترنت چطور میشه تماس تلفنی مجانی گرفت تماس رایگان با تلفن ثابت داخل کشور با نتتماس رایگان با تلفن ثابت داخل کشورتماس اینترنتی به خطوط داخلی رایگانتلفن مجانی به ایراننرم افزار تماس تلفنی داخل کشورPSTN پروژه رايگان تلفن خانگيتلفن از طریق اینترنت به موبایلتماس تلفنی ازاینترنت به خانهتماس تلفنی رایگان از طریق اینترنت به تلفن عادیتماس رايگان به تماس تلفنی بانتتماس رایگان از طریق اینترنت به تلفننرم افزارتماس تلفنی ازطریق اینترنت با تلفن ثابت

برچسب برای این موضوع