نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: نحوه راه اندازی خطوط ورودی به asterisk

نام حقيقي: آیتی

خواننده
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    18

نحوه راه اندازی خطوط ورودی به asterisk

با سلام
    من یک PBX راه اندازی کردم که دارای دو خط FX است که به خطوط تلفن شهری متصلند. داخل PBX من تعدادی تلفن SIP دارم و می خواهم وقتی کسی از بیرون با یکی از این دوخط تماس می گیرد. سپس شماره داخلی هر یک از تلفنهای SIP را بگیرد و بتواند با این تلفن داخلی صحبت کند.
    من از trixbox استفاده می کنم و اگر همه تماسها به یکی از خطوط SIP باشد سیستم درست کار می کند.
    لطفا مرا در راه اندازی چنین سرویسی راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    راه حل های بسیاری برای این کار می باشد. بهترین آن استفاده از سرویس IVR می باشد.
    IVR یا به اشتباه سیستم تلفن گویا به این شکل عمل می کند که شما یک پیام ضبط می نمایید (مثلاً شما با شرکت فلان تماس گرفته اید لطفاً داخلی مورد نظر خود را شماره گیری نمایید و یا برای ارتباط با واحد فلان کلید 1، واحد ... ) که زمانی که فردی با خطوط شما تماس گرفت آن پیام برای وی پخش می گردد. در این بین فرد تماس گیرنده می تواند از گزینه هایی که شما تعریف نموده اید (مثلاً واحد فلان کلید 1 و ... ) استفاده نماید و به مقصد خود متصل گردد و یا در صورتی که قابلیت Direct Dialing را فعال نموده باشید مستقیماً شماره داخلی خود را شماره گیری نماید و به داخلی SIP مورد نظر متصل گردد.

Zahmatkesh و rahavard سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

Asterisk راه اندازی

راه اندازی Asterisk

راه اندازی ivr در استریسک

سرویس IVR

تلفن گویا

ارتباط خطوط تلفن بیرون با freepbx داخلی

روش راه اندازی یک IVR در آستریسکیکی از خطوط شهری در elastix کار نمی کنهراه اندازی ivr در elastixنحوه تعریف خطوط مخابراتی در سیستم elastixشماره گیری خود به خود در الستیکسSIP نحوه راه اندازینحوه راه اندازی تلفن گویاelastix تلفن گویاasterisk pbx راه اندازیGATEKEEPER ASTERISKراه اندازیAsterisxفعال کردن تلفن گویا در الستیکسخط e1 elastix راه اندازی gatekeeper در استریسکelastix راه اندازیراه اندازی تلفن گویا با asteriskسیستم IVR با استفاده از Asteriskخطوط SIPنحوه تعریف خطوط تلفن در elastix

برچسب برای این موضوع