صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: ارتباط پاناسونیک با الستیکس

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_star_57 نمایش پست ها
    با سلام
    من ارتباط بین الستیکس و پاناسونیک با کارت E1 پاناسونیک و E1 sngoma برقرار نموده ام لینک هر دو وصل میباشد ولی برنامه ریزی ان را نمی دانم چگونه انجام دهم که در داخلیهای الستیکس با گرفتن کد دو رقمی به خطوط E1 دسترسی داشته باشند و بعد شماره داخلی های پاناسونیک را بگیرند و در ضمن در مرکز تلفن هم هم در کانفیگ ان مشکل دارم بطوری که چگونه داخلی های پاناسونیک با گرفتن کد دو رقمی به خطوط E1 و سپس با داخلی های الستیکس تماس بگیرند.
    در مورد تنظیمات پاناسونیک که چطور با شماره گیری به سمت لینک PRI برید را باید داکیومنت های پاناسونیک را مطالعه بفرمایید . چیزی نیست که بشه در یک خط اینجا گفت.
    در مورد Asterisk شما به راحتی می توانید کانال Dahdi و سپس شماره مورد نظر را با استفاده از برنامه Dial در dialplan شماره گیری کنید .
    الیته تمام این تفاصیل به شرطی است که شما ارتباط لینک بینابین را به درستی برقرار کرده باشید .

نام حقيقي: mohsen khan

خواننده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    7
    با سلام
    من لینک را بدرستی برقرار کردم و با داخلی های ایلستیکس میتونم به داخلی های پاناسونیک تماس داشته باشم بطوری که ترانک تعریف شد و سپس خروجی ان را با کد 7 تعریف کردم
    حال مشکل اینجاست که وقتی در پاناسونیک می خواهم با داخلی های ایلستیکس تماس بگیرم به محض اینکه کد ان را میگیرم به الستیکس نصب موشد و اجازه گرفتن داخلی رو ندارم و پیغام الستیکس شنیده میشود که شماره شما در شبکه موجود نمی باشد.
    حال نمی دانم مشکل از پاناسونیک اشت یا از الستیکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباط پاناسونیک با الستیکس

http://forum.persiannetworks.com/f99/t37757.html

برنامه ریزی ای پی کارت tda490

طریقه لینک دو دستگاه tde

ارتباط الستیکس و پاناسونیک

ارتباط الستیکس با پاناسونیک

how to h323 trunk in elastix and panasonic

ارتباط سانترال با الستیکس

تلفن پاناسونیک الستیکسشماره گیری ایلاستیکسارتباط الستیکس با سانترال از طریق coارتباط سانترال پاناسونيك با elastixارتباط االستیکس با سانترالتنظیم SIP TDE-200ارتباط الستیکس با مرکز تلفن پاناسونیکمشکل شماره گیری از خط پاناسونیک به voipکارت pri برای الستیکسارتباط بین پاناسونیک و الستیکستعریف شماره داخلی در سانترال شبکه پاناسونیکkx-tda490 قیمت نحوه ارتباط Elastix و Panasonicتنظیم خطوط e1 سانترال به الستیکسچگونگی ارتباط سانترال با الستیکسارتباط آستریکس با پاناسونیکنصب الستیکس و panasonıc

برچسب برای این موضوع