صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: تلفن تصویری سیسکو

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3

تلفن تصویری سیسکو

دوستان کسی تلفن تصویری سیسکو استفاده میکنه؟
    من یه مدل میخوام که خروجی ویدئو داشته باشه.مثلا بشه به LCD وصل کرد
    یه مورد دیگه اینکه بصورت کنفرانسی بشه با چند ارتباط داشته باشیم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    مدل 7985G سیسکو قابلیت ارتباط تصویری داره، ولی قیمت بالایی داره و نمیدونم خروجی ویدئو داره یا نه.
    ولی شما میتونی یک کاری کنی، خروجی IP Phone رو به یه سیستم متصل کنید و روی اون سیستم دوربین نصب کنید (اگر laptop ای داشته باشید که دوربین داشته باشه که راحت تره) و روی اون سیستم نرم افزار Cisco CUVA نصب کنید. اینطوری ارتباط تصویری هم دارید. حالا میتونید کامپیوتر رو به LCD وصل کنید.

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    سلام
    مدل 7985G سیسکو قابلیت ارتباط تصویری داره، ولی قیمت بالایی داره و نمیدونم خروجی ویدئو داره یا نه.
    ولی شما میتونی یک کاری کنی، خروجی IP Phone رو به یه سیستم متصل کنید و روی اون سیستم دوربین نصب کنید (اگر laptop ای داشته باشید که دوربین داشته باشه که راحت تره) و روی اون سیستم نرم افزار Cisco CUVA نصب کنید. اینطوری ارتباط تصویری هم دارید. حالا میتونید کامپیوتر رو به LCD وصل کنید.
    مشکل قیمت ندارم.مهم برام خروجی تصویر داشته باشه ،قابلیت کنفراس شدن ونمیخوام از کامپیوتر استفاده کنم.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    قیمتش توی اینترنت حدود 2200 دلار، پس اگه بیاد اینجا میشه چند صد هزار تومانی میره روی قیمتش. توی داکیومنتش که چیزی در مورد خروجی ننوشته، ولی همون راهی که گفتم هم راه اندازیش راحته و هم ارزون درمیاد.

yasser_star سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    اگر قیمت برای شما مهم نیست از دستگاه های ویدئو کنفرانس استفاده کنید . چون خروجی ویدئو برای تلفن تصویری زیاد منطقی نیست . فرض کنید همچین تلفنی هم پیدا کردید ولی مطمئنا کیفیت تصویرو صدای خوبی را نمی توانید از تلفن به LCD منتقل کنید . پیشنهاد می کنم از دستگاه های سخت افزاری ویدئو کنفرانس استفاده کنید که SIP و H323 را هم Support می کنند و می توانید با سیستم تلفنی هم Join کنید .
    موفق باشید .

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_mohagerani نمایش پست ها
    اگر قیمت برای شما مهم نیست از دستگاه های ویدئو کنفرانس استفاده کنید . چون خروجی ویدئو برای تلفن تصویری زیاد منطقی نیست . فرض کنید همچین تلفنی هم پیدا کردید ولی مطمئنا کیفیت تصویرو صدای خوبی را نمی توانید از تلفن به LCD منتقل کنید . پیشنهاد می کنم از دستگاه های سخت افزاری ویدئو کنفرانس استفاده کنید که SIP و H323 را هم Support می کنند و می توانید با سیستم تلفنی هم Join کنید .
    موفق باشید .
    گفتم مهم نیست نه اینکه در حد 30 میلیون به بالا.چون اماری که بهم دادن واسه دستگاههای ویدئو کنفرانس رو همین قیمت بود.

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    خوب این آمار کاملا اشتباهه . دستگاه های سری سالن کنفرانس به کیفیت High Resolution از 6 میلیون به بالاست . اگر چه شما می توانید از سری های مدیریتی استفاده کنید .

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    خوب این آمار کاملا اشتباهه . دستگاه های سری سالن کنفرانس به کیفیت High Resolution از 6 میلیون به بالاست . اگر چه شما می توانید از سری های مدیریتی استفاده کنید .
    من یک نقطه ستاد دارم با 6 تا شعبه کاری .با موردی که شما فرمودین ،پیاده سازی میشه ؟با همین قیمت؟

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    شما میتونید با تلفن های تصویری ارزان تر هم این کارو انجام بدید.و یه IP-PBX خوب وسط بزارید و همه رو بهش وصل کنید.به 20 هم نمیرسه.

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasser_star نمایش پست ها
    من یک نقطه ستاد دارم با 6 تا شعبه کاری .با موردی که شما فرمودین ،پیاده سازی میشه ؟با همین قیمت؟
    شما در هر نقطه می توانید از این دستگاه ها استفاده کنید ، با همین قیمت ولی در ارتباطات 2 به 2 ( مثله یک ارتباط دو طرفه تصویری بین دو تلفن تصویری )
    ولی اگر شما بخواید یک ارتباط چند طرفه صوتی تصویری داشته باشید به MCU نیاز خواهید داشت که با توجه به چند طرفه بودن کنفرانس و نوع های سخت افزاری و نرم افزاری هزینه متفاوتی خواهد داشت .

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    شما میتونید با تلفن های تصویری ارزان تر هم این کارو انجام بدید.و یه IP-PBX خوب وسط بزارید و همه رو بهش وصل کنید.به 20 هم نمیرسه.
    بله . ولی دوستمون میخوان تصویری بزرگ تر از صفحه تلفن تصویری داشته باشند . یا بشه خروجی تصویر از تلفن تصویری به LCD داشت که من چنین تلفنی را نمی شناسم .

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    شما در هر نقطه می توانید از این دستگاه ها استفاده کنید ، با همین قیمت ولی در ارتباطات 2 به 2 ( مثله یک ارتباط دو طرفه تصویری بین دو تلفن تصویری )
    ولی اگر شما بخواید یک ارتباط چند طرفه صوتی تصویری داشته باشید به MCU نیاز خواهید داشت که با توجه به چند طرفه بودن کنفرانس و نوع های سخت افزاری و نرم افزاری هزینه متفاوتی خواهد داشت .
    مثلا برای ارتباط 1 به 6 یه لیست تجهیزات مورد نیاز میتونید بدین؟

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasser_star نمایش پست ها
    مثلا برای ارتباط 1 به 6 یه لیست تجهیزات مورد نیاز میتونید بدین؟
    برای ارتباط بیش از دو طرفه در Video Conference شما به Multiple Control Unit یا MCU نیاز دارید که در برند های مختلف ویدئو کنفرانس به صورت های نرم افزاری یا سخت افزاری یا به صورت فعال کردن License بر روی دوربین ها ارئه می شوند . البته اگر لینوکس کار خوبی هستید میتونم راه حل نرم افزاری بسیار پردردسر اما بی خرجی را به شما ارائه کنم

برای یک ارتباط 6 طرفه همزمان ، یعنی هر یک از نقاط شما بتواند در صورت نیاز با 5 نقطه همزمان ارتباط برقرار کرده و یک Video Conferece شش طرفه برقرار شود به عنوان مثال در تجهیزاتی مثله Polycom بهترین راه حل خریداری دوربینی است که با فعال کردن License قابلیت تماس 6 طرفه را در اختیار شما قرار می دهد . در نتیجه شما فقط در یک نقطه نیاز به خریداری این دوربین ( که هزینه به نسبت بالاتر و البته امکانات بالاتری هم داره ) و در بقیه نقاط می توانید از دوربین های عادی استفاده کنید .
    ولی همین ارتباط با تجهیزات Tandberg یا Sony یا huawei یا ... راه حل متفاوتی داره و با توجه به نیاز شما و هزینه ای که می توانید انجام بدید و فاکتور های خاصی مثله نمایش اسلاید در کنفرانس یا رمز نگاری یا کیفیت تصویر یا فشرده سازی مورد نیاز و .... باید برند ها و دستگاه های مختلف را بشناسید تا قادذ باشید بهترین راه حل را انتخاب کنید
    موفق باشید .

نام حقيقي: ابراهیم قانع

عضو عادی
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    45
    البته اگر لینوکس کار خوبی هستید میتونم راه حل نرم افزاری بسیار پردردسر اما بی خرجی را به شما ارائه کنم
    ميشه راه حل لينوكسي رو ارائه بفرماييد
    تشكر

نام حقيقي: ابراهیم قانع

عضو عادی
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    45
    تا جايي كه من اطلاع دارم بعضي از گوشي هاي grandstream و yealink امكان برقراري ارتباط تصويري با كيفيت خوب و ورودي و خروجي ويدئو رو ميدهند :
    Grandstream - Innovative IP Telephony
    Yealink - Easy VoIP: IP phones, Video phones, USB phones, Skype Phones
    Yealink - Easy VoIP: IP phones, Video phones, USB phones, Skype Phones

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت تلفن تصویری

تلفن های تصویری سیسکو

کنفرانس

قیمت تلفن تصویری سیسکو

تلفن تصویری سیسکو

قیمت تلفن سیسکو تصویری

قیمت تلفنتصویری