صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: برای voice از چه دستگاهی استفاده کنم

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    ata
    HT503 واسه دو سمت بگیر و قیمتش رو پایه های 50 تومنه که یه fxo و یه fxs داره و اگر دو طرف بزاری از هر سمت میتونی یه خط تلفن به سمت مقابل انتقال بدی.از codec بسیار خوب ilbc هم پشتیبانی میکنه که 9 کیلو بیت پهنای باندتو فقط اشغال میکنه واسه انتقال
    50 تومن نیست ولی ها ...

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    quintum رو شما با Grandstream مقایسه می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    واسه کاری که ایشون میخواد از تنور کم نداره.مگه میخواد ivr توش ران کنه و یا توش ردیوس کانفیگ کنه.میخواد خط انتقال بده که بسیار خوب کار میکنه.تازه به نظر من تو این مورد براش خرید گرند استریم از تنور بهتر هم هست چون براشون کار باهاش راحت تره.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    بهر صورت نوشته شما جوری هست که مشتبه میشه. دلیل گرونی تجهیزات سیسکو و QUINTUM و GATEWAY های سطح بالا استفاده از DSP هست کیفیت انتقال صدا رو افزایش میده. در ضمن تکنولوژی های انحصاری مورد استفاده در این برندها میزان استفاده از پهنای باند رو کم می کنه. پس در مقام مقایسه نمی شه تجهیزات گرند استریم یا حتی کارتهای DIGIUM و برندهای متفرقه LEVE1, PLANET, DLINK و حتی LINKSYS رو با سیسکو یا Quintum مقایسه کرد.

به این صورت نیست که من بکل تجهیزات SOHO رو انکار کنم من هم برای کارهای کوچک مثلا انتقال 1 یا 2 خط تجهیزات ارزون رو پیشنهاد می دم ولی کیفیت انتقال روی Tenor AF اصلا یک سر و گردن بالاتر از بقه است . حالا سری های AX و ِDX که این شرکتها اصلا توش حرفی برای گفتن ندارن.

در ضمن قیمت Tenor AFT 2port چیزی حدود 300 تومن هست که به نظرم ارزش پرداخت هزینه اضافه رو نسبت به بقیه داره

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

Icon1

تمام فرمایشات شما درسته .من خودم تو شهرای مختلف شعباتمون و برای سرویسهامون از تنور استفاده میکنم و بهش اعتقاد دارم.ولی برای یه کار ساده خودتون میدونید تنور یه نمه گرون و آپشناله.PAP2,یا گرنداستریم مناسب تره برای این موارد که کودک ILBC, G723,G729 رو پشتیبانی میکنه و کار این بنده خدا رو راه میندازه. تو این مورد به نظر من مزیت داره به کوآنتوم.(ارزانی.راحتی کانفیگ.سبک و کم حجم)

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    يه كم هم از قوانين توضيح بديد
    عزيز دل برادر، انتقال فيزيكي خط تلفن ممنوع بوده و مشكل امنيتي داره،
    شما فقط براي مصرف داخلي حق انتقال داريد، حواستون باشه اگه كسي از سرويس شما سواستفاده كنه، خدايه نكرده شما را به جايي ميبرند كه عرب ...

تا جايي كه مصرف داخلي است استفاده كنيد، ولي وقتي پاي خط شهري وسط مياد، احتياط كنيد، به دردسرش نمي ارزه
    همش هم پول مخابرات نيست مخصوصا الان كه خصوصي شده، مشكل امنيتي است، كه ممكنه اتهام هايي از جنس اعدام به شما زده بشه،

پس خواهش ميكنم، در اين مورد دقت كنيد
    وظيفه من گفتن اين مطلب بود. خود دانيد

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: masoud

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام رفقا
    ببخشید من تازه امروز تو این سایت عضو شدم و کلا هیچی در مورد شبکه و این حرف ها نمی دونم ولی خیلی علاقه مندم به احتمال قوی سال آینده میرم آمریکا وقصد دارم اونجا به صورت حرفه ای باد بگیرم
    ولی سؤالی که الان دارم
    من یه دوستی دارم که 300 km با من فاصله داره ما تلفنی زیاد با هم حرف میزنیم ولی مشکلی که این جا وجود داره اینه که بابای اون به خاطر کار دولتیش دم به دقیقه از خطشون پرینت می گیره و به همین خاطر من مجبورم دائما سیم کارتم رو عوض کنم تا لو نره
    ما هر دو از شاتل ADSL گرفتیم مال من 512 هست و مال اون 128 خواستم بدونم ما چطوری میتونیم از طریق اینترنت تماس برقرار کنیم که هویتمون مخفی بمونه
    منظورم اینه که مثلا اون با کامپیوترش به کامپیوتر من وصل بشه و بعد کامپیوتر من شماره ی من رو بگیره و تماس رو به تلفنم منتقل کنه و من هم همین کار رو بتونم انجام بدم
    سؤال دبگه
    این دو تا کامپوتر رو نمی تونیم شبکه کنیم؟
    من یه بار دیدم با مودم دایال آپ یه کاری انجام میدادند که یه شبکه ای بین دو سیستم به وجود میومد با مودم adsl نمیشه این کار رو کرد؟
    ببخشید اگر جای مناسبی سؤالم رو بیان نکردم
    من تازه واردم سایت رو نمیشناسم
    منتظر جوابهاتون هستم

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
    سلام رفقا
    ببخشید من تازه امروز تو این سایت عضو شدم و کلا هیچی در مورد شبکه و این حرف ها نمی دونم ولی خیلی علاقه مندم به احتمال قوی سال آینده میرم آمریکا وقصد دارم اونجا به صورت حرفه ای باد بگیرم
    ولی سؤالی که الان دارم
    من یه دوستی دارم که 300 km با من فاصله داره ما تلفنی زیاد با هم حرف میزنیم ولی مشکلی که این جا وجود داره اینه که بابای اون به خاطر کار دولتیش دم به دقیقه از خطشون پرینت می گیره و به همین خاطر من مجبورم دائما سیم کارتم رو عوض کنم تا لو نره
    ما هر دو از شاتل ADSL گرفتیم مال من 512 هست و مال اون 128 خواستم بدونم ما چطوری میتونیم از طریق اینترنت تماس برقرار کنیم که هویتمون مخفی بمونه
    منظورم اینه که مثلا اون با کامپیوترش به کامپیوتر من وصل بشه و بعد کامپیوتر من شماره ی من رو بگیره و تماس رو به تلفنم منتقل کنه و من هم همین کار رو بتونم انجام بدم
    سؤال دبگه
    این دو تا کامپوتر رو نمی تونیم شبکه کنیم؟
    من یه بار دیدم با مودم دایال آپ یه کاری انجام میدادند که یه شبکه ای بین دو سیستم به وجود میومد با مودم adsl نمیشه این کار رو کرد؟
    ببخشید اگر جای مناسبی سؤالم رو بیان نکردم
    من تازه واردم سایت رو نمیشناسم
    منتظر جوابهاتون هستم
    از سرویس صوتی skype استفاده نمایید.نسبت به مورد های مشابه کیفیت صوتی بهتری دارد.
    نیاز به مشغوا کردن تلفنها نیز نمی باشد

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    گوشی وایرلس اسکایپ بگیر و اینجوری اصلا نیاز به کامپیوتر هم نداری خروجی اترنت مودم دی اس ال رو بزن دستگاه که اینترنت بیاد توش بعد بعد گوشی رو بردار تا حدود 100 متر پوشش داره بشین حرف بزن،اون سمت هم اگر کامپیوتر داشت نرم افزار اسکایپ نصب می کنه اگر هم بخواد اون هم مثل تو گوشی وایرلس اسکایپ بگیره و همین جریان دوباره تکرار.

نام حقيقي: masoud

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    مرسی از راهنماییتون
    از اسکایپ قبلا برای چت کردن با بچه های خارج از کشور استفاده کردم دیشب ورژن سیمبینش رو هم دانلود کردم
    ولی مشکلی که هست اینه که مودم adsl من وایرلس نیست
    میشه بفرمایید چطور باید این مشکل برطرف بشه؟
    اگر احتمالا قبلا این بحث تو فروم مطرح شده لینکش رو بهم بدید تا بیش از این مزاحم نشم
    مرسی

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ata قیمت linksys

grandstream

کانفیگ planet vip 157

کانفیگ ht503

کانفیگ کردن تنور برای voice

چطورgateway ht503 را کانفیگ کنیم؟

پيكر بندي تنور كوانتوم

موارد استفاده ht503

کانفیگ نمودن تنور quintum