نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چگونه یک برنامه اداری برای شرکت درست کنم ؟

نام حقيقي: Behzad

عضو عادی شناسه تصویری AH64-D
    نوشته
    87
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    42

چگونه یک برنامه اداری برای شرکت درست کنم ؟

درود دوستان و اساتید گرامی. ما یک شرکت داریم برای خریدهامون، در خواست ها و مرخصی و خروج و مرخصی و ... همه اش باید با کاغذ انجام بشه. و هزینه اضافی هم برای شرکت تحمیل می کنه. می خواستم از دوستان و اساتید گرامی ، جویا بشم که بتونم یک برنامه اداری برای شرکت درست کنم چه با " برنامه نویسی " چه " بدونه برنامه نویسی " . ایا امکانش هستش بدونه برنامه نویسی بتونیم یک برنامه اداری ایجاد کنیم و کارهایی بالایی که بهش اشاره کردم انجام بدیم. اخه مدیریت شرکت با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مشکلاتی که هستش قصد ندارند هزینه کنند. لطفا بنده راهنمایی بفرمایید. سپاسگذارم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    سلام
    برای اینکه به صورت مکانیزه فرآیند ثبت مرخصی‌ها، ورود و خروج پرسنل انجام شود نیاز به برنامه نویسی با مبتنی بر وب یا استفاده از ERP وجود داره. به نظر بنده سعی کنید مدیریت را مجاب کنید تا خرید و هزینه در اینخصوص صورت بگیره قطعاً این موضوع برای ایشان در آینده ارزش افزوده خواهد داشت.
    اگه در شرکت شما هم کسی به برنامه نویسی مسلط هست ازش بخواهید با زبان C# نسبت به طراحی یک برنامه به صورت .exe که موارد درخواستی شما را پوشش میده اقدام کنه.

AH64-D سپاسگزاری کرده است.
    !It's possible to change your life at any time

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع