صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: پنای باند مورد نیاز برای سایت پربازدید

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2

پنای باند مورد نیاز برای سایت پربازدید

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    سلام
    سایتی که دارید در حال حاضر کجا هاست شده ؟همونجا میتونید پیک مصرفتون رو محاسبه کنید و بر اون اساس منتقل کنید.

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghikarim نمایش پست ها
    سلام
    سایتی که دارید در حال حاضر کجا هاست شده ؟همونجا میتونید پیک مصرفتون رو محاسبه کنید و بر اون اساس منتقل کنید.
    سایت هنوز میزبانی نشده

چیزی مثل سایت تخفیفان یا زورق یک استارت فروش اینترنتی هست

ولی عکس یا فایل روی سایت نیست دقیقا مثل تخفیفان یا زورق

میخوایم سرور در شرکت میزبانی بشه میخوام ببینم با 1 تا 2 مگ کارراه میوفته یا نه؟

نام حقيقي: sajjad

عضو عادی شناسه تصویری kiarash_90
    نوشته
    179
    سپاسگزاری شده
    112
    سپاسگزاری کرده
    17
    عزیز چرا اینکار رو انجام میخواید انجام بدید ؟؟؟
    به نظرم از هاستینگ ایران استفاده کنید براتون به صرفه تره.
    از همه لحاظ هم امنیت هم پشتیبان هم پهنای باند براتون مقرون به صرفه تره.
    سایت مشخص نمیکنه در مراحل اولیه ، فشار رو سرور بعضی اوقات زیاد میشه و سرورتون Down میشه.
    بازم نظر خودتونه به نظر بنده برید روی 10M.
    سایت دانشگاه رو ما روی M50 بستیم ولی چون سرور متوسطی هست بعضی اوقات مخصوصا وسطهای انتخاب واحد کم میاره.

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط ciscofan نمایش پست ها
    سایت هنوز میزبانی نشده

چیزی مثل سایت تخفیفان یا زورق یک استارت فروش اینترنتی هست

ولی عکس یا فایل روی سایت نیست دقیقا مثل تخفیفان یا زورق

میخوایم سرور در شرکت میزبانی بشه میخوام ببینم با 1 تا 2 مگ کارراه میوفته یا نه؟
    با سلام
    در صورتی که توانایی مدیریت سرور در شرکت موجود باشد در حالت ابتدایی میتوانید از VPS استفاده کنید .
    در غیر این صورت میتوانید از هاستیگ های اشتراکی استفاده نمایید.
    در صورتی که دیدید سرور از نظر منابع کم میآورد میتوانید از به سراغ سرور فیزیکی بروید.

به صورت معمول پایداری ارتباط و پهنای باند در داخل شرکت به حدی نیست که بتوانید کسب و کار را ادامه دهید

در مورد سرور داخل و خارج از کشور بیشتر بحث بر سر پینگ تایم پایین در داخل کشور و هزینه کمتر بر روی پهنای باند در خارج کشور است.

در کل پیشنهاد میکنم شما مسیر هاستینگ اشتراکی ، سرور مجازی و سرور حقیقی را طی نمایید.

M-r-r و Supra سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    با سلام
    در صورتی که توانایی مدیریت سرور در شرکت موجود باشد در حالت ابتدایی میتوانید از VPS استفاده کنید .
    در غیر این صورت میتوانید از هاستیگ های اشتراکی استفاده نمایید.
    در صورتی که دیدید سرور از نظر منابع کم میآورد میتوانید از به سراغ سرور فیزیکی بروید.

به صورت معمول پایداری ارتباط و پهنای باند در داخل شرکت به حدی نیست که بتوانید کسب و کار را ادامه دهید

در مورد سرور داخل و خارج از کشور بیشتر بحث بر سر پینگ تایم پایین در داخل کشور و هزینه کمتر بر روی پهنای باند در خارج کشور است.

در کل پیشنهاد میکنم شما مسیر هاستینگ اشتراکی ، سرور مجازی و سرور حقیقی را طی نمایید.

درود ما سرور رو خریدیم کانفیگ حرفه ای هست و روش مجازی ساز esxi نصب کردم چون شرایط کار سایت ما نیاز به روتینگ حرفه ای داره

یعنی باید دستگاه هایی پشت اینترنت این بزاریم که یک روتینگ و تایمینگ داشته باشیم نمیشه از دیتاسنتر خرید برای اینکه هم خودمون راحت کنیم هم دردسر نداشته باشه میخوایم تو خود شرکت سرور میزبانی کنیم

کار وب سایت ما چیه ! : یک ریکوئست از سمت شما به سمت سایت ما میاد ما یک پردازش کوچیک میکنیم و منتقل میکنیم به یک وب سایت دیگه همین

خودم میخوام با 1-2 مگ تمومش کنم ولی دوستان میگن 10 مگ بگیر فعلا گرفتن 10 برامون سخته اگه بشه با 1-2 کار راه انداخت که عالی میشه

نام حقيقي: sajjad

عضو عادی شناسه تصویری kiarash_90
    نوشته
    179
    سپاسگزاری شده
    112
    سپاسگزاری کرده
    17
    کارحرفه ای نیازمند هزینه مالی حرفه ای هست.

موفق باشید.

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash_90 نمایش پست ها
    کارحرفه ای نیازمند هزینه مالی حرفه ای هست.

موفق باشید.

اصلا از نظر هزینه مشکلی نداریم فعلا 30 تومن هزینه سرور و تجهیزات کردیم مشکل پهنای باند هست

ارتفاع ساختمون ما 4 طبقه هست و اطراف ما ساختمان های بلند هست و تنها دکل که تو دید ماست فقط 2 مگ پهنای باند میتونه بده

نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    دوست عزیز اگر نظر منطقی میخواهید باید خدمتتون عرض کنم.

شما منطقی ترین کار ( چه از نظر هزینه ، چه از نظر دردسترس بودن و امنیت و.. ) این هست که سرور خود را در خارج از شرکت هاست کنید.

اگر شما مجبور هستید (یعنی هیچ راهی ندارد ) که سرورتون رو ببرید خارج از شرکت بفرمائید تا یک توضیح خدمتتون بدم.

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوست عزیز اگر نظر منطقی میخواهید باید خدمتتون عرض کنم.

شما منطقی ترین کار ( چه از نظر هزینه ، چه از نظر دردسترس بودن و امنیت و.. ) این هست که سرور خود را در خارج از شرکت هاست کنید.

اگر شما مجبور هستید (یعنی هیچ راهی ندارد ) که سرورتون رو ببرید خارج از شرکت بفرمائید تا یک توضیح خدمتتون بدم.

عزیز انقدر اطلاعات ما مهم هست که بهترین هارد هارو تهیه و رید کردیم برای همین اصلا امکان بردن جایی نیست

از نظری هم سیستم پک اپ تهیه کردیم و کلی هم ups خریدیم و قصد میزبانی داخل شرکت داریم

برای همین توضیح دهید چگونه داخل شرکت میزبانی کنیم ممنون

نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    عزیز انقدر اطلاعات ما مهم هست که بهترین هارد هارو تهیه و رید کردیم برای همین اصلا امکان بردن جایی نیست
    در مورد مهم بودن اطلاعات باید خدمتتون عرض کنم سرورهای همراه اول و چند سرویس دهنده بزرگ دولتی تو دیتاسنتر افرانت تو رکهای بقل دستی ما بود.
    تو دیتاسنتر چون سرور جلو چشمتون نیست دلیل بر ناامن بودن نیست . و... دلیل های دیگر که فکر میکنم تا همین حد کافی بوده باشه .

حالا اجازه بدید در مورد اینکه داخل شرکت قرار دادن سرور چه مشکلاتی ممکنه بوجود بیاره خدمتتون بگم.

اول اینکه شما اگر اشتباه نکنم مشتریانتون عام هستند و از طریق سایتتون با شما در ارتباط هستند
    پس تنها از طریق اینترنت هست که شما پاسخگوی مشتری هستید ،برای همین اگر یک زمانی شما با قطعی اینترنت در شرکت مواجه بشید چه کاری از دستتان بر خواهد آمد.؟
    از لینک پشتیبان استفاده میکنید .
    با کندی سرعت اینترنت که یک چیز عادی هست چه کاری انجام میدهید.

راه حلی که دارد که شما سرور را در شرکت نگه دارید باید از 2 شرکت معتبر (مثال افرانت ،فیزیک ،رسپینا ، پارس آنلاین و... )
    لینک های پوینت تو پوینت بزنید و یک لینک هم بکاپ قرار بدید .
    پهنای باند رو به صورت اختصاصی تهیه کنید که 24 در 7 در دسترس باشه.

اگر ساختمان شرکت خودتون دید مستقیم ندارد یا دکل بزنید و یا با ساختمان های بقل صحبت کنید که اجازه بدن شما دوتا آنتن نصب کنید.

همه این موارد رو که میخواهید انجام بدید به بحث هزینه ای اون هم فکر کنید نه فقط بحث راه اندازی ، هزینه در طول مورد استفاده هم هست.
    هزینه نگهداری لینک ها هست .تحویه و... سرور هست .اشغال فضا و... مواردی هست که در بعضی شرکتها مهم نیست ولی ایجاد هزینه میکنه.
    هزینه هایی همچون اینترنت که ماهیانه باید بابت لینک اصلی و بکاپ بدید که 4 مگم در نظر بگیرید میشه حدود یک میلیون تومن .
    و.... مواردی از این قبیل

شما 10 تا یونیت سرور تو افرانت اجاره کنید
    که مزایایی مثل در دسترس بودن ، اینترنت ارزان (تو دیتاسنتر شما 100 گیگ رو میخرید 20 تا 30 هزار تومن) پهنای باند بالا (شما تو 10 یونیت میتونید پورت گیگ داشته باشید ( که ده ها برابر مورد استفاده تون هست ) البته بدون هزینه اضافه .همه این موارد فقط با همون پول اینترنتی که میخواید تو شرکت بدید قابل پوشش هست .

باز جایی رو متوجه نشدید بفرمائید.

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    این بنده خدا داره میگه ما سرور و تجهیزاتمون رو خریدیم(پس سوالتون تو انتخاب اولیه ملقی میشه). شما دارید سولوشن خارج از شرکت بهش میدید

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    در مورد مهم بودن اطلاعات باید خدمتتون عرض کنم سرورهای همراه اول و چند سرویس دهنده بزرگ دولتی تو دیتاسنتر افرانت تو رکهای بقل دستی ما بود.
    تو دیتاسنتر چون سرور جلو چشمتون نیست دلیل بر ناامن بودن نیست . و... دلیل های دیگر که فکر میکنم تا همین حد کافی بوده باشه .

حالا اجازه بدید در مورد اینکه داخل شرکت قرار دادن سرور چه مشکلاتی ممکنه بوجود بیاره خدمتتون بگم.

اول اینکه شما اگر اشتباه نکنم مشتریانتون عام هستند و از طریق سایتتون با شما در ارتباط هستند
    پس تنها از طریق اینترنت هست که شما پاسخگوی مشتری هستید ،برای همین اگر یک زمانی شما با قطعی اینترنت در شرکت مواجه بشید چه کاری از دستتان بر خواهد آمد.؟
    از لینک پشتیبان استفاده میکنید .
    با کندی سرعت اینترنت که یک چیز عادی هست چه کاری انجام میدهید.

راه حلی که دارد که شما سرور را در شرکت نگه دارید باید از 2 شرکت معتبر (مثال افرانت ،فیزیک ،رسپینا ، پارس آنلاین و... )
    لینک های پوینت تو پوینت بزنید و یک لینک هم بکاپ قرار بدید .
    پهنای باند رو به صورت اختصاصی تهیه کنید که 24 در 7 در دسترس باشه.

اگر ساختمان شرکت خودتون دید مستقیم ندارد یا دکل بزنید و یا با ساختمان های بقل صحبت کنید که اجازه بدن شما دوتا آنتن نصب کنید.

همه این موارد رو که میخواهید انجام بدید به بحث هزینه ای اون هم فکر کنید نه فقط بحث راه اندازی ، هزینه در طول مورد استفاده هم هست.
    هزینه نگهداری لینک ها هست .تحویه و... سرور هست .اشغال فضا و... مواردی هست که در بعضی شرکتها مهم نیست ولی ایجاد هزینه میکنه.
    هزینه هایی همچون اینترنت که ماهیانه باید بابت لینک اصلی و بکاپ بدید که 4 مگم در نظر بگیرید میشه حدود یک میلیون تومن .
    و.... مواردی از این قبیل

شما 10 تا یونیت سرور تو افرانت اجاره کنید
    که مزایایی مثل در دسترس بودن ، اینترنت ارزان (تو دیتاسنتر شما 100 گیگ رو میخرید 20 تا 30 هزار تومن) پهنای باند بالا (شما تو 10 یونیت میتونید پورت گیگ داشته باشید ( که ده ها برابر مورد استفاده تون هست ) البته بدون هزینه اضافه .همه این موارد فقط با همون پول اینترنتی که میخواید تو شرکت بدید قابل پوشش هست .

باز جایی رو متوجه نشدید بفرمائید.
    خیلی خیلی ممنون

ببین ما نزدیک افرانت هستیم تو همسایه های ما اکثرا از افرانت پهنای باند گرفتند که اونم فقط 2 مگ میده

خب اگه بخوام تو افرا کولو کنم اگه خواستم هارد های بک اپ رو دربیاریم هارد بک اپ جدید بزنیم اجازه نمیدند مشکل اصلا سر اینه که

نه کاربرامون انجام میدن نه اینکه مارو راه نمیدن اکثر دیتاسنتر ها اینجوریه

نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mask نمایش پست ها
    این بنده خدا داره میگه ما سرور و تجهیزاتمون رو خریدیم(پس سوالتون تو انتخاب اولیه ملقی میشه). شما دارید سولوشن خارج از شرکت بهش میدید
    با بنده بودید دوست من ؟

اگر پاسخ بنده منظورتون بود که باید خدمتتون عرض کنم،ما سرور با رید و همه تجهیزاتش از انگلیس فرستادیم امریکا و توی کولو قرار دادیم.مورد ایشون که یک دهم اون پیچیدگی نداره.
    اگر هم که منظورتون من نبودم که هیج . :دی

خیلی خیلی ممنون

ببین ما نزدیک افرانت هستیم تو همسایه های ما اکثرا از افرانت پهنای باند گرفتند که اونم فقط 2 مگ میده

خب اگه بخوام تو افرا کولو کنم اگه خواستم هارد های بک اپ رو دربیاریم هارد بک اپ جدید بزنیم اجازه نمیدند مشکل اصلا سر اینه که

نه کاربرامون انجام میدن نه اینکه مارو راه نمیدن اکثر دیتاسنتر ها اینجوریه
    دوست عزیز شما برای تعداد کم نمیتونید با افرانت کارکنید (میتونید ولی خیلی محدودیت دارید)،باید با اشخاصی کار کنید که در افرانت رک دارند.
    اینطوری هم هزینه اجاره رک و هم هزینه پهنای باند براتون کمتر از خود افرانت در میاد.

اگر خواستید منطقه ای که شرکت قرار داره رو در بازارچه بزارید شاید از همکاران کسی باشه که در اون نقطه سرویس دهی بکنه.
    اگر هم نبود با چندتا سرویس دهنده صحبت کنید .
    در مورد اینکه گفتید افرانت 2 مگ بیشتر نمیده ،منظورتون خود افرانت بود یا نمایندگی چیزی ؟

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    با بنده بودید دوست من ؟

اگر پاسخ بنده منظورتون بود که باید خدمتتون عرض کنم،ما سرور با رید و همه تجهیزاتش از انگلیس فرستادیم امریکا و توی کولو قرار دادیم.مورد ایشون که یک دهم اون پیچیدگی نداره.
    اگر هم که منظورتون من نبودم که هیج . :دی

دوست عزیز شما برای تعداد کم نمیتونید با افرانت کارکنید (میتونید ولی خیلی محدودیت دارید)،باید با اشخاصی کار کنید که در افرانت رک دارند.
    اینطوری هم هزینه اجاره رک و هم هزینه پهنای باند براتون کمتر از خود افرانت در میاد.

اگر خواستید منطقه ای که شرکت قرار داره رو در بازارچه بزارید شاید از همکاران کسی باشه که در اون نقطه سرویس دهی بکنه.
    اگر هم نبود با چندتا سرویس دهنده صحبت کنید .
    در مورد اینکه گفتید افرانت 2 مگ بیشتر نمیده ،منظورتون خود افرانت بود یا نمایندگی چیزی ؟

من الان بخوام از افرانت رک بگیرم باید چیکارکنم ؟ با تمام امکانات حتی با ایپی به نام خودم درقسمت maintance

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع