صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: پنای باند مورد نیاز برای سایت پربازدید

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط ciscofan نمایش پست ها
    من الان بخوام از افرانت رک بگیرم باید چیکارکنم ؟ با تمام امکانات حتی با ایپی به نام خودم درقسمت maintance
    چرا رک ؟
    شما میتوانید تقاضای فضای در رک بکنید ( به اندازه سرور یک یا دو Unit ) و بر اساس مقدار فضای مورد نیاز برای سرور شما و همچنین مقدار پهنای مصرفی هزینه برای شما محاسبه میشود.
    به شخصه با تجربه ای که داشته ام از کیفیت سرویس دهی و همکاری افرانت راضی نبوده ام ( هفته پیش از این دیتاسنتر منتقل شدیم )

همچنین میتوانید از شرکت های خصوصی دیگر که در این زمینه هستند و رک نیز در دیتاسنتر اجاره کرده اند کمک بگیرید ، بعضی به دلیل تعداد سرویس موجود میتوانند هزینه و دردسر کمتری در بستن قرارداد برای شما داشته باشند و البته در ازای آن واسطه پشتیبانی شرکت را در پروسه خواهید داشت که با توجه به شرکت متفاوت میتواند باشد.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    چرا رک ؟
    شما میتوانید تقاضای فضای در رک بکنید ( به اندازه سرور یک یا دو Unit ) و بر اساس مقدار فضای مورد نیاز برای سرور شما و همچنین مقدار پهنای مصرفی هزینه برای شما محاسبه میشود.
    به شخصه با تجربه ای که داشته ام از کیفیت سرویس دهی و همکاری افرانت راضی نبوده ام ( هفته پیش از این دیتاسنتر منتقل شدیم )

همچنین میتوانید از شرکت های خصوصی دیگر که در این زمینه هستند و رک نیز در دیتاسنتر اجاره کرده اند کمک بگیرید ، بعضی به دلیل تعداد سرویس موجود میتوانند هزینه و دردسر کمتری در بستن قرارداد برای شما داشته باشند و البته در ازای آن واسطه پشتیبانی شرکت را در پروسه خواهید داشت که با توجه به شرکت متفاوت میتواند باشد.

درود مثلا چه دیتاسنتری من با مبنا و تبیان کارکردم معمولی بودند شما به کجا منتقل کردید؟

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    من الان بخوام از افرانت رک بگیرم باید چیکارکنم ؟ با تمام امکانات حتی با ایپی به نام خودم درقسمت maintance
    احتمالا منظورتون یونیت هست .چون رک به کارتون نمیاد.
    حساب بکنید سرور و بقیه تجهیزاتتون چند یونیت میشه بعد دنبال جا بگردید،چون الان از هرکی آفر بخواید اول میپرسه چندتا یونیت میخواهید.
    بعد که فضاتون کمتر از گفتتون بشه یا بیشتر بشه ممکنه تو قرارداد دبه کنند.

درود مثلا چه دیتاسنتری من با مبنا و تبیان کارکردم معمولی بودند شما به کجا منتقل کردید؟
    سمت شرکت هایی که سرویس دهنده اینترنت بودن و تازه با یک اتاق سرور خودشون رو دیتاسنتر کردن نرید .(البته بسته به مصرفی که شما دارید داره،ولی بهتره تا شما مورد آزمایش اونا قرار نگیرید.

ما سرور بردیم تو مبنا 2 روز بعد مدیر مجموعه تماس گرفتند که بیاید سرورتون رو ببرید. چرا ؟ چون پهنای باند زیادی استفاده میکنه ما نمیتونیم میزبانی کنیم.
    انقدر تو دیتاسنترها و ISDP و PAP های ایران سرور جابجا کردیم که برامون مشخصه کجا بهتره کجا بدتر.

یک چیز هم خدمتتون عرض کنم،مثلا اون دوستمون گفتند که سرور رو از افرا منتقل کردند.دلیل بر بد بودن افرا نداره.ممکنه به ایشون سرویس دهی خوبی نداشتند.
    اگر نه افرانت ممکنه برای نگهداری یک سری مشتری رک مجانی هم بهشون بده.

شما هم بهتره مستقیم کار نکنید. و با شرکتهایی که اونجا رک دارند کار کنید.

حالا چندتا رک میخواهید این همه داستان درست شده براش :دی

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    در حال حاظر پارس آنلاین
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghikarim نمایش پست ها
    سمت شرکت هایی که سرویس دهنده اینترنت بودن و تازه با یک اتاق سرور خودشون رو دیتاسنتر کردن نرید .(البته بسته به مصرفی که شما دارید داره،ولی بهتره تا شما مورد آزمایش اونا قرار نگیرید.

ما سرور بردیم تو مبنا 2 روز بعد مدیر مجموعه تماس گرفتند که بیاید سرورتون رو ببرید. چرا ؟ چون پهنای باند زیادی استفاده میکنه ما نمیتونیم میزبانی کنیم.
    انقدر تو دیتاسنترها و ISDP و PAP های ایران سرور جابجا کردیم که برامون مشخصه کجا بهتره کجا بدتر.

یک چیز هم خدمتتون عرض کنم،مثلا اون دوستمون گفتند که سرور رو از افرا منتقل کردند.دلیل بر بد بودن افرا نداره.ممکنه به ایشون سرویس دهی خوبی نداشتند.
    اگر نه افرانت ممکنه برای نگهداری یک سری مشتری رک مجانی هم بهشون بده.

شما هم بهتره مستقیم کار نکنید. و با شرکتهایی که اونجا رک دارند کار کنید.
    در مورد افرانت باید بگم که شرکت ما مشتری 5 ساله آنجا بود و یک یونیت و دو یونیت هم فضای ما نبود و رک داشتیم اونجا ، ولی در یک سال اخیر تغییرات در کادر شرکت و نوع همکاری و تعامل باعث چنین تصمیمی شد ( هر چند قطعی های ارتباط با خارج کشور هم آنچنان در این تصمیم بی تاثیر نبود ) که سرور ها را از دیتاسنتر داخل شهر به یک دیتاسنتر خارج شهر با دردسر های آن منتقل کنیم.

taghikarim سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع