نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ورود به تنظیمات RAID سرور DL 380 P / GEN 8

نام حقيقي: ramin

عضو عادی
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    52

ورود به تنظیمات RAID سرور DL 380 P / GEN 8

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده یه سوال داشتم میخواستم بدونم چجوری میشه فهمید که رید هاردهای سرور DL 380 P / GEN 8 چی هست و برا تغییر یا رید کردن هاردهای جدید روی این سرور به چه نحو باید عمل بشه؟
    درضمن آیا امکان قرار دادن لینک دانلود dvd smart start این سرور برای شما وجود داره؟ من یه دی وی دی دارم اما گویا مال سرور قبلیم هست و مال اینو ارسال نکردن!
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    سلام
    برای بروز کردن سرور باید از spp (proliant service pack) استفاده کنی. اگه پیدا نکردی بگو dvd شو برات بفرستم. من خودم برای بروز کردن بایوس اول یه جا دیگه اون سرویس رو بالا میارم بعد دست به آپدیت میزنم که از اول esxi نصب کنم و اگه اتفاقی افتاد سرویسها قطعی نداشته باشن.
    برای دیدن raid ها و هاردها میتونین سرور رو ریست کنید f10 رو بزنید داخل inteligence provisioning اگه اشتباه نکنم array controller هست.
    داخل اون هر درایو منطقی رو انتخاب کنید،چراغ هاردهای فیزیکی متناظرش روشن میشه

ramin006 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mac

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    61
    سلام دوست عزیز
    شما لینک دانلود آخرین نسخه HP Service Pack for ProLiant رو داری؟امکانش هست برای بفرستی.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط 1qaz2wsx نمایش پست ها
    سلام
    برای بروز کردن سرور باید از spp (proliant service pack) استفاده کنی. اگه پیدا نکردی بگو dvd شو برات بفرستم. من خودم برای بروز کردن بایوس اول یه جا دیگه اون سرویس رو بالا میارم بعد دست به آپدیت میزنم که از اول esxi نصب کنم و اگه اتفاقی افتاد سرویسها قطعی نداشته باشن.
    برای دیدن raid ها و هاردها میتونین سرور رو ریست کنید f10 رو بزنید داخل inteligence provisioning اگه اشتباه نکنم array controller هست.
    داخل اون هر درایو منطقی رو انتخاب کنید،چراغ هاردهای فیزیکی متناظرش روشن میشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

دیدن raid سرور

انواع ریدکردن هارد های سرور HP

رفتن به تنظیمات raid سرور hp dl380p gen8

برچسب برای این موضوع