نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تجربه ی کار با Tape library ها در Backup Exec 2012 & 2014

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6

تجربه ی کار با Tape library ها در Backup Exec 2012 & 2014

سلام به همه ی دوستان
    دوستان اگر از نسخه ی کرک شده ی backup exec 2012 و یا 2014 استفاده می کنند میخواستم بپرسم که تجربه ی کار با tape library داشتند روی این نسخه ها یا نه ؟ این امکان مثل 2010 به خوبی روی این نسخه های کرک شده کار میکنه ؟ گیری نداره ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: majid alborji

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    من از نسخه 2014 استفاده می کنم. همه چیز خوبه . دیگه به اون شلوغی ورژن 2010 نیست . همه چیز منظم و اصولی تر شده. راجع به Tape ها هم از سخت افزار های بیشتری ساپورت می کنه. همچنین ساختار دیوایس ها و محل های ذخیره سازی بهتر شده است. راحت تر می شه با مدیا ها کار کرد و ریستور رو انجام داد. Tape هم یکی از دستگاه هایست که توی اینترفیس کمی بهتر شده . ولی خوب اصل موضوع خود سخت افزار Tape هست.
    راجع به خوب کار کردن این نسخه چون در واقع کرک نشده است همه ویژگی هاش درست کار می کنه ( اگه ایرادی باشه دیگه ماله خود نرم افزار هست نه کرک). کرکی هم واسه 2014 من پیدا نکردم. فقط یه کد رجیستری هست که اونم فقط مدت 60 روز رو میکنه حدود 5200 روز !!!

halvaei سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط alborji نمایش پست ها
    سلام
    من از نسخه 2014 استفاده می کنم. همه چیز خوبه . دیگه به اون شلوغی ورژن 2010 نیست . همه چیز منظم و اصولی تر شده. راجع به Tape ها هم از سخت افزار های بیشتری ساپورت می کنه. همچنین ساختار دیوایس ها و محل های ذخیره سازی بهتر شده است. راحت تر می شه با مدیا ها کار کرد و ریستور رو انجام داد. Tape هم یکی از دستگاه هایست که توی اینترفیس کمی بهتر شده . ولی خوب اصل موضوع خود سخت افزار Tape هست.
    راجع به خوب کار کردن این نسخه چون در واقع کرک نشده است همه ویژگی هاش درست کار می کنه ( اگه ایرادی باشه دیگه ماله خود نرم افزار هست نه کرک). کرکی هم واسه 2014 من پیدا نکردم. فقط یه کد رجیستری هست که اونم فقط مدت 60 روز رو میکنه حدود 5200 روز !!!
    شما نسخه ی 2014 رو زیر بار عملیاتی بردید ؟ با Tape ها به خوبی کار میکنه ؟ خصوصا بحث tape library ها و انتخاب media ها ؟ مورد خاصی نبوده ؟

نام حقيقي: majid alborji

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام. بله زیر بار هست. البته مدت زیادی نیست. ولی حسابی دیتا با هاش بک آپ گرفتم و برگردوندم. ( روزی حدود 4 ترابایت واسه آزمایش تا ببینم جایی گیر میکنه یا نه)
    من فعلا با Tape تو 2014 و محیط عملیاتی کار نکردم. اگه یه مدت دیگه همینطور خوب کار کنه ، جایگزین 2010 می کنم که فعلا tape من رو اون هست.
    در کل تو این مدت که 2014 رو دارم محک می زنم اونقدر خوب بوده که ارزش جابه جایی داشته باشه.
    انشالله tape هم که نصب کردم نتیجه اش رو اعلام میکنم.
    قاعدتا نباید چیزی از 2010 کمتر باشه.

نام حقيقي: سهیل

خواننده
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6
    من فقط archive files رو نميشه روي كرك نصب كرد؟؟؟!

نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    ?

کلمات کلیدی در جستجوها: