نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط greatcyrus
  • 1 توسط aqfery
  • 2 توسط Hakimi

موضوع: در خواست راهنمایی جهت بک آپ گیری

نام حقيقي: محمد خلیلی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

در خواست راهنمایی جهت بک آپ گیری

با سلام. سوالی که میخوام مطرح کنم از دوستان" اول خصوصی از یک بزرگوار پرسیدم عرض کردند که توی فروم مطرح کنم تا عزیزان دیگه هم بتونن استفاده کنن.خوب البته این سوال به شکل های دیگه هم مطرح شده توسط دوستان اما هیچ نتیجه کامل و جامعی گرفته نشده من که خودم به نتیجه ای نرسیدم.مدیران عزیز اگه می بینین تاپیک بد جایی ایجاد کردم تقاضامندم به صلاح دید خود منتقل کنند.
    اما سوال من: ما توی اداره میخوایم که یه بک آپ سرور راه بندازیم که اطلاعات 20 کلاینت رو بک آپ بگیره عموما هم فایل ها شامل فایل اداری آفیس هست حالا چطور می تونیم این ریسورس ها رو به سرور معرفی کنیم و به سرور بگیم که شما هر شب با این اسکجوال که میدیم بهت بک آپ بگیر البته نمی دونم ایجنت نیاز داریم یا نه>>.؟ و میخوایم یه بار FULL بگیره و دفعات بعد Differencial حالا تقاضا مندم دوستان به نوبه خود نظراتشون رو اعلام کنن.البته برنامه ی Symantec.Backup.Exec.System.Recovery.Manager.v8.5 هم که عموما توی انجمن تعریف کردن وقتی فایل Setup رو باز می کنم نصب نمیشه و اررور 1721 میده.ممنون میشم که دوستان محبت کنن و پاسخ بدن.سپاس

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    من باشم برا همچی سناریویی یا NAS و یا فایل سرور راه میندازم

eakd سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    شما می بایست از نرم افزار گودسینک که در نوع خودش بهترین هست یا فکسیبل سینک استفاده کنید اگر صرفاً بک آپ های شما دیتا هست.
    خود بنده طبق اسکشول برای تمام کلاینت ها نه اما برای فایل سرور و سرور مالی استفاده می کنم.

eakd سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    از آنجایی که فایل‌ها روی کلاینت‌ها پراکنده هستند و روی یک سرور به صورت متمرکز نگهداری نمی‌شوند، ابزار Symantec Backup Exec DLO گزینه مناسبی برای این کار می‌باشد.
    نصب و راه اندازی و تنظیمات آن ساده نیست که بتوان در حد یک نوشته آن را توضیح داد. باید راهنمای آن را با دقت بخوانید و در محیط Lab راه اندازی کنید تا بتوانید به آنچه در نظر دارید نزدیک شوید.

Automated File Protection for Desktops and Laptops | Symantec

paravand20 و eakd سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد خلیلی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
    از آنجایی که فایل‌ها روی کلاینت‌ها پراکنده هستند و روی یک سرور به صورت متمرکز نگهداری نمی‌شوند، ابزار Symantec Backup Exec DLO گزینه مناسبی برای این کار می‌باشد.
    نصب و راه اندازی و تنظیمات آن ساده نیست که بتوان در حد یک نوشته آن را توضیح داد. باید راهنمای آن را با دقت بخوانید و در محیط Lab راه اندازی کنید تا بتوانید به آنچه در نظر دارید نزدیک شوید.

Automated File Protection for Desktops and Laptops | Symantec
    ممنونم جناب حکیمی عزیز. فقط نسخه جدید برنامه لینک میزاری؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع